GOLD T60goldNaddušek 140x200 GOLD T60
Ne zaboravite na dodatke
| Vrsta dušeka | naddušek |
|---|---|
| Veličina | Širina: 140 cm, Dužina: 200 cm, Visina: 3 cm |
| Veličina | 140x200 |
| Pakovano | rolo pakovanje u kartonskoj kutiji |
| Veličina pakovanja | Dužina: 106 cm, Prečnik: 34 cm |
| Jezgro | lateks |
| Sastav jezgra | 70% sintetički lateks/30% prirodni lateks |
| Sastav materijala | 100% poliester |
| Materijal | Elastična navlaka |
| Boja | bela |
| Pranje | 40°C nežno, samo navlaka |
| Izbeljivanje | Nije dozvoljeno beljenje |
| Sušenje u mašini | * Može da se suši u mašini za sušenje veša, na nižoj temperaturi (maks. 60ºC) |
| Peglanje | Ne pegla se |
| Hemijsko čišćenje i mokro pranje | Nije dozvoljeno hemijsko čišćenje |
| Prati odvojeno | Zatvorite patent-zatvarač pre pranja |
| Sertifikati o zaštiti životne sredine i zdravstveni sertifikati | Ovaj proizvod ima OEKO‑TEX® STANDARD 100 sertifikat, što znači da je svaka komponenta testirana od strane nezavisnih OEKO‑TEX® instituta i ispunjava stroga ograničenja za štetne supstance. |
| Karakteristike | Ventilacioni otvori |
| Kvalitet | GOLD |
| Težina | 10 kg |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Топ-матрац не для дивану
Дуже тонкий. Якщо в вас проблема з жорстким диваном, на якому треба спати, оце вам не допоможе. Це більше розраховане на сценарій коли в вас вже є гарне ліжко з гарним матрацом, який треба помʼякшити, або додати ще один шар щоб вберегти основний матрац. Зручно що чохол знімається і його можна прати. Та і сам матрац при бажані можна попрати.
Ime: Владислав
Απλώς υπέροχο!
Το δοκίμασα και δεν το πίστευα! Εάν έχετε στρώμα που ναι μεν καλό, αλλά κάτι σας...λείπει από άνεση και δεν θέλετε να αλλάξετε στρώμα, απλώς αγοράστε το συγκεκριμένο ανώστρωμα (Τ60 GOLD). Διόρθωσε εντελώς την ποιότητα του ύπνου μου. (μόνο μειονέκτημα κατ'εμέ, η περισσότερο "ζεστή" αίσθησή του κάτι που δεν θες τους καλοκαιρινούς μήνες!) Από τις πιο συμφέρουσες αγορές, σε σχέση ποιότητας - τιμής. Τρομερό ανωστρωμα!
Ime: Αλεξάνδρα Τ.
Overmadrass
Rask tilbakemelding og leveringstid. Bra service
Ime: Stefan Bali
DREAMZONE - Lepši snovi počinju ovde
DREAMZONE® je posvećen poboljšanju kvaliteta vašeg sna, zahvaljujući jedinstvenim rešenjima u okviru dušeka i kreveta. Kvalitet i funkcionalnost su naši prioriteti još od osnivanja 2003. godine u Danskoj, a tako je i dan danas. DREAMZONE se proizvodi u Skandinaviji i nudi izuzetan kvalitet po povoljnoj ceni.
Sigurno ćete pronaći idealno rešenje u mnoštvu dizajna i materijala. DREAMZONE obuhvata dušeke sa oprugama i dušeke od pene koji se uklapaju u željeni ram kreveta, dušeke sa ramom koji deluju jednostavno i lagano, kontinental krevete koji udružuju funkcionalnost i dizajn, kao i podesive krevete koji pružaju prilagodljivost i fleksibilnost. DREAMZONE takođe nudi širok asortiman naddušeka i zaštita za dušek za još veću udobnost i zaštitu vašeg dušeka.
Većina dušeka ima sertifikat o usklađenosti sa standardom OEKO-TEX® Standard 100, koji predstavlja vodeću svetsku zdravstvenu oznaku za tekstile. Osim toga, DREAMZONE proizvode dobijate uz garancije koje traju i do 25 godina.
Kad kupujete online, možemo vam dostaviti artikle direktno u Vaš dom ili radno mesto:
Click & Collect – besplatno
Uz pomoć opcije Click & Collect rezervišite proizvode u webshopu, pa ih preuzmite u JYSK prodavnici po Vašem izboru. Kad rezervišete proizvode putem webshopa, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša rezervacija spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i plaćate plaćate tek pri preuzimanju u prodavnici.
Preuzimanje u prodavnici - besplatno
U našem webshopu nalazi se širi asortiman nego u našim prodavnicama. Ako želite da kupite takve artikle, koji su dostupni samo u webshopu, platite ih online, a možete odabrati dostavu u JYSK prodavnicu po izboru.
JYSK će vam se javiti kad vaša porudžbina stigne u prodavnicu.
Važno: pojedini artikli nisu dostupni za preuzimanje u prodavnici zbog težine ili specifičnog pakovanja.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.rs, uvek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mesto ili na bilo koje drugo mesto po Vašem izboru.
Male pakete dostavlja Vam kompanija specijalizovana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su dušeci, kauči i ostali veći nameštaj, većina ih kupaca dobija dostavom na kućnu adresu.
JYSK sarađuje sa ovlašćenim prevozničkim kompanijama širom sveta da bi bili sigurni da je naša usluga dostave precizna.
Artikli samo u prodavnici
JYSK vam sa ponosom nudi svoj širok asortiman i u prodavnicama te u webshopu. Ipak, u pojedinim slučajevima određen je artikl dostupan samo u prodavnicama ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je reč o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vreme.
