DREJETSanduk za jastuke DREJET Š160xV83xDub79 antracit siva
Sanduk za jastuke od galvanizovanog čelika. Sa praktičnim hidrauličnim poklopcem. Otporan na smrzavanje. Š160xV83xDub79 cm
| Veličina nakon montaže | Širina: 160 cm, Visina: 83 cm, Dubina: 79 cm, Litar: 915 L |
|---|---|
| Veličina pre montaže | Širina: 164 cm, Dužina: 86 cm, Visina: 22 cm |
| Težina | 41 kg |
| Čep za noge | polipropilen |
| Materijal | |
| Konstrukcija | galvanizovani čelik |
| Stranice | galvanizovani čelik |
| Gornja površina | galvanizovani čelik |
| unutrašnje mere | širina:155 cm,dužina:74 cm,visina:80 |
| Karakteristika | otporno na smrzavanje, hidraulični poklopac |
| Obrada | Premaz u prahu |
| Boja | antracit siva |
| Informacije o montaži | potrebno montirati |
| naknadno održavanje | Čistite vodom i blagim sapunom. |
| Upotreba | Za spoljašnji prostor |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
skrzynia na poduszki
Produkt godny polecenia. Skrzynia bardzo pakowna.
Ime: Mirosława
duża skrzynia
Skrzynia bardzo duża, po wyjęciu z pudła boki lekko powyginane ale po złożeniu wszystko się usztywnia, na pewno wolę bardziej niż plastikową skrzynię
Ime: Roman
Triche delikatna
Ogolne wrazenia ok. Skrecenie nie zajelo duzo czasu. Skrzynia pojemna i ladnie sie prezentuje. Ale troche za cienka blacha, za delikatna. Chociaz po skreceniu robi sie w miare stabilna.
Ime: Kamil Pawlak
Toppen
Jättebra och fin. Rymmer mycket!
Ime: Louise
Stabil och bra kvalitet
Inte det minsta ranglig. Känns rejäl och stabil och bra kvalitet. Ett plus att den är låsbar.
Ime: Maria
mario
skrzynia godna polecenia jestem bardzo zadowolona
Ime: Mariola
Bra material men väldigt skev
Materialet är rejält och skyddande, men tyvär är plåten väldigt skev så väldigt svår att dels sätta ihop men också svår att låsa/stänga locket.
Ime: Rodrigo
Drejet, baule porta cuscini per esterno
Buon prodotto, buon rapporto qualità/prezzo. Facile da montare (necessario essere in due). Elegante e funzionale.
Ime: Gianluigi
Auflagenbox
Tolles Produkt, gute Qualität, etwas schwieriger im Aufbau, wenn man es alleine macht!
Ime: Papke Jörg
Aufbau sehr schwierig sonst TOP
Der Aubau gelingt leichter mit Hilfe eines Akkuschraubers !!!
Ime: Ries
Kad kupujete online, možemo vam dostaviti artikle direktno u Vaš dom ili radno mesto:
Click & Collect – besplatno
Uz pomoć opcije Click & Collect rezervišite proizvode u webshopu, pa ih preuzmite u JYSK prodavnici po Vašem izboru. Kad rezervišete proizvode putem webshopa, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša rezervacija spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i plaćate plaćate tek pri preuzimanju u prodavnici.
Preuzimanje u prodavnici - besplatno
U našem webshopu nalazi se širi asortiman nego u našim prodavnicama. Ako želite da kupite takve artikle, koji su dostupni samo u webshopu, platite ih online, a možete odabrati dostavu u JYSK prodavnicu po izboru.
JYSK će vam se javiti kad vaša porudžbina stigne u prodavnicu.
Važno: pojedini artikli nisu dostupni za preuzimanje u prodavnici zbog težine ili specifičnog pakovanja.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.rs, uvek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mesto ili na bilo koje drugo mesto po Vašem izboru.
Male pakete dostavlja Vam kompanija specijalizovana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su dušeci, kauči i ostali veći nameštaj, većina ih kupaca dobija dostavom na kućnu adresu.
JYSK sarađuje sa ovlašćenim prevozničkim kompanijama širom sveta da bi bili sigurni da je naša usluga dostave precizna.
Artikli samo u prodavnici
JYSK vam sa ponosom nudi svoj širok asortiman i u prodavnicama te u webshopu. Ipak, u pojedinim slučajevima određen je artikl dostupan samo u prodavnicama ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je reč o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vreme.


