BROMSViseća stolica BROMS Š83xV113xD70 natur
Tehnički podaci
| Veličina nakon montaže | Širina: 83 cm, Visina: 113 cm, Dubina: 70 cm |
|---|---|
| Veličina pre montaže | Širina: 83 cm, Dužina: 70 cm, Visina: 65,6 cm |
| Težina | 8,17 kg |
| Materijal | Konstrukcija: čelik, Naslon: Petan je vrsta laganog sintetičkog pletenog materijala. Izdržljiv je, ima UV zaštitu i otporan na sve vremenske uslove. Petan je vrsta laganog sintetičkog pletenog materijala. Izdržljiv je, ima UV zaštitu i otporan na sve vremenske uslove. Petan je vrsta laganog sintetičkog pletenog materijala. Izdržljiv je, ima UV zaštitu i otporan na sve vremenske uslove. |
| Ukrasni jastuk | |
| Jastuk za sedenje | Tkanina: 100% poliester, Punjenje: 100% polipropilen, Pranje: ne, Izbeljivanje: Nije dozvoljeno beljenje, Sušenje u mašini: Nemojte da sušite u mašini za sušenje veša, Peglanje: Ne pegla se, Hemijsko čišćenje: Nije dozvoljeno hemijsko čišćenje, Prati odvojeno: Fleke mogu da se očiste vodom |
| Jastuk za leđa | Tkanina: 100% poliester, Punjenje: 100% polipropilen, Pranje: ne, Izbeljivanje: Nije dozvoljeno beljenje, Sušenje u mašini: Nemojte da sušite u mašini za sušenje veša, Peglanje: Ne pegla se, Hemijsko čišćenje: Nije dozvoljeno hemijsko čišćenje, Prati odvojeno: Fleke mogu da se očiste vodom |
| Obrada | Premaz u prahu štiti metal od habanja i rđe. Premazivanje prahom je metoda nanošenja zaštitnog sloja obojenog praha na metal |
| Boja | Natur |
| Testirano do | 110 kg |
| uključuje | Lanac i montažna ploča, Luksuzni jastuk sa dugotrajnom, grubo tkanom navlakom |
| Informacije o montaži | potrebno montirati |
| naknadno održavanje | Čistite vodom i blagim sapunom. |
| Odlaganje | Odložiti u unutrašnjem prostoru tokom zime |
| Upotreba | Za spoljašnji prostor |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Recenzije
Supermysig!
Bor typ i den för den är så skön! Kuddar ingick vilket var bra
Ime: Mie
Καλή αγορά.
Πολύ καλή αγορά! Ιδανική για περιορισμένος χώρους,δεν έχει την ογκώδη βάση. Αρκετά ακριβή,την πήρα με έκπτωση...
Ime: SIOPALI ANNA
Страхотен продукт
Много хубава и здрава,както и много удобна люлка! Добър избор!
Ime: Лилия
Hängesessel broms
Die Aufbauanleitung war schlüssig und leicht zu versehen. Der Sessel macht einen sehr guten Gesamteindruck und ist sehr bequem und entspannend
Ime: Hans-Gerhard Thomas
Gloria
La silla es muy bonita y muy fuerte, queda espectacular en mi terraza. Estoy encantada
Ime: Gloria Hernández
Szuper
Szuper
Ime: LBT
Super bequem
Wir warten erst skeptisch da man nicht Probesitzen kann. Der Verkäufer hat uns eine Rücknahme in falle des Nichtgefallens schriftlich zugesichert. Was soll ich sagen, meine Mutter ist total begeistert. Danke an Jysk Trostberg für die tolle Beratung
Ime: Maier
Excelent!
Tocmai ce l-am montat. E foarte robust, frumos si comod. Am mai pus doua arcuri sa amortizeze așezatul.
Ime: Catalin Stan
Atenció al públic
Estem molt contents de l'atenció i assessorament rebut per part de la senyoreta Bea, simpàtica, professional i molt resolutiva. Dona gust anar a comprar a Jysk a Platja d'Aro. Moltes gràcies
Ime: MARIA MONTSERRAT
Підвісне крісло
Замовили на магазині. Задоволена покупкою. Зручне. Легко кріпиться. Все необхідне в комплекті.
Ime: Ольга
Dostava
Kad kupujete online, možemo vam dostaviti artikle direktno u Vaš dom ili radno mesto:
Click & Collect – besplatno
Uz pomoć opcije Click & Collect rezervišite proizvode u webshopu, pa ih preuzmite u JYSK prodavnici po Vašem izboru. Kad rezervišete proizvode putem webshopa, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša rezervacija spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i plaćate plaćate tek pri preuzimanju u prodavnici.
Preuzimanje u prodavnici - besplatno
U našem webshopu nalazi se širi asortiman nego u našim prodavnicama. Ako želite da kupite takve artikle, koji su dostupni samo u webshopu, platite ih online, a možete odabrati dostavu u JYSK prodavnicu po izboru.
JYSK će vam se javiti kad vaša porudžbina stigne u prodavnicu.
Važno: pojedini artikli nisu dostupni za preuzimanje u prodavnici zbog težine ili specifičnog pakovanja.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.rs, uvek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mesto ili na bilo koje drugo mesto po Vašem izboru.
Male pakete dostavlja Vam kompanija specijalizovana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su dušeci, kauči i ostali veći nameštaj, većina ih kupaca dobija dostavom na kućnu adresu.
JYSK sarađuje sa ovlašćenim prevozničkim kompanijama širom sveta da bi bili sigurni da je naša usluga dostave precizna.
Artikli samo u prodavnici
JYSK vam sa ponosom nudi svoj širok asortiman i u prodavnicama te u webshopu. Ipak, u pojedinim slučajevima određen je artikl dostupan samo u prodavnicama ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je reč o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vreme.


