TUERNEBaštenska stolica TUERNE natur
Ne zaboravite na dodatke
Baštenska stolica sa sedištem od petana i crnim nogama od čelika obloženog prahom. Petan pruža prirodan izgled pruća, a istovremeno je otporan na vremenske uslove i ne zahteva održavanje.
Tehnički podaci
| Veličina nakon montaže | Širina: 57 cm, Visina: 83 cm, Dubina: 56 cm |
|---|---|
| Visina sedišta | 45 |
| Visina naslona za ruke | 71 cm |
| Veličina pre montaže | Širina: 65 cm, Dužina: 65 cm, Visina: 32 cm |
| Težina | 4,7 kg |
| Materijal | Konstrukcija: čelik, Naslon: Petan je vrsta laganog sintetičkog pletenog materijala. Izdržljiv je, ima UV zaštitu i otporan na sve vremenske uslove. Petan je vrsta laganog sintetičkog pletenog materijala. Izdržljiv je, ima UV zaštitu i otporan na sve vremenske uslove. Petan je vrsta laganog sintetičkog pletenog materijala. Izdržljiv je, ima UV zaštitu i otporan na sve vremenske uslove. |
| Čep za noge | polipropilen |
| Obrada | Premaz u prahu štiti metal od habanja i rđe. Premazivanje prahom je metoda nanošenja zaštitnog sloja obojenog praha na metal |
| Boja | crna, Natur |
| Testirano do | 110 kg |
| Informacije o montaži | potrebno montirati |
| naknadno održavanje | Čistite vodom i blagim sapunom. |
| Odlaganje | Odložiti u unutrašnjem prostoru tokom zime |
| Upotreba | Za spoljašnji prostor |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Recenzije
Tuerne stoeltjes
Mooie, stevige, compacte, héérlijk zittende stoeltjes. Erg blij mee!
Ime: Kaat
Magnifico sillón
Amplio cómodo y estiloso Buen sillón, muy bonito y muy ancho. También es alto, perfecto para personas grandes Robusto Lo recomiendo
Ime: Nuria
Preciosa
Robusta Estilosa y muy fácil de encajar en cualquier espacio no es muy grande pero es muy cómoda La recomiendo
Ime: Nuria
Tuerne trädgårdsstol
Väldigt snygga trädgårdsstolar i beige konstrotting som ser ut att vara tillverkade i riktig rotting, bekväma att sitta i.
Ime: Marie Jonsson
Fauteuil jarfin
Extrêmement contente
Ime: CLANET
Стілець садовий
Дуже стильний зручний стілець,гарно вписався на балкон
Ime: Світлана
Gartenstühle
Gute Stühle und schnell Lieferung.
Ime: M.B.
Polecam
Bardzo wygodne i stylowe krzesla
Ime: Paweł
Sehr freundliche und kompetente Beratung!
Ich habe am 31.7.2025 in der jysk Filiale in Tirschenreuth eingekauft und wurde dort von zwei sehr netten Damen aus dem Service-Team von jysk sehr gut betreut und beraten. Zu einem war dies Frau Wettinger bei der Matratzenauswahl und anderen Accessoires und zum anderen Frau Beyhahli, die Frau Wettinger dabei sehr gut unterstützt hat. Herzlichen Glückwunsch der Firma jysk zu solchen freundlichen und kompetenten Mitarbeitern und Mitarbeiterinen, vielen Dank für diesen angenehmen Einkauf und einen schönen Gruß an die beiden Mitarbeiterinen!
Ime: Schraml Werner
Stolička
Pohodlná a štýlová akurát na môj malý balkon ku kávičke a koláčiku. Pekný dizajn výrobku.
Ime: Martina Brešťanská
Dostava
Kad kupujete online, možemo vam dostaviti artikle direktno u Vaš dom ili radno mesto:
Click & Collect – besplatno
Uz pomoć opcije Click & Collect rezervišite proizvode u webshopu, pa ih preuzmite u JYSK prodavnici po Vašem izboru. Kad rezervišete proizvode putem webshopa, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša rezervacija spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i plaćate plaćate tek pri preuzimanju u prodavnici.
Preuzimanje u prodavnici - besplatno
U našem webshopu nalazi se širi asortiman nego u našim prodavnicama. Ako želite da kupite takve artikle, koji su dostupni samo u webshopu, platite ih online, a možete odabrati dostavu u JYSK prodavnicu po izboru.
JYSK će vam se javiti kad vaša porudžbina stigne u prodavnicu.
Važno: pojedini artikli nisu dostupni za preuzimanje u prodavnici zbog težine ili specifičnog pakovanja.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.rs, uvek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mesto ili na bilo koje drugo mesto po Vašem izboru.
Male pakete dostavlja Vam kompanija specijalizovana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su dušeci, kauči i ostali veći nameštaj, većina ih kupaca dobija dostavom na kućnu adresu.
JYSK sarađuje sa ovlašćenim prevozničkim kompanijama širom sveta da bi bili sigurni da je naša usluga dostave precizna.
Artikli samo u prodavnici
JYSK vam sa ponosom nudi svoj širok asortiman i u prodavnicama te u webshopu. Ipak, u pojedinim slučajevima određen je artikl dostupan samo u prodavnicama ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je reč o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vreme.


