BRUMUNDDALLounge garnitura BRUMUNDDAL 5 os. braon
Ne zaboravite na dodatke
Stvorite ugodan ambijent u svom spoljašnjem prostoru uz BRUMUNDDAL lounge garnituru. Ova braon garnitura za 5 osoba sastoji se od sofe i 2 stolice sa udobnim jastucima i odgovarajućeg seta stočića za uklapanje sa pločom od sinterovanog kamena.
Karakteristike
- Lounge garnitura za 5 osoba: lounge trosed, 2 lounge stolice i 2 stola
- Luksuzni jastuci: Sa dugotrajnom, grubo tkanom navlakom
- Ploča stola od sinterovanog kamena: Otporna na ogrebotine, mrlje i toplotu
- Čelični sto: Stabilan i izdržljiv
- Aluminijumski okvir: Otporan na rđu i lagan
- Periva navlaka: Navlaka jastuka se može skinuti i prati na 30°C
- JUTLANDIA®: Skandinavski stil života na otvorenom
Lounge garnitura za 5 osoba
Lounge garnitura se sastoji od lounge troseda, 2 lounge stolice i 2 lounge stola. Na odgovarajući lounge nameštaj može da se smesti 5 osoba.
Luksuzni jastuci
Uključeni luksuzni jastuci za sedište i naslon omogućavaju vam da se opustite i uživate u visokom nivou udobnosti. Jastuci imaju dugotrajnu, grubo tkanu navlaku, što ih čini otpornim na habanje. Kada se ne koriste, čuvajte jastuke u zatvorenom prostoru kako biste ih zaštitili od vremenskih uticaja i produžili njihov vek trajanja.
Ploča stola od sinterovanog kamena
Ovaj lounge sto ima ploču od sinterovanog kamena. Površina kamena je veoma otporna na ogrebotine, mrlje i toplotu. Na primer, možete staviti vruće lonce i tiganje direktno na površinu. Sinterovani kamen je otporan na vremenske uslove, što znači da može da izdrži izlaganje suncu, vlazi i promenama temperature.
Čelični sto
Čelični okvir sa premazom u prahu je stabilan i izdržljiv. Težina čeličnog okvira obezbeđuje dobru stabilnost.
Aluminijumski okvir
Ova lounge garnitura ima elegantan i lagan aluminijumski okvir. Otporan je na rđu i ne zahteva održavanje. Aluminijum je otporan na vremenske uslove, što znači da može izdržati izloženost suncu, vlazi i promenama temperature.
Periva navlaka
Jastuci imaju navlaku sa rajsferšlusom koja se lako skida i može se prati u mašini na 30°C kako bi ostala sveža i čista. Punjenje jastuka se ne može prati.
JUTLANDIA®
Kvalitetni baštenski proizvodi koji kombinuju savremeni dizajn sa funkcionalnošću po odličnim cenama. Veliki broj baštenskog nameštaja JUTLANDIA® ne zahteva održavanje, a brend takođe nudi i FSC™ sertifikovani drveni baštenski nameštaj.
Tehnički podaci
| baštenska lounge garnitura | trosed, 2 fotelje, 2 stola |
|---|---|
| Kauč | |
| Veličina montiranog kauča | Širina: 219 cm, Visina: 61 cm, Dubina: 76 cm, Visina sedišta: 43, Dvostrano: ne |
| Materijal | Konstrukcija: Aluminijum je lagan i elegantan materijal koji ne rđa. Nije zahteva održavanje i lako se čisti vlažnom krpom. Aluminijum je lagan i elegantan materijal koji ne rđa. Nije zahteva održavanje i lako se čisti vlažnom krpom. Aluminijum je lagan i elegantan materijal koji ne rđa. Nije zahteva održavanje i lako se čisti vlažnom krpom. Aluminijum je lagan i elegantan materijal koji ne rđa. Nije zahteva održavanje i lako se čisti vlažnom krpom. |
| Tip | trosed |
| Stolica | |
| Veličina montirane stolice | Širina: 78, Visina: 61 cm, Dubina: 76 cm, Visina sedišta: 43 |
| Materijal | Konstrukcija: Aluminijum je lagan i elegantan materijal koji ne rđa. Nije zahteva održavanje i lako se čisti vlažnom krpom. Aluminijum je lagan i elegantan materijal koji ne rđa. Nije zahteva održavanje i lako se čisti vlažnom krpom. Aluminijum je lagan i elegantan materijal koji ne rđa. Nije zahteva održavanje i lako se čisti vlažnom krpom. Aluminijum je lagan i elegantan materijal koji ne rđa. Nije zahteva održavanje i lako se čisti vlažnom krpom. |
| Visina naslona za ruke | 61 cm |
| Sto | |
| Veličina montiranog stola | Visina: 45/40 cm, Prečnik: 70/60 cm |
| Materijal | Konstrukcija: čelik, Površina stola: sinterovani kamen |
| Visina stola - od poda do donje ivice rama | 44/39 cm |
| Čep za noge | polipropilen |
| Veličina pre montaže | Širina: 87/78 cm, Dužina: 223/78 cm, Visina: 69/10 cm |
| Težina | 37,25/32,44 kg |
| Boja | braon |
| Osobe | 5 |
| uključuje | Luksuzni jastuk sa dugotrajnom, grubo tkanom navlakom |
| Obrada | Premaz u prahu |
| Ukrasni jastuk | |
| Jastuk za sedenje | Tkanina: 100% poliester, Punjenje: poliuretanska pena/100% poliester, vlakno, Gustina pene: 25 kg/m³, Unutrašnji jastuk: 100% polipropilen, Pranje: 30°C, Izbeljivanje: Nije dozvoljeno beljenje, Sušenje u mašini: Nemojte da sušite u mašini za sušenje veša, Peglanje: Ne pegla se, Hemijsko čišćenje: Nije dozvoljeno hemijsko čišćenje, Prati odvojeno: Uvek prati sa sličnim bojama, Zatvorite patent-zatvarač pre pranja, Periva navlaka |
| Jastuk za leđa | Tkanina: 100% poliester, Punjenje: poliuretanska pena/100% poliester, vlakno, Gustina pene: 25 kg/m³, Unutrašnji jastuk: 100% polipropilen, Pranje: 30°C, Izbeljivanje: Nije dozvoljeno beljenje, Sušenje u mašini: Nemojte da sušite u mašini za sušenje veša, Peglanje: Ne pegla se, Hemijsko čišćenje: Nije dozvoljeno hemijsko čišćenje, Prati odvojeno: Uvek prati sa sličnim bojama, Zatvorite patent-zatvarač pre pranja, Periva navlaka |
| Maksimalno opterećenje | 550 kg |
| Testirano do | 550 kg |
| Informacije o montaži | potrebno montirati |
| naknadno održavanje | Čistite vodom i blagim sapunom. |
| Odlaganje | Odložiti u unutrašnjem prostoru tokom zime |
| Upotreba | Za spoljašnji prostor |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Recenzije
Parfait !
Magnifique ensemble de jardin. Il est classe, élégant, confortable et le tissu a l’air solide pour les intempéries. Nous sommes vraiment ravis de notre achat !
Ime: Céline
Сърахотен
Качеството на дивана е много добро! Изглежда точно като на снимките.
Ime: Denislav
Smukt og funktionelt loungesæt
Super fint loungesæt, som man også sidder godt i. Vi er meget glade for vores. Det er et ekstra plus, at man kan vaske hynderne.
Ime: Anja
O brendu
JUTLANDIA - Skandinavski život na otvorenom
Učinite svoja leta udobnim sa JUTLANDIA® kvalitetnim baštenskim proizvodima koji kombinuju savremeni dizajn i funkcionalnost po odličnim cenama.
Bilo da opremate najosunčanije mesto u Vašoj bašti, proširujete udobnost dnevne sobe na terasu ili pravite urbanu baštu na balkonu, JUTLANDIA ima pravo rešenje za vas. Asortiman se sastoji od klasičnih dezena kao i sezonskih favorita – uvek sa prepoznatljivim skandinavskim odlikama.
Većina JUTLANDIA baštenskog nameštaja ne zahteva održavanje, a ovaj brend obuhvata i drveni FSC™-sertifikovani baštenski nameštaj. To znači da drvo potiče od odgovornog upravljanja šumama, koje obezbeđuje odgovarajuće uslove za prirodu, životinje i ljude.
Dostava
Kad kupujete online, možemo vam dostaviti artikle direktno u Vaš dom ili radno mesto:
Click & Collect – besplatno
Uz pomoć opcije Click & Collect rezervišite proizvode u webshopu, pa ih preuzmite u JYSK prodavnici po Vašem izboru. Kad rezervišete proizvode putem webshopa, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša rezervacija spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i plaćate plaćate tek pri preuzimanju u prodavnici.
Preuzimanje u prodavnici - besplatno
U našem webshopu nalazi se širi asortiman nego u našim prodavnicama. Ako želite da kupite takve artikle, koji su dostupni samo u webshopu, platite ih online, a možete odabrati dostavu u JYSK prodavnicu po izboru.
JYSK će vam se javiti kad vaša porudžbina stigne u prodavnicu.
Važno: pojedini artikli nisu dostupni za preuzimanje u prodavnici zbog težine ili specifičnog pakovanja.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.rs, uvek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mesto ili na bilo koje drugo mesto po Vašem izboru.
Male pakete dostavlja Vam kompanija specijalizovana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su dušeci, kauči i ostali veći nameštaj, većina ih kupaca dobija dostavom na kućnu adresu.
JYSK sarađuje sa ovlašćenim prevozničkim kompanijama širom sveta da bi bili sigurni da je naša usluga dostave precizna.
Artikli samo u prodavnici
JYSK vam sa ponosom nudi svoj širok asortiman i u prodavnicama te u webshopu. Ipak, u pojedinim slučajevima određen je artikl dostupan samo u prodavnicama ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je reč o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vreme.


