LOFSDALEN + VOSSLounge garnitura LOFSDALEN natur + VOSS 2os. crna
Komplet se sastoji od sledećih artikala
Tehnički podaci
| Osobe | 2 |
|---|---|
| Kauč | |
| Veličina montiranog kauča | Širina: 160 cm, Visina: 72 cm, Dubina: 86 cm, Visina sedišta: 26 |
| Sto | |
| Veličina montiranog stola | Širina: 60, Dužina: 120 cm, Visina: 40 cm |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Tehnički podaci - Lounge sofa VOSS 2 os. crna
| Veličina nakon montaže | Širina: 160 cm, Visina: 72 cm, Dubina: 86 cm |
|---|---|
| Visina sedišta | 26 |
| Veličina pre montaže | Širina: 86 cm, Dužina: 163 cm, Visina: 38 cm |
| Težina | 30.5 kg |
| Materijal | Konstrukcija: Aluminijum je lagan i elegantan materijal koji ne rđa. Nije zahteva održavanje i lako se čisti vlažnom krpom. Petan je vrsta laganog sintetičkog pletenog materijala. Izdržljiv je, ima UV zaštitu i otporan na sve vremenske uslove. Petan je vrsta laganog sintetičkog pletenog materijala. Izdržljiv je, ima UV zaštitu i otporan na sve vremenske uslove. |
| Čep za noge | polipropilen |
| Ukrasni jastuk | |
| Jastuk za sedenje | Tkanina: 100% poliester, Punjenje: poliuretanska pena, Gustina pene: 25 kg/m³, Unutrašnji jastuk: 100% polipropilen, Pranje: 30°C, Izbeljivanje: Nije dozvoljeno beljenje, Sušenje u mašini: Nemojte da sušite u mašini za sušenje veša, Peglanje: Ne pegla se, Hemijsko čišćenje: Nije dozvoljeno hemijsko čišćenje, Prati odvojeno: Uvek prati odvojeno, Zatvorite patent-zatvarač pre pranja, Periva navlaka |
| Jastuk za leđa | Tkanina: 100% poliester, Punjenje: 100% poliestersko vlakno, Unutrašnji jastuk: 100% polipropilen, Pranje: 30°C, Izbeljivanje: Nije dozvoljeno beljenje, Sušenje u mašini: Nemojte da sušite u mašini za sušenje veša, Peglanje: Ne pegla se, Hemijsko čišćenje: Nije dozvoljeno hemijsko čišćenje, Prati odvojeno: Uvek prati odvojeno, Zatvorite patent-zatvarač pre pranja, Periva navlaka |
| Osobe | 2 |
| Obrada | Premaz u prahu štiti metal od habanja i rđe. Premazivanje prahom je metoda nanošenja zaštitnog sloja obojenog praha na metal |
| Boja | crna |
| Testirano do | 220 kg |
| uključuje | Luksuzni jastuci sa dugotrajnom, grubo tkanom navlakom |
| Informacije o montaži | potrebno montirati |
| naknadno održavanje | Čistite vodom i blagim sapunom. |
| Odlaganje | Odložiti u unutrašnjem prostoru tokom zime |
| Upotreba | Za spoljašnji prostor |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Tehnički podaci - Lounge sto LOFSDALEN Š60xD120 tikovina
| Veličina nakon montaže | Širina: 60 cm, Dužina: 120 cm, Visina: 40 cm |
|---|---|
| Visina stola - od poda do donje ivice rama | 38 cm |
| Veličina pre montaže | Širina: 65 cm, Dužina: 129 cm, Visina: 14 cm |
| Težina | 16,8 kg |
| Materijal | Ram: Tikovina je prirodni materijal koji ne treba održavati. Izdržljivo tvrdo drvo sadrži visoki udeo prirodnog ulja, koje sprečava upijanje vlage i vode u drvo. Zbog toga je veoma otporno na promene temperature i vlagu. Tokom vremena, tikovina će prirodno oformiti srebrnkasto-sivu patinu. Tikovina je prirodni materijal koji ne treba održavati. Izdržljivo tvrdo drvo sadrži visoki udeo prirodnog ulja, koje sprečava upijanje vlage i vode u drvo. Zbog toga je veoma otporno na promene temperature i vlagu. Tokom vremena, tikovina će prirodno oformiti srebrnkasto-sivu patinu. Tikovina je prirodni materijal koji ne treba održavati. Izdržljivo tvrdo drvo sadrži visoki udeo prirodnog ulja, koje sprečava upijanje vlage i vode u drvo. Zbog toga je veoma otporno na promene temperature i vlagu. Tokom vremena, tikovina će prirodno oformiti srebrnkasto-sivu patinu. |
| Čep za noge | polietilen |
| Oblik | pravougaoni |
| Obrada | nije tretirano |
| Boja | Natur |
| Informacije o montaži | potrebno montirati |
| Sertifikati o zaštiti životne sredine i zdravstveni sertifikati | Svi materijali bazirani na šumama koji se koriste u proizvodima sa ovom oznakom potiču iz šuma koje se proveravaju od nezavisne treće strane da bi se potvrdilo da se njima upravlja prema rigoroznim socijalnim i standardima životne sredine koje je postavio FSC™. Pronađite proizvode koji nose FSC oznaku u prodavnicama i online. |
| naknadno održavanje | Tretirajte uljem za drvo prema priloženom uputstvu. |
| Odlaganje | Odložiti u unutrašnjem prostoru tokom zime |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Recenzije
Dostava
Kad kupujete online, možemo vam dostaviti artikle direktno u Vaš dom ili radno mesto:
Click & Collect – besplatno
Uz pomoć opcije Click & Collect rezervišite proizvode u webshopu, pa ih preuzmite u JYSK prodavnici po Vašem izboru. Kad rezervišete proizvode putem webshopa, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša rezervacija spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i plaćate plaćate tek pri preuzimanju u prodavnici.
Preuzimanje u prodavnici - besplatno
U našem webshopu nalazi se širi asortiman nego u našim prodavnicama. Ako želite da kupite takve artikle, koji su dostupni samo u webshopu, platite ih online, a možete odabrati dostavu u JYSK prodavnicu po izboru.
JYSK će vam se javiti kad vaša porudžbina stigne u prodavnicu.
Važno: pojedini artikli nisu dostupni za preuzimanje u prodavnici zbog težine ili specifičnog pakovanja.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.rs, uvek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mesto ili na bilo koje drugo mesto po Vašem izboru.
Male pakete dostavlja Vam kompanija specijalizovana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su dušeci, kauči i ostali veći nameštaj, većina ih kupaca dobija dostavom na kućnu adresu.
JYSK sarađuje sa ovlašćenim prevozničkim kompanijama širom sveta da bi bili sigurni da je naša usluga dostave precizna.
Artikli samo u prodavnici
JYSK vam sa ponosom nudi svoj širok asortiman i u prodavnicama te u webshopu. Ipak, u pojedinim slučajevima određen je artikl dostupan samo u prodavnicama ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je reč o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vreme.


