VADEHAVETKlupa VADEHAVET sa policom natur hrast/natur
Poliester i masivna hrastovina. Š81xV45xDub35 cm
| Materijal | Poliester, masivna hrastovina, čelik |
|---|---|
| Sedište | Tkanina: Poliester |
| Obrada | bezbojni lak |
| Boja | natur hrast, Natur |
| Veličina nakon montaže | Širina: 81 cm, Visina: 45 cm, Dubina: 35 cm |
| Veličina pre montaže | Širina: 40 cm, Dužina: 86 cm, Visina: 9 cm |
| Informacije o montaži | potrebno montirati |
| Maksimalno opterećenje | 110 kg |
| Sertifikati o zaštiti životne sredine i zdravstveni sertifikati | FSC™ 100% |
| Uključuje | 1 polica |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Bonito pero no lo que esperaba
El asiento tiene un diseño bonito y se nota la madera de calidad. Desafortunadamente, yo esperaba una madera más clara, entiendo que al ser natural es posible que el tono cambie, pero en mi caso era un tono muy oscuro. El asiento también se ve menos firme de lo que esperaba.
Ime: Cesar
Excellent petit banc
Très difficile de trouver un banc d'entrée avec des mesures assez modestes et suffisamment haut pour s'asseoir sans problème. Celui ci est très bien, solide, esthétique, original et pratique
Ime: Carole
Praktisk och stadig
En bänk med många möjligheter. Använd som skohylla eller gör som jag och släng ett fuskskinn över och använd som pall. Stabil konstruktion. Tidlös Nordisk Design. Köp!
Ime: Kai
Fint møbel på badet!
Benken var enkel å montere, god bruksanvisning. Den gjer seg godt som avlastningsbenk på badet. Eg er usikker på kor mykje han tåler av tyngde, men det såg eg ingen plass. Fin til å legge klede på, og er eit fint møbel i seg sjøl. Ein enkel nordisk utsjånad, reint uttrykk.
Ime: Mariann Schjeide
Lavice
Zatím krátké používání, ale vzhledově pěkná, kvalitní dřevo i popruhy na sedáku.
Ime: Marcela
Hallbänk
Snygg, bra och perfekt i min hall.
Ime: Ann
Banco bonito y robusto
Muy facil de montar, es tal y como en la descripción. Muy bonito y aguanta bien el peso.
Ime: Esperanza
Ławka jest w porządku
Ławka ładnie wykonana, kolor bardzo zbliżony do przedstawionego na stronie internetowej. Jednak jest dość delikatna, niekoniecznie powinna służyć do siedzenia raczej jako dekoracja lub miejsce do odkladania przedmiotów.
Ime: Magda
Hallbänk
Snygg bänk som var lätt att montera
Ime: Katarina
Magdalena
Polecam ławkę jest naprawdę super.
Ime: Magdalena
Kad kupujete online, možemo vam dostaviti artikle direktno u Vaš dom ili radno mesto:
Click & Collect – besplatno
Uz pomoć opcije Click & Collect rezervišite proizvode u webshopu, pa ih preuzmite u JYSK prodavnici po Vašem izboru. Kad rezervišete proizvode putem webshopa, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša rezervacija spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i plaćate plaćate tek pri preuzimanju u prodavnici.
Preuzimanje u prodavnici - besplatno
U našem webshopu nalazi se širi asortiman nego u našim prodavnicama. Ako želite da kupite takve artikle, koji su dostupni samo u webshopu, platite ih online, a možete odabrati dostavu u JYSK prodavnicu po izboru.
JYSK će vam se javiti kad vaša porudžbina stigne u prodavnicu.
Važno: pojedini artikli nisu dostupni za preuzimanje u prodavnici zbog težine ili specifičnog pakovanja.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.rs, uvek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mesto ili na bilo koje drugo mesto po Vašem izboru.
Male pakete dostavlja Vam kompanija specijalizovana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su dušeci, kauči i ostali veći nameštaj, većina ih kupaca dobija dostavom na kućnu adresu.
JYSK sarađuje sa ovlašćenim prevozničkim kompanijama širom sveta da bi bili sigurni da je naša usluga dostave precizna.
Artikli samo u prodavnici
JYSK vam sa ponosom nudi svoj širok asortiman i u prodavnicama te u webshopu. Ipak, u pojedinim slučajevima određen je artikl dostupan samo u prodavnicama ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je reč o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vreme.

