HJERTEGRASPlastificirani stolnjak HJERTEGRAS 140 bež
| Materijal | 52% poliester/48% pamuk |
|---|---|
| Premaz | Akril |
| Pranje | 30°C |
| Izbeljivanje | Nije dozvoljeno beljenje |
| Sušenje u mašini | Nemojte da sušite u mašini za sušenje veša |
| Peglanje | * Može da se pegla na nižoj temperaturi (maks. 110ºC) |
| Hemijsko čišćenje i mokro pranje | Nije dozvoljeno hemijsko čišćenje |
| Prati odvojeno | Uvek prati sa sličnim bojama, Obrišite mrlje odmah. Ako se prospe tečnost, upotrebite vlažnu krpu. Stolnjak se može prati, ali retko je potrebno prati ga nakon svake upotrebe. Neke mrlje možda neće potpuno nestati nakon pranja. |
| Veličina | Širina: 140 cm |
| Težina | 135 g/m². |
| Način bojenja | bojeno |
| Karakteristika | neklizajuća poleđina |
| Boja | bež |
| Sertifikati o zaštiti životne sredine i zdravstveni sertifikati | Ovaj proizvod ima OEKO‑TEX® STANDARD 100 sertifikat, što znači da je svaka komponenta testirana od strane nezavisnih OEKO‑TEX® instituta i ispunjava stroga ograničenja za štetne supstance. |
| Za kontakt sa hranom | Da, samo suva hrana |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Ikkje kjøp!
Eg har vært veldig fornøgd med volatiles frå Jysk, men denne tekstilvoksduken var meget skuffende. Det er vanskelig å få med alt støv, smuss/smuler. Men værst er om du er uheldig å miste ein paprikabit eller ein kjøttdeigbit så får ein ikkje vekk flekken sjølv om du tar den med ein gang. Så etter kun 1 veke så ser eg etter ny duk. Det einaste postive var at det var ein fin farge
Ime: Annette Molnes
Ne vegye meg!!!
Egyszer használatos és mehet a kukába. Morzsát nehéz lesöpörni, minden foltot hagy, Ennyi pénzért… felháborító!
Ime: XY
No cumple su función.
Qué sentido tiene comprar un mantel forrado si no se quitan las manchas con un paño y o tienes que meter en lavadora? Para eso utilizo mis manteles de algodón. Decepcionante.
Ime: Sabrina
plamolubiący - z obu stron
nie polecam, z jednej strony plamy zostawały, nie dało rady usunąć, przełożyłam na drugą stronę, podobnie, plus te przebijające z lewej strony:( dziś wrzuce do pralki, ale widziałam, że to nic nie dało po komentarzach
Ime: Lidka
Teljesen rossz.
3 hétig használtam, nem lehet letörölni, mint a viaszos vásznat, mert egy ronda nedves folt marad rajta, ami idővel felszárad, viszont ha bármi racsoppen (konyhában gyakran előfordul) az foltot hagy rajta és nem lehet eltuntetni. Nem értem miért árulnak egyáltalán ilyen terméket, használhatatlan. Ráadásul jóval drágább volt, mint egy viaszos vaszon, senki ne vegye meg!
Ime: Kata
Todella huonoa laatua
Liina on täysin kertakäyttöliina. Ruokatahrat imeytyvät saman tien eivätkä lähde millään pois. En suosittele.
Ime: Katri
Nem tisztítható
Könnyen koszokódik, elszíneződik, amit semmivel nem tudtam kiszedni. Így hamar ronda, eldobandó. Kár érte, mert újonnan, nutatós, egészen közelít a textil hatásához.
Ime: Judit
Kan sagtens holdes pletfri
Jeg har flere af de her duge, og de fejler så absolut ingenting. Jeg tørrer dugen af efter brug og har ikke problemer med at få pletter af :)
Ime: Stine
Не покупайте!!!
Ужасная скатерть, пятна не отстируются даже в стиральной машине
Ime: Юлия
Värdelös
Sämsta duk jag nånsin köpt! Spillde lite fett första gången och den gick inte bort hur man än gjorde Så det blev en dyr engångsduk Tycker att det ska stå tvättråd i affären vilket det inte gör KÖP INTE!!!!
Ime: Susann Kronlund
Kad kupujete online, možemo vam dostaviti artikle direktno u Vaš dom ili radno mesto:
Click & Collect – besplatno
Uz pomoć opcije Click & Collect rezervišite proizvode u webshopu, pa ih preuzmite u JYSK prodavnici po Vašem izboru. Kad rezervišete proizvode putem webshopa, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša rezervacija spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i plaćate plaćate tek pri preuzimanju u prodavnici.
Preuzimanje u prodavnici - besplatno
U našem webshopu nalazi se širi asortiman nego u našim prodavnicama. Ako želite da kupite takve artikle, koji su dostupni samo u webshopu, platite ih online, a možete odabrati dostavu u JYSK prodavnicu po izboru.
JYSK će vam se javiti kad vaša porudžbina stigne u prodavnicu.
Važno: pojedini artikli nisu dostupni za preuzimanje u prodavnici zbog težine ili specifičnog pakovanja.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.rs, uvek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mesto ili na bilo koje drugo mesto po Vašem izboru.
Male pakete dostavlja Vam kompanija specijalizovana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su dušeci, kauči i ostali veći nameštaj, većina ih kupaca dobija dostavom na kućnu adresu.
JYSK sarađuje sa ovlašćenim prevozničkim kompanijama širom sveta da bi bili sigurni da je naša usluga dostave precizna.
Artikli samo u prodavnici
JYSK vam sa ponosom nudi svoj širok asortiman i u prodavnicama te u webshopu. Ipak, u pojedinim slučajevima određen je artikl dostupan samo u prodavnicama ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je reč o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vreme.


