FASTERHOLTBaštenska klupa FASTERHOLT Š138xD61 siva
Baštenska klupa od čelika, veštačkog drveta i petana. Š138xV83xDub61 cm
Tehnički podaci
| Veličina nakon montaže | Širina: 138 cm, Visina: 86 cm, Dubina: 61 cm |
|---|---|
| Visina sedišta | 45 |
| Visina naslona za ruke | 65 cm |
| Veličina pre montaže | Širina: 127 cm, Dužina: 71 cm, Visina: 17 cm |
| Težina | 13 kg |
| Materijal | Konstrukcija: čelik, Naslon: Petan je vrsta laganog sintetičkog pletenog materijala. Izdržljiv je, ima UV zaštitu i otporan na sve vremenske uslove. Petan je vrsta laganog sintetičkog pletenog materijala. Izdržljiv je, ima UV zaštitu i otporan na sve vremenske uslove. Petan je vrsta laganog sintetičkog pletenog materijala. Izdržljiv je, ima UV zaštitu i otporan na sve vremenske uslove. Petan je vrsta laganog sintetičkog pletenog materijala. Izdržljiv je, ima UV zaštitu i otporan na sve vremenske uslove. Veštačko drvo je sintetički materijal koji ne zahteva održavanje i ima prirodnu strukturu drveta. Napravljen je od plastike, kao što je polistiren, koja je izdržljiva i otporna na vremenske uslove. Veštačko drvo je UV-zaštićeno, što štiti površinu boje. |
| Čep za noge | polipropilen |
| Osobe | 2 |
| Karakteristika | Pogodno za balkon |
| Obrada | Premaz u prahu štiti metal od habanja i rđe. Premazivanje prahom je metoda nanošenja zaštitnog sloja obojenog praha na metal |
| Boja | Siva |
| Testirano do | 220 kg |
| Informacije o montaži | potrebno montirati |
| naknadno održavanje | Čistite vodom i blagim sapunom. |
| Odlaganje | Odložiti u unutrašnjem prostoru tokom zime |
| Upotreba | Za spoljašnji prostor |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Recenzije
Ekstra
Fenomenalna, praktična i funkcionalna. Jao sam zadovoljna.
Ime: Jelna
Excellent quality Garden Bench
Easy to assemble, very sturdy and rain proof.
Ime: Breda
Great for the price
Very happy with this bench chair very good quality for the price would definitely recommend
Ime: Kirsten
Very Attractive and Comfortable
I purchased this 'love seat' garden bench on a whim really but I'm very pleased with the result. Relatively easy to assemble and strong and secure once completed. The centre table is extremely useful. The Rattan style material is easily cleaned and soft touch. A few notes of caution : Do not fully tighten the bolts until fully assembled; take note of the instruction to ensure the whole thing is square and all four legs aligned before tightening; The directions to tighten bolts to 100% means until they turn no more as far as I'm concerned. DON'T .... If you try for complete tightness the threaded plug in the receiving bar will pull free. This happened to my first 100% and the second as I checked how far to go. Stop as soon as they are tight and the unit stable and secure. It's a very nice item, take care with assembly. In my opinion the 100% instruction needs amendment. JYSK if you read this and they are available, I could use some a few new threaded inserts. Thank you.
Ime: Paul
Tuinbankje
Is moeilijk te monteren, en de schroeven draaien door.
Ime: Wilhelmien
Tuinbankje
Waardeloos. In elkaar zetten ging niet. Je kreeg de schroeven er niet in. Schroefdraad ging kapot en de moeren die in het bankje zaten lieten los
Ime: Gerritse
Slechte kwaliteit
Na dat we heb bijna in elkaar hadden kwamen er 2 moeren die in het frame vast gelast zaten los slechte kwaliteit
Ime: Inge
Trädgårdsbänk Falsterbo
I färdigt skick är den toppen - men vägen dit var lång och krävde assistans!!! Halvdan passform på många skruvar, inte kul!
Ime: Åsa
Lavice
Nesedí díry na šrouby, šílená montáž
Ime: Edita
Nicht zu empfehlen
Wir haben heute den 14.4.2026 in Quedlinburg die bank gekauft, sehr schlechte Qualität die niete sind defekt somit is die bank nicht richtig zusammen zu bauen.,es passt nichts. Schade um das geldwir sind sehr enttäuscht
Ime: Ines
Dostava
Kad kupujete online, možemo vam dostaviti artikle direktno u Vaš dom ili radno mesto:
Click & Collect – besplatno
Uz pomoć opcije Click & Collect rezervišite proizvode u webshopu, pa ih preuzmite u JYSK prodavnici po Vašem izboru. Kad rezervišete proizvode putem webshopa, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša rezervacija spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i plaćate plaćate tek pri preuzimanju u prodavnici.
Preuzimanje u prodavnici - besplatno
U našem webshopu nalazi se širi asortiman nego u našim prodavnicama. Ako želite da kupite takve artikle, koji su dostupni samo u webshopu, platite ih online, a možete odabrati dostavu u JYSK prodavnicu po izboru.
JYSK će vam se javiti kad vaša porudžbina stigne u prodavnicu.
Važno: pojedini artikli nisu dostupni za preuzimanje u prodavnici zbog težine ili specifičnog pakovanja.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.rs, uvek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mesto ili na bilo koje drugo mesto po Vašem izboru.
Male pakete dostavlja Vam kompanija specijalizovana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su dušeci, kauči i ostali veći nameštaj, većina ih kupaca dobija dostavom na kućnu adresu.
JYSK sarađuje sa ovlašćenim prevozničkim kompanijama širom sveta da bi bili sigurni da je naša usluga dostave precizna.
Artikli samo u prodavnici
JYSK vam sa ponosom nudi svoj širok asortiman i u prodavnicama te u webshopu. Ipak, u pojedinim slučajevima određen je artikl dostupan samo u prodavnicama ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je reč o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vreme.


