JUELSMINDEBaštenska ljuljaška JUELSMINDE Š219xV184xDub130 natur
Čelik i petan. Sa jastucima. Š219xV184xD130 cm
Tehnički podaci
| Veličina nakon montaže | Širina: 219 cm, Visina: 184 cm, Dubina: 130 cm |
|---|---|
| Visina sedišta | 46 |
| Visina naslona za ruke | 75 cm |
| Veličina pre montaže | Širina: 215 cm, Dužina: 55 cm, Visina: 23 cm |
| Težina | 28 kg |
| Materijal | Konstrukcija: čelik, Naslon: 100% poliester, čelik, Sedalo: 100% poliester, čelik, Naslon za ruke: Petan je vrsta laganog sintetičkog pletenog materijala. Izdržljiv je, ima UV zaštitu i otporan na sve vremenske uslove. |
| Čep za noge | polipropilen |
| Platno | 100% poliester |
| Ukrasni jastuk | |
| Jastuk za sedenje | Tkanina: 100% poliester, Punjenje: poliuretanska pena/100% poliester, vlakno, Gustina pene: 15 kg/m³, Unutrašnji jastuk: 100% polipropilen, Pranje: ne, Izbeljivanje: Nije dozvoljeno beljenje, Sušenje u mašini: Nemojte da sušite u mašini za sušenje veša, Peglanje: Ne pegla se, Hemijsko čišćenje: Nije dozvoljeno hemijsko čišćenje, Prati odvojeno: Fleke mogu da se očiste vodom |
| Jastuk za leđa | Tkanina: 100% poliester, Punjenje: poliuretanska pena/100% poliester, vlakno, Gustina pene: 15 kg/m³, Unutrašnji jastuk: 100% polipropilen, Pranje: ne, Izbeljivanje: Nije dozvoljeno beljenje, Sušenje u mašini: Nemojte da sušite u mašini za sušenje veša, Peglanje: Ne pegla se, Hemijsko čišćenje: Nije dozvoljeno hemijsko čišćenje, Prati odvojeno: Fleke mogu da se očiste vodom |
| Osobe | 3 |
| Obrada | Premaz u prahu štiti metal od habanja i rđe. Premazivanje prahom je metoda nanošenja zaštitnog sloja obojenog praha na metal |
| Boja | Natur |
| Testirano do | 330 kg |
| uključuje | Jastuk |
| Informacije o montaži | potrebno montirati |
| naknadno održavanje | Čistite vodom i blagim sapunom. |
| Odlaganje | Odložiti u unutrašnjem prostoru tokom zime |
| Upotreba | Za spoljašnji prostor |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Recenzije
Baštenska ljuljaška
sve pohvale, sve kao po dogovoru..hvala
Ime: sasa
Ljuljaska
Uvek zadoviljna proizvidima iz Jysk kao i snizenjima koje imaju.
Ime: Katarina
Prost făcut
Șuruburile se rup repede, mi-a venit balansoarul cu bările îndoite și instrucțiunile sunt prost făcute, mi-a luat 4 ore să montez produsul deoarece nu precizau pe ce parte se pun anumite atașamente
Ime: Mihail
Elegedett vagyok
Nagyon.kenyelmes imadjuk
Ime: Éva
Dålig kvalitet på taket på hammocken!
Efter en säsong sprack tyget på taket! Jättedålig kvalitet. Har ändå haft hammocken i varmbonat garage under höst och vinter. Takställningen har dessutom rostat sönder efter 2 säsonger. Skön att sitta i dock så får ha den utan tak då det ej finns att köpa/komplettera med.
Ime: Catarina
Jó de
Nagyon masszív fém váz, A huzata két szezont bírt, megfelelő tárolás mellett. Nem lehet beszerezni új huzat szettet. Boszantó és bosszantó dolog,hogy nem árulnak hozzá. Ráadásul olyan méret ami nem kompatibilis egyetlen után gyártott garnitúrával sem...
Ime: Nagy Z
☺️
ne gusta mucho, muy bien producto
Ime: Renata Fazakas
Balansoar
Sunt mulțumită. Sper să tina ani mulți!
Ime: Carmen
Christine Ann Gerard
I’m very pleased with the swing furniture it’s sturdy and well made. Perhaps the cushions could be a little thicker but for the price it’s great value and should last. It was fairly easy to put together but needs two people.
Ime: Christine Gerard
Hintaágy huzata 2 év alatt tönkre ment megfelelő tárolás mellett.
Nem ajánlom,sajnos a huzata nem időt álló. Huzatatot nem tudjuk cseréln. Nem lehet kapni hozzà,az üzletben nem tudtak segíteni ez ügyben.
Ime: Zoltán
Dostava
Kad kupujete online, možemo vam dostaviti artikle direktno u Vaš dom ili radno mesto:
Click & Collect – besplatno
Uz pomoć opcije Click & Collect rezervišite proizvode u webshopu, pa ih preuzmite u JYSK prodavnici po Vašem izboru. Kad rezervišete proizvode putem webshopa, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša rezervacija spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i plaćate plaćate tek pri preuzimanju u prodavnici.
Preuzimanje u prodavnici - besplatno
U našem webshopu nalazi se širi asortiman nego u našim prodavnicama. Ako želite da kupite takve artikle, koji su dostupni samo u webshopu, platite ih online, a možete odabrati dostavu u JYSK prodavnicu po izboru.
JYSK će vam se javiti kad vaša porudžbina stigne u prodavnicu.
Važno: pojedini artikli nisu dostupni za preuzimanje u prodavnici zbog težine ili specifičnog pakovanja.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.rs, uvek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mesto ili na bilo koje drugo mesto po Vašem izboru.
Male pakete dostavlja Vam kompanija specijalizovana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su dušeci, kauči i ostali veći nameštaj, većina ih kupaca dobija dostavom na kućnu adresu.
JYSK sarađuje sa ovlašćenim prevozničkim kompanijama širom sveta da bi bili sigurni da je naša usluga dostave precizna.
Artikli samo u prodavnici
JYSK vam sa ponosom nudi svoj širok asortiman i u prodavnicama te u webshopu. Ipak, u pojedinim slučajevima određen je artikl dostupan samo u prodavnicama ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je reč o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vreme.


