HELAGS + VOSSLounge garnitura HELAGS crna + VOSS 2os. crna
Unesite udobnost u svoj spoljašnji prostor pomoću ove lounge garniture koja kombinuje HELAGS stočić sa VOSS lounge sofom. Ovaj crni set za 2 osobe sastoji se od sofe sa udobnim jastucima i stočića sa pločom od vlaknaste gline.
Karakteristike
- Lounge garnitura za 2 osobe: Dvosed i 1 stočić
- Luksuzni jastuci: Sa dugotrajnom, grubo tkanom navlakom
- Ploča stola od vlaknaste gline: Izdržljiva i otporna na vremenske uslove
- Petan: Pleteni materijal otporan na vremenske uslove
- Čelični okvir: Stabilan i izdržljiv
- Periva navlaka: Navlaka jastuka se može skinuti i prati na 30°C
Lounge garnitura za 2 osobe
Ovaj set sastoji se od lounge dvoseda i 1 stočića. Na odgovarajući lounge nameštaj mogu udobno da se smeste 2 osobe.
Luksuzni jastuci
Uključeni luksuzni jastuci za sedište i naslon omogućavaju vam da se opustite i uživate u visokom nivou udobnosti. Jastuci imaju dugotrajnu, grubo tkanu navlaku, što ih čini otpornim na habanje. Kada se ne koriste, čuvajte jastuke u zatvorenom prostoru kako biste ih zaštitili od vremenskih uticaja i produžili njihov vek trajanja.
Ploča stola od vlaknaste gline
Stočić ima ploču napravljenu od vlaknaste gline. To je kompozitni materijal napravljen od gline ojačane vlaknima, kao što su celulozna vlakna ili fiberglas. Ovaj materijal je i izdržljiv i lagan. Vlaknasta glina je otporna na vremenske uslove, što znači da može da izdrži izlaganje suncu, vlazi i promenama temperature.
Petan
Petan je lagan, pleteni materijal koji pruža prirodan izgled, a pritom ne zahteva održavanje. Petan je otporan na vremenske uslove, što znači da može izdržati izloženost suncu, vlazi i promenama temperature.
Čelični okvir
Čelični okvir sa premazom u prahu je stabilan i izdržljiv. Težina čeličnog okvira obezbeđuje dobru stabilnost.
Periva navlaka
Jastuci imaju navlaku sa rajsferšlusom koja se lako skida i može se prati u mašini na 30°C kako bi ostala sveža i čista. Punjenje jastuka se ne može prati.
Komplet se sastoji od sledećih artikala
Tehnički podaci
| Osobe | 2 |
|---|---|
| Kauč | |
| Veličina montiranog kauča | Širina: 160 cm, Visina: 72 cm, Dubina: 86 cm, Visina sedišta: 26 |
| Sto | |
| Veličina montiranog stola | Visina: 50 cm, Prečnik: 85 cm |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Tehnički podaci - Stočić HELAGS Ø85xV50 crna
| Veličina nakon montaže | Prečnik: 85 cm, Visina: 50 cm |
|---|---|
| Veličina pre montaže | Širina: 89 cm, Dužina: 89 cm, Visina: 14 cm |
| Težina | 27 kg |
| Materijal | Ram: čelik, Površina stola: Vlaknasta glina je kompozitni materijal koji ne zahteva održavanje i izrađen je od gline ojačane vlaknom, kao što je celulozno vlakno ili fiberglas. Time se dobija dugotrajan i lagan materijal otporan na vremenske uslove. |
| Oblik | okrugao |
| Obrada | Premaz u prahu štiti metal od habanja i rđe. Premazivanje prahom je metoda nanošenja zaštitnog sloja obojenog praha na metal |
| Boja | crna |
| Informacije o montaži | potrebno montirati |
| naknadno održavanje | Čistite vodom i blagim sapunom. |
| Odlaganje | Odložiti u unutrašnjem prostoru tokom zime |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Tehnički podaci - Lounge sofa VOSS 2 os. crna
| Veličina nakon montaže | Širina: 160 cm, Visina: 72 cm, Dubina: 86 cm |
|---|---|
| Visina sedišta | 26 |
| Veličina pre montaže | Širina: 86 cm, Dužina: 163 cm, Visina: 38 cm |
| Težina | 30.5 kg |
| Materijal | Konstrukcija: Aluminijum je lagan i elegantan materijal koji ne rđa. Nije zahteva održavanje i lako se čisti vlažnom krpom. Petan je vrsta laganog sintetičkog pletenog materijala. Izdržljiv je, ima UV zaštitu i otporan na sve vremenske uslove. Petan je vrsta laganog sintetičkog pletenog materijala. Izdržljiv je, ima UV zaštitu i otporan na sve vremenske uslove. |
| Čep za noge | polipropilen |
| Ukrasni jastuk | |
| Jastuk za sedenje | Tkanina: 100% poliester, Punjenje: poliuretanska pena, Gustina pene: 25 kg/m³, Unutrašnji jastuk: 100% polipropilen, Pranje: 30°C, Izbeljivanje: Nije dozvoljeno beljenje, Sušenje u mašini: Nemojte da sušite u mašini za sušenje veša, Peglanje: Ne pegla se, Hemijsko čišćenje: Nije dozvoljeno hemijsko čišćenje, Prati odvojeno: Uvek prati odvojeno, Zatvorite patent-zatvarač pre pranja, Periva navlaka |
| Jastuk za leđa | Tkanina: 100% poliester, Punjenje: 100% poliestersko vlakno, Unutrašnji jastuk: 100% polipropilen, Pranje: 30°C, Izbeljivanje: Nije dozvoljeno beljenje, Sušenje u mašini: Nemojte da sušite u mašini za sušenje veša, Peglanje: Ne pegla se, Hemijsko čišćenje: Nije dozvoljeno hemijsko čišćenje, Prati odvojeno: Uvek prati odvojeno, Zatvorite patent-zatvarač pre pranja, Periva navlaka |
| Osobe | 2 |
| Obrada | Premaz u prahu štiti metal od habanja i rđe. Premazivanje prahom je metoda nanošenja zaštitnog sloja obojenog praha na metal |
| Boja | crna |
| Testirano do | 220 kg |
| uključuje | Luksuzni jastuci sa dugotrajnom, grubo tkanom navlakom |
| Informacije o montaži | potrebno montirati |
| naknadno održavanje | Čistite vodom i blagim sapunom. |
| Odlaganje | Odložiti u unutrašnjem prostoru tokom zime |
| Upotreba | Za spoljašnji prostor |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Recenzije
Dostava
Kad kupujete online, možemo vam dostaviti artikle direktno u Vaš dom ili radno mesto:
Click & Collect – besplatno
Uz pomoć opcije Click & Collect rezervišite proizvode u webshopu, pa ih preuzmite u JYSK prodavnici po Vašem izboru. Kad rezervišete proizvode putem webshopa, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša rezervacija spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i plaćate plaćate tek pri preuzimanju u prodavnici.
Preuzimanje u prodavnici - besplatno
U našem webshopu nalazi se širi asortiman nego u našim prodavnicama. Ako želite da kupite takve artikle, koji su dostupni samo u webshopu, platite ih online, a možete odabrati dostavu u JYSK prodavnicu po izboru.
JYSK će vam se javiti kad vaša porudžbina stigne u prodavnicu.
Važno: pojedini artikli nisu dostupni za preuzimanje u prodavnici zbog težine ili specifičnog pakovanja.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.rs, uvek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mesto ili na bilo koje drugo mesto po Vašem izboru.
Male pakete dostavlja Vam kompanija specijalizovana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su dušeci, kauči i ostali veći nameštaj, većina ih kupaca dobija dostavom na kućnu adresu.
JYSK sarađuje sa ovlašćenim prevozničkim kompanijama širom sveta da bi bili sigurni da je naša usluga dostave precizna.
Artikli samo u prodavnici
JYSK vam sa ponosom nudi svoj širok asortiman i u prodavnicama te u webshopu. Ipak, u pojedinim slučajevima određen je artikl dostupan samo u prodavnicama ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je reč o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vreme.


