TANKEDALPodesiva fotelja sa tabureom TANKEDAL bež tkanina/hrom
| Tip | Podesiva stolica |
|---|---|
| Materijal | pena, šperploča, Poliester, čelik |
| Materijal | Sedalo: pena, šperploča, Poliester, čelik, Naslon: pena, šperploča, Poliester, Naslon za ruke: pena, šperploča, Poliester, Noga: čelik |
| Sedište | Tkanina: Poliester, materijal pene: poliuretanska pena, Gustina pene: 24/25 kg/m³ |
| Naslon | Tkanina: Poliester, materijal pene: poliuretanska pena, Gustina pene: 24/18 kg/m³ |
| Naslon za ruke | Tkanina: Poliester, materijal pene: poliuretanska pena, Gustina pene: 25 kg/m³ |
| Sedište stolice | Tkanina: Poliester, materijal pene: poliuretanska pena, Gustina pene: 24/24 kg/m³ |
| Boja | bež, brušeni hrom |
| Funkcija | Tabure, Nagibni mehanizam, Rotirajuća baza |
| Veličina nakon montaže | Širina: 70 cm, Visina: 107 cm, Dubina: 77 cm |
| Visina sedišta | 46 |
| Veličina taburea | Širina:48 cm, Visina:39 cm, Dubina:42 cm |
| Informacije o montaži | potrebno montirati |
| Veličina pre montaže | Širina: 77 cm, Dužina: 83 cm, Visina: 72 cm |
| Težina | 16 kg |
| Maksimalno opterećenje | 110 kg |
| Maks.opterećenje po sedištu | 110 kg |
| Broj paketa | 1 |
| Sertifikati o zaštiti životne sredine i zdravstveni sertifikati | FSC™ 100% |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Knirkete stol
Flott og grei stol, men som alle andre her inne skriver knirker den etter kort tid bruk. Veldig høy knirking også, så jeg vil jo egentlig ikke anbefale den pga det.
Ime: Cathrine
Standenstoel met voetenbank Tankedal
Mooie stof . Gemakkelijk in elkaar te zetten. Zit heel goed. Tijd zal moeten uitwijzen gebruiksduur.
Ime: Vogels Patricia
Tankedal
Tja, av 2 stk måtte en returnere. Det var ikke stopp i armlenet. Ellers så knirker de litt og er ikke myke å sitte i. Faktisk litt harde.
Ime: Lene
Pen stol
Litt hard å sitte i, mer en TV stol enn en hvilestol. Begynte å knirke voldsomt etter noen dagers bruk, men løste seg greit etter at bolten som strammer fjæren ble vippet skikkelig på plass i festet sitt. Løsnet festet fra stolen igjen og brukte et kraftig skrujern til i vippe hodet på strammebolten skikkelig på plass. Ingen mer knirk. Smøring har ingen virkning på knirkingen. Hodet på bolten må skikkelig på plass i festet sitt for å bli kvitt knirkingen. Vippe patenten er lik den på en gaming/kontorstol.
Ime: Trond
Kraken oplossing
Het kraken kan simpel verholpen worden door grotere ringen te plaatsen onder de montage bouten van de voet
Ime: Niels
Bequemer Sessel
Alles hat einwandfrei und schnell geklappt, der Sessel stützt gur.
Ime: Markus Schneider
Kutina kankaasta
Tuolin kankaassa on jotakin, mikä kutittaa ja aiheutti lähes allergisen reaktion. Kallistus on todella jäykkä, eli käyttökelvoton. Tuolin kovaääninen "narina" saatiin lopulta pois öljyämällä. Tosin on nyt käyttökelvoton kutittavan kankaan takia.
Ime: Paula
Tankedal Relaxsessel
Miserable Polsterung ! Nach ein paar Tagen durchgesessen. Man sitzt dann praktisch auf diesem harten Gestell. Steißbein,Po Schmerzen. Die Rückenlehne auch zu weich. Rückenschmerzen.
Ime: Oskar Weiß
Bequem aber quietscht
Der Sessel sieht sehr schön aus, quietscht aber schon direkt nach dem Kauf. Schmieren hat nichts gebracht.. würde es ungern zurück geben. Vlcht hat Jysk eine Lösung?
Ime: Laura
Spokojnost
Kreslo je pohodlne a sme s nim spokojni
Ime: Kristy
Kad kupujete online, možemo vam dostaviti artikle direktno u Vaš dom ili radno mesto:
Click & Collect – besplatno
Uz pomoć opcije Click & Collect rezervišite proizvode u webshopu, pa ih preuzmite u JYSK prodavnici po Vašem izboru. Kad rezervišete proizvode putem webshopa, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša rezervacija spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i plaćate plaćate tek pri preuzimanju u prodavnici.
Preuzimanje u prodavnici - besplatno
U našem webshopu nalazi se širi asortiman nego u našim prodavnicama. Ako želite da kupite takve artikle, koji su dostupni samo u webshopu, platite ih online, a možete odabrati dostavu u JYSK prodavnicu po izboru.
JYSK će vam se javiti kad vaša porudžbina stigne u prodavnicu.
Važno: pojedini artikli nisu dostupni za preuzimanje u prodavnici zbog težine ili specifičnog pakovanja.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.rs, uvek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mesto ili na bilo koje drugo mesto po Vašem izboru.
Male pakete dostavlja Vam kompanija specijalizovana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su dušeci, kauči i ostali veći nameštaj, većina ih kupaca dobija dostavom na kućnu adresu.
JYSK sarađuje sa ovlašćenim prevozničkim kompanijama širom sveta da bi bili sigurni da je naša usluga dostave precizna.
Artikli samo u prodavnici
JYSK vam sa ponosom nudi svoj širok asortiman i u prodavnicama te u webshopu. Ipak, u pojedinim slučajevima određen je artikl dostupan samo u prodavnicama ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je reč o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vreme.

