HALKSuncobran HALK Ø300 tamni pesak
Ne zaboravite na dodatke
Vodoodbojno poliestersko platno sa UV-zaštitom i čelična šipka. Sa nagibnim mehanizmom, ručkom za otvaranje i ventilacionim otvorom. Ø300xV248 cm
| Veličina nakon montaže | Prečnik: 300 cm, Visina: 248 cm |
|---|---|
| Veličina pre montaže | Širina: 15 cm, Dužina: 149 cm, Visina: 15 cm |
| Težina | 6,6 kg |
| Oblik | okrugao |
| Platno | 100% poliester |
| Kanap | 100% polipropilen |
| Ručica za otvaranje | Akrilonitril butadien stiren, čelik |
| Rebra | galvanizovani čelik |
| Broj rebara | 8 |
| Šipka | galvanizovani čelik |
| Visina šipke | 248 cm |
| Prečnik šipke | 4,8 cm |
| Boja šipke | crna |
| Kapica | polipropilen |
| Štiti od UV-zračenja do | 98 % |
| Boja | tamni pesak |
| Karakteristike | ručica za otvaranje, nagibna funkcija, UV-zaštita, ventilacija, vodoodbojan |
| Obrada | Premaz u prahu |
| naknadno održavanje | Čistite vodom i blagim sapunom. |
| Odlaganje | Odložiti u unutrašnjem prostoru tokom zime |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Super
Super
Ime: Sanja
Parasoll
Lite svag konstruktion. Fin färg! Bra storlek. Tveksam hållbarhet. Bra pris!
Ime: Christina
Onneton laatu ja kestävyys
Tuulenpuuskan takia varjo kellahti rauhallisesti nurin ja tämän seurauksena kaksi varjon teräsputkea vääntyi katki ruuvin kohdalta. Tarkemmin tarkistettua huomasimme, että siinä missä ruuvien läpiviennit on, metalliputki on aivan onnettoman heikko. Ei kestä pienintäkään osumaa. Kertakäyttövarjo.
Ime: Kati
Slunečník
Kvalitní materiál i zpracování , dobrý nakup doporučuji
Ime: Jitka
Jako loš
Za cijenu od 70€ jako losa kvaliteta. Danas su vani 33 stupnja,a vjetar jako lagno puse i moram zatvoriti suncobran jer ce se raspasti!!! Ne preporucam!
Ime: Franka
Värdelöst
Funkar inte alls.
Ime: BENITA
Dålig kvalitet
Vårt parasoll stod hopfällt i parasollfoten men stången av plast vek sig innan vi ens hade hunnit använda parasollet utfällt.
Ime: Frida
Aanrader
Boven verwachting tevreden mee, helemaal voor de prijs. Mooie kleurencombinatie en gemakkelijk te bedienen
Ime: Denise van der Woude
Robuster Schrim, Vorsicht unterschiedliche Ausführungen
Ich habe zwei Schirme gekauft. Den Dark Sand Schirm, hier ist die Kippfunktion aus Metall/Edelstahl und sieht robust aus und stabil. Der zweite Schirm war mit der Farbe Beige, hier ist die Qualität wirklich mangelhaft. Die Kippfunktion ist aus Gusseisernem Stahl und hier kippt der Schirm schon bei leichtem Wind hin und her. Schade das es hier unterschiedliche Qualitätsmerkmale gibt die der Kunde nicht gleich sehen kann.
Ime: Heidi
Svært lav kvalitet
Produktet lar seg knapt montere, metallfoten er så dårlig laget at den ikke lar seg skru inn i resten av parasollen.
Ime: Scott
Kad kupujete online, možemo vam dostaviti artikle direktno u Vaš dom ili radno mesto:
Click & Collect – besplatno
Uz pomoć opcije Click & Collect rezervišite proizvode u webshopu, pa ih preuzmite u JYSK prodavnici po Vašem izboru. Kad rezervišete proizvode putem webshopa, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša rezervacija spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i plaćate plaćate tek pri preuzimanju u prodavnici.
Preuzimanje u prodavnici - besplatno
U našem webshopu nalazi se širi asortiman nego u našim prodavnicama. Ako želite da kupite takve artikle, koji su dostupni samo u webshopu, platite ih online, a možete odabrati dostavu u JYSK prodavnicu po izboru.
JYSK će vam se javiti kad vaša porudžbina stigne u prodavnicu.
Važno: pojedini artikli nisu dostupni za preuzimanje u prodavnici zbog težine ili specifičnog pakovanja.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.rs, uvek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mesto ili na bilo koje drugo mesto po Vašem izboru.
Male pakete dostavlja Vam kompanija specijalizovana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su dušeci, kauči i ostali veći nameštaj, većina ih kupaca dobija dostavom na kućnu adresu.
JYSK sarađuje sa ovlašćenim prevozničkim kompanijama širom sveta da bi bili sigurni da je naša usluga dostave precizna.
Artikli samo u prodavnici
JYSK vam sa ponosom nudi svoj širok asortiman i u prodavnicama te u webshopu. Ipak, u pojedinim slučajevima određen je artikl dostupan samo u prodavnicama ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je reč o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vreme.


