BORKViseća stolica BORK Š96xV192xDub124 natur
Čelik i petan. Sa postoljem i luksuznim jastucima sa dugotrajnom, grubo tkanom navlakom. Š96xV192xDub124 cm
| Veličina nakon montaže | Širina: 96 cm, Visina: 192 cm, Dubina: 124 cm |
|---|---|
| Visina sedišta | 53 |
| Veličina pre montaže | Širina: 69 cm, Dužina: 117 cm, Visina: 43 cm |
| Težina | 27 kg |
| Materijal | Konstrukcija: čelik, Naslon: Petan je vrsta laganog sintetičkog pletenog materijala. Izdržljiv je, ima UV zaštitu i otporan na sve vremenske uslove. Petan je vrsta laganog sintetičkog pletenog materijala. Izdržljiv je, ima UV zaštitu i otporan na sve vremenske uslove. |
| Čep za noge | polipropilen |
| Ukrasni jastuk | |
| Jastuk za sedenje | Tkanina: 100% poliester, Punjenje: 100% poliestersko vlakno, Unutrašnji jastuk: 100% polipropilen, Pranje: 30°C, Izbeljivanje: Nije dozvoljeno beljenje, Sušenje u mašini: Nemojte da sušite u mašini za sušenje veša, Peglanje: Ne pegla se, Hemijsko čišćenje: Nije dozvoljeno hemijsko čišćenje, Prati odvojeno: Uvek prati sa sličnim bojama, Zatvorite patent-zatvarač pre pranja, Periva navlaka |
| Jastuk za leđa | Tkanina: 100% poliester, Punjenje: 100% poliestersko vlakno, Unutrašnji jastuk: 100% polipropilen, Pranje: 30°C, Izbeljivanje: Nije dozvoljeno beljenje, Sušenje u mašini: Nemojte da sušite u mašini za sušenje veša, Peglanje: Ne pegla se, Hemijsko čišćenje: Nije dozvoljeno hemijsko čišćenje, Prati odvojeno: Uvek prati sa sličnim bojama, Zatvorite patent-zatvarač pre pranja, Periva navlaka |
| Obrada | Premaz u prahu štiti metal od habanja i rđe. Premazivanje prahom je metoda nanošenja zaštitnog sloja obojenog praha na metal |
| Boja | Natur |
| Testirano do | 110 kg |
| uključuje | Luksuzni jastuci sa dugotrajnom, grubo tkanom navlakom |
| Informacije o montaži | potrebno montirati |
| naknadno održavanje | Čistite vodom i blagim sapunom. |
| Odlaganje | Odložiti u unutrašnjem prostoru tokom zime |
| Upotreba | Za spoljašnji prostor |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Jó vétel volt
Nagyon jó áron vettem, egy óra alatt összeszereltem egyedül. Szuper a leírás A szereléshez. Egész délután benne ültem, nagyon kényelmes.
Ime: Gyöngyi
Alles super
Die Abmessungen des Korbes beim Zusammensetzen passen nicht genau aufeinander, aber der Hängesessel erfüllt seinen Zweck. Er ist superbequem und ich könnte stundenlang darin sitzen.
Ime: Sabine Ferdinand
Alles super
Die Abmessungen des Korbes beim Zusammensetzen passen nicht genau aufeinander, aber der Hängesessel erfüllt seinen Zweck. Er ist superbequem und ich könnte stundenlang darin sitzen.
Ime: Sabine Ferdinand
Wunderbare Schaukelsessel
Ich habe gleich zwei gekauft, weil sie im Preis reduziert waren und freue mich nun, in der beginnenden Gartenzeit, täglich über diese zwei bequemen und schön anzusehenden Schaukelsessel.
Ime: Irene
Supernöjd
Köpte denna idag och hade tur att det var rea på den också. Lätt att sätta ihop och så otroligt skön så där kommer jag tillbringa mycket tid i sommar när man bara ska ta det lugnt.. Super nöjd med denna stol. Stabil och rejäl.
Ime: susanne
Excelente
Muito fácil de montar. Confortável e muito bonita.
Ime: Patrícia
POLECAM
Fotel jest super wygodny, POLECAM
Ime: Roza
Relaxed!
Alleen in elkaar zetten, was wel even een werkje. Maar het resultaat is geweldig, al schommelend relaxen, niks beter dan dat!
Ime: Erna
Meeega schön
Der Hängesessel ist einfach Mega schln und bequem. Ich liebe ihn und habe ihn dazu noch im Angebot erworben. Mega!!
Ime: Karin Mädcher
Atenció al públic
Estem molt contents de l'atenció i assessorament rebut per part de la senyoreta Carla, simpàtica, professional i molt resolutiva. Dona gust anar a comprar a Jysk a Palafrugell. Moltes gràcies
Ime: Montse
Kad kupujete online, možemo vam dostaviti artikle direktno u Vaš dom ili radno mesto:
Click & Collect – besplatno
Uz pomoć opcije Click & Collect rezervišite proizvode u webshopu, pa ih preuzmite u JYSK prodavnici po Vašem izboru. Kad rezervišete proizvode putem webshopa, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša rezervacija spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i plaćate plaćate tek pri preuzimanju u prodavnici.
Preuzimanje u prodavnici - besplatno
U našem webshopu nalazi se širi asortiman nego u našim prodavnicama. Ako želite da kupite takve artikle, koji su dostupni samo u webshopu, platite ih online, a možete odabrati dostavu u JYSK prodavnicu po izboru.
JYSK će vam se javiti kad vaša porudžbina stigne u prodavnicu.
Važno: pojedini artikli nisu dostupni za preuzimanje u prodavnici zbog težine ili specifičnog pakovanja.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.rs, uvek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mesto ili na bilo koje drugo mesto po Vašem izboru.
Male pakete dostavlja Vam kompanija specijalizovana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su dušeci, kauči i ostali veći nameštaj, većina ih kupaca dobija dostavom na kućnu adresu.
JYSK sarađuje sa ovlašćenim prevozničkim kompanijama širom sveta da bi bili sigurni da je naša usluga dostave precizna.
Artikli samo u prodavnici
JYSK vam sa ponosom nudi svoj širok asortiman i u prodavnicama te u webshopu. Ipak, u pojedinim slučajevima određen je artikl dostupan samo u prodavnicama ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je reč o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vreme.


