MIDTRONDENplusŠerpa jorgan 135x200 MIDTRONDEN topao
Veličina jorgana:
Ne zaboravite na dodatke
Šerpa jorgan 135x200 cm sa punjenjem od poliesterskog vlakna, 810 g. Navlaka od 100% poliestera. Navlaka sadrži meka šerpa vlakna koja su slična vuni. Pranje: 60°C.
| Tip | Jorgan |
|---|---|
| Vrsta punjenja | jorgan sa vlaknom |
| Veličina | Širina: 135 cm, Dužina: 200 cm |
| Vrsta jorgana | Jednostruki jorgan |
| Težina punjenja | 810 g |
| Punilo | Poliestersko vlakno je sintetičko – ne apsorbuju vlagu iz tela i ne ”naduvavaju” se. |
| Ukupna težina | 1650 g |
| TOG (UK) | 7.5 |
| Sastav materijala | 100% poliester |
| Sastav | dijamant-štep |
| Boja | siva |
| Pranje | 60°C |
| Izbeljivanje | Nije dozvoljeno beljenje |
| Sušenje u mašini | * Može da se suši u mašini za sušenje veša, na nižoj temperaturi (maks. 60ºC) |
| Peglanje | Ne pegla se |
| Hemijsko čišćenje i mokro pranje | Nije dozvoljeno hemijsko čišćenje |
| Održavanje | Treba da se pere i suši u mašini koja ima kapacitet minimalno 7 kg. Treba redovno protresti i provetriti, ne sme da se udara i usisava |
| ivica | Materijal: 100% poliester, oblik: interlock |
| Sertifikati o zaštiti životne sredine i zdravstveni sertifikati | Ovaj proizvod ima OEKO‑TEX® STANDARD 100 sertifikat, što znači da je svaka komponenta testirana od strane nezavisnih OEKO‑TEX® instituta i ispunjava stroga ograničenja za štetne supstance. |
| Karakteristike | Šerpa je vrsta tkanine od flisa koja se obično izrađuje od sintetičkog vlakna, kao što je poliester. Jedna strana tkanine ima uzdignuta, brušena vlakna, što šerpi daje mekan i pahuljast osećaj koji podseća na vunu. Šerpa tkanina ima visoku izolacionu vrednost, a u isto vreme je lagana. |
| Kvalitet | PLUS |
| Stepen izolacije | Toplo |
| Garancija | 5 godina garancije |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Jorgan
Nazovi jorgan...za zimu nije.
Ime: Adrijana
Jorgan
Topao,odlicna cena
Ime: Vesna
Recomand
Este cea mai grozava plapuma pe care o am. Ușoară dar călduroasă. Am deja două la fel.
Ime: Anca
Recomand
Super călduroasă si pufoasa.
Ime: Gabriela
Прекрасна!
Много лека, мека и топла завивка.
Ime: Станка Минчева
ΠΆΠΛΩΜΑ
ΕΊΜΑΙ ΠΟΛΎ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΜΈΝΗ ΜΕ ΑΥΤΌ ΤΟ ΠΡΟΪΌΝ! ΕΊΝΑΙ ΌΠΩΣ ΤΟ ΠΕΡΊΜΕΝΑ! ΠΟΛΎ ΖΕΣΤΌ!!! ΠΕΡΙΠΟΙΗΜΈΝΟ ΕΜΦΑΝΙΣΙΑΚΆ!!! ΦΑΊΝΕΤΑΙ ΠΟΛΎ ΑΚΡΙΒΌΤΕΡΟ ΑΠΌ ΤΗΝ ΤΙΜΉ ΤΟΥ!!!
Ime: ΜΑΡΙΑ
Πάπλωμα Midtronden
Μπορεί να είναι ελαφρύ,αλλά είναι πολύ ζεστό,με πολύ ωραία υφή και σε πολύ καλή τιμή!
Ime: Μαρία Μπαλατσούρα
Recomand!
Foarte moale și călduroasă, extrem de confortabilă, doar te încălzește plăcut fără să te încingă, ușoară și foarte frumoasă! Recomand cu încredere!
Ime: Corina
Jó minőség, Kedvező ár.
Jó minőség, puha, meleg.
Ime: K.O. vásárló
Super
Imi place asa de mult, ca am luat o a doua de rezerva, in caz ca se strica prima :)) Pufoasa, dar pe revers are material neted, deci nu ai nevoie de husa. Tine de cald atat cat trebuie. O folosesc si vara, si iarna. Recomand cu incredere.
Ime: Manuela
Kad kupujete online, možemo vam dostaviti artikle direktno u Vaš dom ili radno mesto:
Click & Collect – besplatno
Uz pomoć opcije Click & Collect rezervišite proizvode u webshopu, pa ih preuzmite u JYSK prodavnici po Vašem izboru. Kad rezervišete proizvode putem webshopa, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša rezervacija spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i plaćate plaćate tek pri preuzimanju u prodavnici.
Preuzimanje u prodavnici - besplatno
U našem webshopu nalazi se širi asortiman nego u našim prodavnicama. Ako želite da kupite takve artikle, koji su dostupni samo u webshopu, platite ih online, a možete odabrati dostavu u JYSK prodavnicu po izboru.
JYSK će vam se javiti kad vaša porudžbina stigne u prodavnicu.
Važno: pojedini artikli nisu dostupni za preuzimanje u prodavnici zbog težine ili specifičnog pakovanja.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.rs, uvek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mesto ili na bilo koje drugo mesto po Vašem izboru.
Male pakete dostavlja Vam kompanija specijalizovana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su dušeci, kauči i ostali veći nameštaj, većina ih kupaca dobija dostavom na kućnu adresu.
JYSK sarađuje sa ovlašćenim prevozničkim kompanijama širom sveta da bi bili sigurni da je naša usluga dostave precizna.
Artikli samo u prodavnici
JYSK vam sa ponosom nudi svoj širok asortiman i u prodavnicama te u webshopu. Ipak, u pojedinim slučajevima određen je artikl dostupan samo u prodavnicama ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je reč o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vreme.

