LOFSDALENLounge sto LOFSDALEN Š60xD120 tikovina
Lounge stočić od masivne FSC™ tikovine. Š60xD120xV40 cm
Tehnički podaci
| Veličina nakon montaže | Širina: 60 cm, Dužina: 120 cm, Visina: 40 cm |
|---|---|
| Visina stola - od poda do donje ivice rama | 38 cm |
| Veličina pre montaže | Širina: 65 cm, Dužina: 129 cm, Visina: 14 cm |
| Težina | 16,8 kg |
| Materijal | Ram: Tikovina je prirodni materijal koji ne treba održavati. Izdržljivo tvrdo drvo sadrži visoki udeo prirodnog ulja, koje sprečava upijanje vlage i vode u drvo. Zbog toga je veoma otporno na promene temperature i vlagu. Tokom vremena, tikovina će prirodno oformiti srebrnkasto-sivu patinu. Tikovina je prirodni materijal koji ne treba održavati. Izdržljivo tvrdo drvo sadrži visoki udeo prirodnog ulja, koje sprečava upijanje vlage i vode u drvo. Zbog toga je veoma otporno na promene temperature i vlagu. Tokom vremena, tikovina će prirodno oformiti srebrnkasto-sivu patinu. Tikovina je prirodni materijal koji ne treba održavati. Izdržljivo tvrdo drvo sadrži visoki udeo prirodnog ulja, koje sprečava upijanje vlage i vode u drvo. Zbog toga je veoma otporno na promene temperature i vlagu. Tokom vremena, tikovina će prirodno oformiti srebrnkasto-sivu patinu. |
| Čep za noge | polietilen |
| Oblik | pravougaoni |
| Obrada | nije tretirano |
| Boja | Natur |
| Informacije o montaži | potrebno montirati |
| Sertifikati o zaštiti životne sredine i zdravstveni sertifikati | Svi materijali bazirani na šumama koji se koriste u proizvodima sa ovom oznakom potiču iz šuma koje se proveravaju od nezavisne treće strane da bi se potvrdilo da se njima upravlja prema rigoroznim socijalnim i standardima životne sredine koje je postavio FSC™. Pronađite proizvode koji nose FSC oznaku u prodavnicama i online. |
| naknadno održavanje | Tretirajte uljem za drvo prema priloženom uputstvu. |
| Odlaganje | Odložiti u unutrašnjem prostoru tokom zime |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Recenzije
Lofsdalen loungetafel
Prima. Prijs, kwaliteit en moment van levering.
Ime: Adrie
Mooie tafel!
Een sierlijke teakhouten tuintafel die er ook qua afwerking mag zijn! Staat erg mooi bij onze nieuwe loungebank.
Ime: Marian
Dostava
Kad kupujete online, možemo vam dostaviti artikle direktno u Vaš dom ili radno mesto:
Click & Collect – besplatno
Uz pomoć opcije Click & Collect rezervišite proizvode u webshopu, pa ih preuzmite u JYSK prodavnici po Vašem izboru. Kad rezervišete proizvode putem webshopa, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša rezervacija spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i plaćate plaćate tek pri preuzimanju u prodavnici.
Preuzimanje u prodavnici - besplatno
U našem webshopu nalazi se širi asortiman nego u našim prodavnicama. Ako želite da kupite takve artikle, koji su dostupni samo u webshopu, platite ih online, a možete odabrati dostavu u JYSK prodavnicu po izboru.
JYSK će vam se javiti kad vaša porudžbina stigne u prodavnicu.
Važno: pojedini artikli nisu dostupni za preuzimanje u prodavnici zbog težine ili specifičnog pakovanja.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.rs, uvek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mesto ili na bilo koje drugo mesto po Vašem izboru.
Male pakete dostavlja Vam kompanija specijalizovana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su dušeci, kauči i ostali veći nameštaj, većina ih kupaca dobija dostavom na kućnu adresu.
JYSK sarađuje sa ovlašćenim prevozničkim kompanijama širom sveta da bi bili sigurni da je naša usluga dostave precizna.
Artikli samo u prodavnici
JYSK vam sa ponosom nudi svoj širok asortiman i u prodavnicama te u webshopu. Ipak, u pojedinim slučajevima određen je artikl dostupan samo u prodavnicama ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je reč o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vreme.


