NILSTorba za kupovinu NILS Š40xD20xV38cm raz.
Torba za kupovinu izrađena od mešavine 55% poliestera (100% reciklirani)/45% pamuka. Njena prostrana struktura je idealna za kupovinu ili dnevne obaveze, i može se prati na 30°C. Dostupna je u raznim bojama. Š40xV38xDub20 cm 40x20x38 cm
| Materijal | 55% poliester (100% reciklirani)/45% pamuk |
|---|---|
| Veličina | Širina: 40 cm, Visina: 38 cm, Dubina: 20 cm |
| Boja | tamno siva, zelena, boja peska, razne |
| Periva navlaka | da |
| Pranje | 30°C |
| Izbeljivanje | Nije dozvoljeno beljenje |
| Sušenje u mašini | Nemojte da sušite u mašini za sušenje veša |
| Peglanje | * Može da se pegla na nižoj temperaturi (maks. 110ºC) |
| Hemijsko čišćenje i mokro pranje | Nije dozvoljeno hemijsko čišćenje |
| Veličina | Širina: 40 cm, Dužina: 20 cm, Visina: 38 cm |
| Težina | 241 g/m². |
| Način bojenja | bojeno i štampano |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Τοπ αγορά
Είναι η καλύτερη επιλογή για shopping τσάντα! Χωράει πάρα πολλά πράγματα, η φόρμα της προσαρμόζεται σε οτιδήποτε της βάλεις και είναι απίστευτα ανθεκτική. Επίσης διαθέτει μακριά λουράκια που την κάνουν ακόμα πιο άνετη ως τσάντα ώμου! Η τιμή της σε συνδυασμό με το ότι είναι και αρκετά όμορφη την κάνουν ιδανική επιλογή για μια ζωή χωρίς πλαστικές σακούλες! Προσωπικά δεν πάω πουθενά χωρίς αυτήν!
Ime: MARIA
Fungerar utmärkt!
Är så nöjd med dessa prisvärda och inte mindre slitstarka shoppingkassar. Används vid veckohandlingen och två kassar räcker gott till vårt hushåll på två personer. Rymmer mer än man kan tro. Rekommenderas!
Ime: Tina
Ідеальний матеріал і розмір
Неочікувано містка і міцна. Чудово вміщує рівно один похід за продуктами :)
Ime: Олександр
Очень красивая и стильная
Но не экологичная. Лучше убрать полиэстер из состава. Иначе идея эко-сумки - при выстирываании микропластика в стоки - теряется
Ime: Yana
Отличная сумка
Вместительная, с длинными ручками, да, только для носки на плече, но зато можно поместить объекты разных габаритов.
Ime: Наталия
Сумка шопер
После покупки решила немного ополоснуть в воде. Сразу размер уменьшился на 10см. Не ожидала такого.
Ime: Наталья
Jest świetna
Torba wyglada duzo lepiej w rzeczywistosci niz na zdjeciu. Bardzo stylowa, porządna i pakowna. Ja mam w kolorze khaki. Za tę cene rewelacja.
Ime: Beata
Сумка
Як шопер дуже містка , має довгі ручки , що мені особисто не дуже зручно , потрібно тільки на плечі носити , плюс , що з перероблених матеріалів.
Ime: Ольга
Nákupní taška NILS
Skvělá taška, prostorná, pevná- ideální na nákup i na zabalení věcí k vodě :-)
Ime: Šárka Kodydková
Kad kupujete online, možemo vam dostaviti artikle direktno u Vaš dom ili radno mesto:
Click & Collect – besplatno
Uz pomoć opcije Click & Collect rezervišite proizvode u webshopu, pa ih preuzmite u JYSK prodavnici po Vašem izboru. Kad rezervišete proizvode putem webshopa, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša rezervacija spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i plaćate plaćate tek pri preuzimanju u prodavnici.
Preuzimanje u prodavnici - besplatno
U našem webshopu nalazi se širi asortiman nego u našim prodavnicama. Ako želite da kupite takve artikle, koji su dostupni samo u webshopu, platite ih online, a možete odabrati dostavu u JYSK prodavnicu po izboru.
JYSK će vam se javiti kad vaša porudžbina stigne u prodavnicu.
Važno: pojedini artikli nisu dostupni za preuzimanje u prodavnici zbog težine ili specifičnog pakovanja.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.rs, uvek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mesto ili na bilo koje drugo mesto po Vašem izboru.
Male pakete dostavlja Vam kompanija specijalizovana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su dušeci, kauči i ostali veći nameštaj, većina ih kupaca dobija dostavom na kućnu adresu.
JYSK sarađuje sa ovlašćenim prevozničkim kompanijama širom sveta da bi bili sigurni da je naša usluga dostave precizna.
Artikli samo u prodavnici
JYSK vam sa ponosom nudi svoj širok asortiman i u prodavnicama te u webshopu. Ipak, u pojedinim slučajevima određen je artikl dostupan samo u prodavnicama ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je reč o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vreme.


