LIMFJORDENRam kreveta LIMFJORDEN 160x200 divlji natur hrast boja
| Materijal | ABS-plastika, HDF ploče (High density fibreboard – ploča od vlakana visoke gustine) sastoje se od izuzetno tanko sečenih ploča od drvenih vlakana, lepljenih pod pritiskom. Melamin je vrsta ukrasnog furnira sa dugotrajnom površinom otpornom na ogrebotine. Izrađena je od veoma tankih plastičnih listova zalepljenih za ivericu ili panel od medijapana. |
|---|---|
| Ram kreveta | iverica |
| Uzglavlje/podnožje | Materijal: iverica |
| Noćni ormarić | Materijal: iverica |
| Centralna greda | masivna borovina |
| Fioka | Prednja strana: iverica, Dno: HDF ploče (High density fibreboard – ploča od vlakana visoke gustine) sastoje se od izuzetno tanko sečenih ploča od drvenih vlakana, lepljenih pod pritiskom. |
| Noge | ABS-plastika, čelik |
| Boja | natur divlji hrast |
| Veličina nakon montaže | Širina: 165 cm, Dužina: 205 cm, Visina: 91 cm |
| Veličina | 160x200 |
| Veličina pre montaže | Širina: 69 cm, Dužina: 211 cm, Visina: 24 cm |
| Dobro je znati | Bez podnice i dušeka, Za sve vrste dušeka |
| Težina | 86 kg |
| Broj paketa | 3 |
| Sertifikati o zaštiti životne sredine i zdravstveni sertifikati | Proizvodi koji nose ovu oznaku izrađeni su od kombinacije materijala iz FSC™-sertifikovanih šuma, recikliranih materijala i/ili FSC kontrolisanog drveta. Iako kontrolisano drvo ne potiče iz FSC™-sertifikovanih šuma, smanjuje se rizik da materijal dolazi iz neprihvatljivih izvora. Pronađite proizvode sa FSC oznakom u prodavnicama i online. |
| Maksimalno opterećenje | 220 kg |
| Prostor za odlaganje | Ispod dušeka |
| Uključuje | 3 fioke |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Ok ali
Krevet je prelep ali ima samo jednu dasku i dve plastične nogice na sredini sto ga cine lošim jer je nestabilno
Ime: Vanja
Super verarbeitet ! Guter Preis !
Das Bett ist sehr hochwertig verarbeitet! Man bekommt hier fast ein schlechtes Gewissen... Die Arbeiter in der Ukrainewerden wohl nicht viel von den 200 Euro sehen . Leicht aufzubauen . Alles ist sehr genau verarbeitet (selten in der Preisklasse) . Wer wirklich meckern will kann die Anmerkung in der Anleitung kritisieren keinen Akkuschrauber zu benutzen : D Ein Bettteil wird in nicht vorgebohrte Löcher befestigt. Mit Schraubendreher wohl eine Qual !
Ime: Florian
Bedframe Limpforden
Uitstekend produkt, zeer goede service en zeer goede aftersales. JYSK kan al jaren niet meer stuk bij mij.
Ime: Lex Ruben
Mooi bed
Mooi bed, slaapt heel goed met veel opbergruimte.
Ime: Rachel
Elég jónak tűnik…
Nehezen összerakható, a csavarok az ágy végén összehúzáskor megpréselik a furnért. Elég stabil szerkezetnek tűnik. A műanyag lábak egy vicc! Meglátjuk meddig bírja…
Ime: Pálfi ARNOLD
Letto matrimoniale con 3 cassetti
Felice della scelta,della velocità e precisione del corriere scelto per i grandi ingombri
Ime: Michela
Genial
Queda genial y es amplia y cómoda. Un poco complicado el montaje porque vienen separadas las distintas piezas de un mismo cajón en varias cajas pero una vez montado encaja todo a la perfección. Estoy encantada
Ime: Mercedes Serrano
Krevet
Dobar krevet. Lako se sastavlja.
Ime: Igor
Zalaegerszeg
Kiváló termék , könnyű volt össze szerelni. Tárolók (fiókok ) nagyon hasznos.
Ime: Rózsáné Cseri Mária
Bed
Mooi bed. Makkelijk in elkaar te zetten. Maar er staat nergens bij dat er geen lattenbodem bij zit. Dat is wel zeer frustrerend.
Ime: Jo
Kad kupujete online, možemo vam dostaviti artikle direktno u Vaš dom ili radno mesto:
Click & Collect – besplatno
Uz pomoć opcije Click & Collect rezervišite proizvode u webshopu, pa ih preuzmite u JYSK prodavnici po Vašem izboru. Kad rezervišete proizvode putem webshopa, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša rezervacija spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i plaćate plaćate tek pri preuzimanju u prodavnici.
Preuzimanje u prodavnici - besplatno
U našem webshopu nalazi se širi asortiman nego u našim prodavnicama. Ako želite da kupite takve artikle, koji su dostupni samo u webshopu, platite ih online, a možete odabrati dostavu u JYSK prodavnicu po izboru.
JYSK će vam se javiti kad vaša porudžbina stigne u prodavnicu.
Važno: pojedini artikli nisu dostupni za preuzimanje u prodavnici zbog težine ili specifičnog pakovanja.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.rs, uvek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mesto ili na bilo koje drugo mesto po Vašem izboru.
Male pakete dostavlja Vam kompanija specijalizovana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su dušeci, kauči i ostali veći nameštaj, većina ih kupaca dobija dostavom na kućnu adresu.
JYSK sarađuje sa ovlašćenim prevozničkim kompanijama širom sveta da bi bili sigurni da je naša usluga dostave precizna.
Artikli samo u prodavnici
JYSK vam sa ponosom nudi svoj širok asortiman i u prodavnicama te u webshopu. Ipak, u pojedinim slučajevima određen je artikl dostupan samo u prodavnicama ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je reč o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vreme.
