DRIVAgoldDušek sa oprugama 180x200cm DRIVA srednje
Tvrdoća:
Veličina:
Dušek sa džepićastim oprugama (505/m²), podeljen na 7 zona udobnosti koje pružaju jedinstvenu, ergonomski pravilnu potporu. Dušek je ispunjen prozračnim lateksom i hladnom penom sa jedne strane kao i polieterskom penom sa druge strane. Lateks efikasno odvodi višak toplote. Periva elastična navlaka sa mekim, gustim prošivom. Visina: 27 cm. 180x200 cm
| Tvrdoća | srednje |
|---|---|
| Zone udobnosti | Zone udobnosti su dizajnirane tako da pružaju posebnu podršku za različite delove vašeg tela, kao što su glava, ramena, lumbalni deo leđa, kukovi i noge. Zone se razlikuju po tvrdoći da bi obezbedile dodatnu podršku za npr. lumbalni deo leđa ili dublju zonu ramena. Kreiranjem ciljane podrške u određenim oblastima, zone udobnosti pomažu u poboljšanju opšte udobnosti, promovišu zdrav položaj za spavanje i ublažavaju tačke pritiska. |
| Sloj udobnosti 1 (od vrha) | 20 mm lateks 55 kg/m³ |
| Sloj udobnosti 2 | 40 mm hladna pena 30 kg/m³ |
| Sloj opruga (od vrha) | 16 cm džepičaste 1,3/1,4 |
| Broj opruga/m² | 505 |
| Sloj udobnosti 4 | 50 mm polieterska pena 28 kg/m³ |
| Sastav materijala | 100% poliester |
| Prošivanje | 300g poliester |
| Pranje | 60°C, samo navlaka |
| Izbeljivanje | Nije dozvoljeno beljenje |
| Sušenje u mašini | Nemojte da sušite u mašini za sušenje veša |
| Peglanje | Ne pegla se |
| Hemijsko čišćenje i mokro pranje | Nije dozvoljeno hemijsko čišćenje |
| Prati odvojeno | Uvek prati sa sličnim bojama, Zatvorite patent-zatvarač pre pranja |
| Veličina | Širina: 180 cm, Dužina: 200 cm, Visina: 27 cm |
| Veličina | 180x200 |
| Veličina pakovanja | Širina: 36 cm, Dužina: 193 cm, Visina: 36 cm |
| Pakovano | rolo pakovanje u kartonskoj kutiji |
| Težina | 43,21 kg |
| Sertifikati o zaštiti životne sredine i zdravstveni sertifikati | Proizvodi sa CertiPUR™ oznakom sadrže penu koja je u skladu sa CertiPUR™ standardima koji se odnose na zdravlje, sigurnost i životnu sredinu. Ovaj proizvod ima OEKO‑TEX® STANDARD 100 sertifikat, što znači da je svaka komponenta testirana od strane nezavisnih OEKO‑TEX® instituta i ispunjava stroga ograničenja za štetne supstance. |
| Boja | bela |
| Vrsta dušeka | dušek sa oprugama |
| Vrsta opruga | Svaka opruga zaštićena je džepom od tkanine, što dušeku daje fleksibilnost, produžuje trajnost i smanjuje buku. |
| Materijal | Pleteno, Elastična navlaka |
| Kvalitet | GOLD |
| Garancija | 25 godina garancije na dušek |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Odlična kupovina
Odličan dušek, ni tvrd ni mekan, baš po mojoj meri (95 kg), napokon ustajem bez bolova u leđima i vratu. Veoma zadovoljan kupovinom.
Ime: Miodrag
Odlična kupovina
Zaista udoban dušek srednje tvrdoće, napokon se budim odmoran, bez bolova u leđima i vratu. Preporuka!
Ime: Miodrag
Proba
Proba
Ime: Sanja
Odličan izbor
Prezadovoljan madracem. Nakon godina lošeg spavanja na tvrdom madracu od pjene ovaj srednje tvrdo madrac s oprugama je pravo osvježenje. Kupljen isključivo zbog lošeg spavanja i jutarnjih bolova u leđima i ramenima. Već prvu noć bolovi prestali, a budimo se i žena i ja odmorni i naspavani. Potpuno drugačiji osjećaj spavanja na srednje tvrdom madracu s oprugama u odnosu na tvrdi madrac od pjene. Nama odgovora i za sada smo prezadovoljni.
Ime: Krešo
Driva matrac
Jó ár- érték, kiváló termék.
Ime: Tibor
Kvalitetan madrac ali..
Madrac je možda pre mekan, pre udoban za neke željne čvršće podloge, no srećom madrac se može okrenuti na drugu tvrđu stranu, otvorite navlaku , okrenete jezgru i vratite navlaku, s obzirom da je navlaka jednostrana za spavanje.
Ime: Matt
Driva resårmadrass
Madrassen är helt ok.
Ime: Sabina
Driva madrac
Izuzetno smo zadovoljni madracem – i suprug i ja. Vrlo je ugodan, pruža izvrsnu potporu, nismo imali nikakav period prilagodbe, a posebno se pokazao odličnim za problematičan lumbalni dio kralježnice.
Ime: Ivona
Materasso sembra buono
Abbiamo acquistato una versione dura ed una media. La media abbiamo dovuto aspettarla due mesi la fornitura in negozio. Ogni volta che domandavamo si inventavano un altra storia. Poi ci siamo stufati e gentilmente hanno proposto di rifare l'ordine con consegna a casa, e guarda un po' è arrivato dopo soli 5 giorni! A mio parere è una vergogna trattare così i clienti. Non sono contento che sia made in Cina mentre avevano lasciato intendere che era di produzione europea :(((((((
Ime: Franca
A legjobb matrac
Driva félkemény 160x200. Előzőleg kemény változatot vettem. 3 hét után feladtam, nem volt kényelmes, nekem túl kemény volt. 108 kg vagyok, és oldalt fekszem. A félkeményet nem lehetett kipróbálni, mert sehol nem volt kiállítva az országban, így nem tudtam milyen lesz. Jó dolog a GOLD program! Kicseréltem, igaz várni kellett rá, de nagyon megérte! Azóta alig várom az estét, kényelmes, nem fáj semmim, a legjobb dolog ez a matrac. Segítettek az előző vélemények is, így megírom én is, hátha valakinek hasznos lesz. 1.5 hónapja használom.
Ime: Gyuri
DREAMZONE - Lepši snovi počinju ovde
DREAMZONE® je posvećen poboljšanju kvaliteta vašeg sna, zahvaljujući jedinstvenim rešenjima u okviru dušeka i kreveta. Kvalitet i funkcionalnost su naši prioriteti još od osnivanja 2003. godine u Danskoj, a tako je i dan danas. DREAMZONE se proizvodi u Skandinaviji i nudi izuzetan kvalitet po povoljnoj ceni.
Sigurno ćete pronaći idealno rešenje u mnoštvu dizajna i materijala. DREAMZONE obuhvata dušeke sa oprugama i dušeke od pene koji se uklapaju u željeni ram kreveta, dušeke sa ramom koji deluju jednostavno i lagano, kontinental krevete koji udružuju funkcionalnost i dizajn, kao i podesive krevete koji pružaju prilagodljivost i fleksibilnost. DREAMZONE takođe nudi širok asortiman naddušeka i zaštita za dušek za još veću udobnost i zaštitu vašeg dušeka.
Većina dušeka ima sertifikat o usklađenosti sa standardom OEKO-TEX® Standard 100, koji predstavlja vodeću svetsku zdravstvenu oznaku za tekstile. Osim toga, DREAMZONE proizvode dobijate uz garancije koje traju i do 25 godina.
Kad kupujete online, možemo vam dostaviti artikle direktno u Vaš dom ili radno mesto:
Click & Collect – besplatno
Uz pomoć opcije Click & Collect rezervišite proizvode u webshopu, pa ih preuzmite u JYSK prodavnici po Vašem izboru. Kad rezervišete proizvode putem webshopa, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša rezervacija spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i plaćate plaćate tek pri preuzimanju u prodavnici.
Preuzimanje u prodavnici - besplatno
U našem webshopu nalazi se širi asortiman nego u našim prodavnicama. Ako želite da kupite takve artikle, koji su dostupni samo u webshopu, platite ih online, a možete odabrati dostavu u JYSK prodavnicu po izboru.
JYSK će vam se javiti kad vaša porudžbina stigne u prodavnicu.
Važno: pojedini artikli nisu dostupni za preuzimanje u prodavnici zbog težine ili specifičnog pakovanja.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.rs, uvek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mesto ili na bilo koje drugo mesto po Vašem izboru.
Male pakete dostavlja Vam kompanija specijalizovana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su dušeci, kauči i ostali veći nameštaj, većina ih kupaca dobija dostavom na kućnu adresu.
JYSK sarađuje sa ovlašćenim prevozničkim kompanijama širom sveta da bi bili sigurni da je naša usluga dostave precizna.
Artikli samo u prodavnici
JYSK vam sa ponosom nudi svoj širok asortiman i u prodavnicama te u webshopu. Ipak, u pojedinim slučajevima određen je artikl dostupan samo u prodavnicama ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je reč o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vreme.

