LITSBACKENLounge garnitura LITSBACKEN 4,5os. tvrdo drvo
Ne zaboravite na dodatke
Unesite prirodnu lepotu u svoj spoljašnji prostor uz LITSBACKEN loungegarnituru. Ova garnitura za 4,5 osobe sastoji se od sofe i 2 stolice sa udobnim jastucima i odgovarajućeg lounge stola od masivnog FSC™ tvrdog drveta.
Karakteristike
- Lounge garnitura za 4,5 osobe: produženi lounge dvosed, 2 lounge stolice i 1 sto
- Luksuzni jastuci: Sa dugotrajnom, grubo tkanom navlakom
- Nauljeno FSC™ tvrdo drvo: Kombinuje izdržljivost i prirodnu lepotu
- Polipropilenske trake: Potporno tkano sedištet
- Periva navlaka: Navlaka jastuka se može skinuti i prati na 30°C
- FSC™ 100%: Drvo i materijali koji su bazirani na sirovinama iz šuma korišćeni u ovom proizvodu potiču iz FSC™-sertifikovanih šuma kojima se odgovorno upravlja
- JUTLANDIA®: Skandinavski stil života na otvorenom
Lounge garnitura za 4,5 osobe
Ovaj lounge set se sastoji od produženog dvoseda, 2 lounge stolice i 1 lounge stola. Na odgovarajući lounge nameštaj mogu udobno da se smeste 4,5 osobe.
Luksuzni jastuci
Uključeni luksuzni jastuci za sedište i naslon omogućavaju vam da se opustite i uživate u visokom nivou udobnosti. Jastuci imaju dugotrajnu, grubo tkanu navlaku, što ih čini otpornim na habanje. Kada se ne koriste, čuvajte jastuke u zatvorenom prostoru kako biste ih zaštitili od vremenskih uticaja i produžili njihov vek trajanja.
Nauljeno FSC™ tvrdo drvo
FSC™ tvrdo drvo nudi prirodnu izdržljivost, dugovečnost i lepotu. Drvo je tretirano uljem kako bi se zaštitilo i istakla njegova prirodna boja. Preporučuje se redovno premazivanje drveta uljem kako bi se održala njegova boja i zaštitilo od vlage.
Polipropilenske trake
Izdržljive polipropilenske trake su ispletene preko okvira i stvaraju potporni i udoban sedišnji deo. Polipropilenske trake su otporne na vlagu i imaju dobru čvrstoću uz blagu fleksibilnost.
Periva navlaka
Jastuci imaju navlaku sa patent koja se lako skida i može se prati u mašini na 30°C kako bi ostala sveža i čista. Punjenje jastuka se ne može prati.
FSC™ 100%
FSC™ oznaka je vaša garancija da materijali korišćeni u ovom proizvodu potiču iz FSC™-sertifikovanih šuma ili drugih kontrolisanih izvora. Izborom FSC™-sertifikovanih proizvoda, pomažete u zaštiti svetskih šuma.
JUTLANDIA®
Kvalitetni baštenski proizvodi koji kombinuju savremeni dizajn sa funkcionalnošću po odličnim cenama. Veliki broj baštenskog nameštaja JUTLANDIA® ne zahteva održavanje, a brend takođe nudi i FSC™ sertifikovani drveni baštenski nameštaj.
Tehnički podaci
| baštenska lounge garnitura | produženi dvosed, 2 stolice, 1 sto |
|---|---|
| Kauč | |
| Veličina montiranog kauča | Širina: 178 cm, Visina: 71 cm, Dubina: 86 cm, Visina sedišta: 42 |
| Materijal | Konstrukcija: Laminat visokog pritiska (HPL) je površinski materijal koji ne zahteva održavanje i izrađen je presovanjem nekoliko kompozitnih slojeva zajedno pod visokim pritiskom i toplotom. Ovim postupkom dobija se jak, izdržljiv materijal otporan na vremenske uslove. Laminat visokog pritiska ima UV zaštitu, što obezbeđuje postojanost boje površine laminata. |
| Tip | duži dvosed |
| Stolica | |
| Veličina montirane stolice | Širina: 71, Visina: 71 cm, Dubina: 78 cm, Visina sedišta: 42 |
| Materijal | Konstrukcija: Laminat visokog pritiska (HPL) je površinski materijal koji ne zahteva održavanje i izrađen je presovanjem nekoliko kompozitnih slojeva zajedno pod visokim pritiskom i toplotom. Ovim postupkom dobija se jak, izdržljiv materijal otporan na vremenske uslove. Laminat visokog pritiska ima UV zaštitu, što obezbeđuje postojanost boje površine laminata. |
| Visina naslona za ruke | 56 cm |
| Sto | |
| Veličina montiranog stola | Širina: 60, Dužina: 119 cm, Visina: 42 cm |
| Materijal | Konstrukcija: Laminat visokog pritiska (HPL) je površinski materijal koji ne zahteva održavanje i izrađen je presovanjem nekoliko kompozitnih slojeva zajedno pod visokim pritiskom i toplotom. Ovim postupkom dobija se jak, izdržljiv materijal otporan na vremenske uslove. Laminat visokog pritiska ima UV zaštitu, što obezbeđuje postojanost boje površine laminata. |
| Visina stola - od poda do donje ivice rama | 34 cm |
| Čep za noge | polipropilen |
| Veličina pre montaže | Širina: 73/78 cm, Dužina: 177/140 cm, Visina: 45/42 cm |
| Težina | 48/31 kg |
| Boja | Natur |
| Osobe | 4.5 |
| uključuje | Luksuzni jastuci sa dugotrajnom, grubo tkanom navlakom |
| Obrada | nauljeno |
| Ukrasni jastuk | |
| Jastuk za sedenje | Tkanina: 100% poliester, Punjenje: poliuretanska pena/100% poliester, vlakno, Gustina pene: 20 kg/m³, Unutrašnji jastuk: 100% polipropilen, Pranje: 30°C, Izbeljivanje: Nije dozvoljeno beljenje, Sušenje u mašini: Nemojte da sušite u mašini za sušenje veša, Peglanje: Ne pegla se, Hemijsko čišćenje: Nije dozvoljeno hemijsko čišćenje, Prati odvojeno: Uvek prati sa sličnim bojama, Zatvorite patent-zatvarač pre pranja, Periva navlaka |
| Jastuk za leđa | Tkanina: 100% poliester, Punjenje: 100% poliestersko vlakno, Unutrašnji jastuk: 100% polipropilen, Pranje: 30°C, Izbeljivanje: Nije dozvoljeno beljenje, Sušenje u mašini: Nemojte da sušite u mašini za sušenje veša, Peglanje: Ne pegla se, Hemijsko čišćenje: Nije dozvoljeno hemijsko čišćenje, Prati odvojeno: Uvek prati sa sličnim bojama, Zatvorite patent-zatvarač pre pranja, Periva navlaka |
| Maksimalno opterećenje | 550 kg |
| Testirano do | 550 kg |
| Informacije o montaži | potrebno montirati |
| Sertifikati o zaštiti životne sredine i zdravstveni sertifikati | FSC™ 100% |
| naknadno održavanje | Tretirajte uljem za drvo prema priloženom uputstvu. |
| Odlaganje | Odložiti u unutrašnjem prostoru tokom zime |
| Upotreba | Za spoljašnji prostor |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Recenzije
Odličan proizvod
Odličan proizvod, dezign i kvalitet može zadovoljiti i najzahtjevniji standard. Lagano se sastavlja, samo prati upute. Cijena u skladu sa kvalitetom. U ovom trenutku ocijena 10/10. Inaće ne pišem recencije, no ovaj proizvod zaslužuje ovu ocijenu.
Ime: Krešimir Hrgović
Bekvämt och gediget
Väldigt skönt att sitta i, tjocka dynor med rejäl stoppning. Känns gediget och stabilt och dessutom en väldigt fin grön färg på dynorna!
Ime: Erika
Mycket nöjd!
Fin och bekväm loungemöbel. Vackert träslag och finish.
Ime: Sara T
O brendu
JUTLANDIA - Skandinavski život na otvorenom
Učinite svoja leta udobnim sa JUTLANDIA® kvalitetnim baštenskim proizvodima koji kombinuju savremeni dizajn i funkcionalnost po odličnim cenama.
Bilo da opremate najosunčanije mesto u Vašoj bašti, proširujete udobnost dnevne sobe na terasu ili pravite urbanu baštu na balkonu, JUTLANDIA ima pravo rešenje za vas. Asortiman se sastoji od klasičnih dezena kao i sezonskih favorita – uvek sa prepoznatljivim skandinavskim odlikama.
Većina JUTLANDIA baštenskog nameštaja ne zahteva održavanje, a ovaj brend obuhvata i drveni FSC™-sertifikovani baštenski nameštaj. To znači da drvo potiče od odgovornog upravljanja šumama, koje obezbeđuje odgovarajuće uslove za prirodu, životinje i ljude.
Dostava
Kad kupujete online, možemo vam dostaviti artikle direktno u Vaš dom ili radno mesto:
Click & Collect – besplatno
Uz pomoć opcije Click & Collect rezervišite proizvode u webshopu, pa ih preuzmite u JYSK prodavnici po Vašem izboru. Kad rezervišete proizvode putem webshopa, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša rezervacija spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i plaćate plaćate tek pri preuzimanju u prodavnici.
Preuzimanje u prodavnici - besplatno
U našem webshopu nalazi se širi asortiman nego u našim prodavnicama. Ako želite da kupite takve artikle, koji su dostupni samo u webshopu, platite ih online, a možete odabrati dostavu u JYSK prodavnicu po izboru.
JYSK će vam se javiti kad vaša porudžbina stigne u prodavnicu.
Važno: pojedini artikli nisu dostupni za preuzimanje u prodavnici zbog težine ili specifičnog pakovanja.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.rs, uvek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mesto ili na bilo koje drugo mesto po Vašem izboru.
Male pakete dostavlja Vam kompanija specijalizovana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su dušeci, kauči i ostali veći nameštaj, većina ih kupaca dobija dostavom na kućnu adresu.
JYSK sarađuje sa ovlašćenim prevozničkim kompanijama širom sveta da bi bili sigurni da je naša usluga dostave precizna.
Artikli samo u prodavnici
JYSK vam sa ponosom nudi svoj širok asortiman i u prodavnicama te u webshopu. Ipak, u pojedinim slučajevima određen je artikl dostupan samo u prodavnicama ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je reč o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vreme.


