SVERDLILJEUkrasni jastuk SVERDLILJE 50x50 natur
| Navlaka | |
|---|---|
| Materijal | 100% poliester |
| Pranje | ne |
| Izbeljivanje | Nije dozvoljeno beljenje |
| Sušenje u mašini | Nemojte da sušite u mašini za sušenje veša |
| Peglanje | Ne pegla se |
| Hemijsko čišćenje i mokro pranje | Nije dozvoljeno hemijsko čišćenje |
| Prati odvojeno | Fleke mogu da se očiste vodom |
| Težina | 300 g/m². |
| Težina, zadnja strana | 300 g/m². |
| Težina navlake | 150 g |
| Veličina | Širina: 50 cm, Dužina: 50 cm |
| Način bojenja | bojeno |
| Karakteristika | veštačko krzno |
| Boja | Natur |
| Dizajn | Jednobojan |
| Jastuk | |
| Punilo | 100% poliester (100% reciklirani) |
| Težina punila | 400 g |
| Genereralno | |
| Sertifikati o zaštiti životne sredine i zdravstveni sertifikati | Ovaj proizvod ima OEKO‑TEX® STANDARD 100 sertifikat, što znači da je svaka komponenta testirana od strane nezavisnih OEKO‑TEX® instituta i ispunjava stroga ograničenja za štetne supstance. |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Postovani
Prezadovoljna sam svim proizvodima koje sam kod Vas kupila a kupila sam dosta toga:komode, posteljine, peskire, jastuke, prostirke i jos raznih sitnica za kuću. Sve je kvalitetno i cena je prisupacna a i stalne akcije daju mogucnost da se uvek ponesto kupi. Hvala sto postojite.
Ime: Ljiljana
Jastuk
Perfektan, kvalitet, velicina. Savrseno
Ime: Marina
Ocena jastuka
Jastuci Sverdlilje su mekani,lepi jedina zamerka što se od 6 kupljenih 5 rasporilo po rubovimo,te je trebalo ušivanje. Preporuka da se rubovi proštepaju više puta.
Ime: Aleksandra
POHVALA
Odlican kvalitet i odlicna usluga.....
Ime: Ana
Jastuk
Presladak i premekan!
Ime: Ivana
Cupavi jastuk
Predivan..mekan..odlican kvalitet
Ime: Lidija
Komentar
Iskrena preporuka. Jastucici su prelepi, mekani i savrsena dekoracija u dnevnoj ili spavacoj sobi.
Ime: Sonja
Komentar
Presladak,to mi je treći komad u kuci
Ime: Tanja
Mekani jastuk
Divni ste i kompletni
Ime: Dragana
NELA
PORUCILA SAM JASTUK .... PRELEP JE USKORO OCEKUJEM DOSTAVU SAMO ME INTERESUJE OBZIROM DA NIJE DOZVOLJENO PRANJE ... KAKO CU GA ODRZAVATI? .
Ime: NELA
Kad kupujete online, možemo vam dostaviti artikle direktno u Vaš dom ili radno mesto:
Click & Collect – besplatno
Uz pomoć opcije Click & Collect rezervišite proizvode u webshopu, pa ih preuzmite u JYSK prodavnici po Vašem izboru. Kad rezervišete proizvode putem webshopa, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša rezervacija spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i plaćate plaćate tek pri preuzimanju u prodavnici.
Preuzimanje u prodavnici - besplatno
U našem webshopu nalazi se širi asortiman nego u našim prodavnicama. Ako želite da kupite takve artikle, koji su dostupni samo u webshopu, platite ih online, a možete odabrati dostavu u JYSK prodavnicu po izboru.
JYSK će vam se javiti kad vaša porudžbina stigne u prodavnicu.
Važno: pojedini artikli nisu dostupni za preuzimanje u prodavnici zbog težine ili specifičnog pakovanja.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.rs, uvek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mesto ili na bilo koje drugo mesto po Vašem izboru.
Male pakete dostavlja Vam kompanija specijalizovana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su dušeci, kauči i ostali veći nameštaj, većina ih kupaca dobija dostavom na kućnu adresu.
JYSK sarađuje sa ovlašćenim prevozničkim kompanijama širom sveta da bi bili sigurni da je naša usluga dostave precizna.
Artikli samo u prodavnici
JYSK vam sa ponosom nudi svoj širok asortiman i u prodavnicama te u webshopu. Ipak, u pojedinim slučajevima određen je artikl dostupan samo u prodavnicama ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je reč o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vreme.


