DRIVAgoldDušek sa oprugama 120x200cm DRIVA veoma tvrd
Tvrdoća:
Veličina:
Dušek sa džepićastim oprugama (505/m²), podeljen na 7 zona udobnosti koje pružaju jedinstvenu, ergonomski pravilnu potporu. Dušek je ispunjen prozračnim lateksom i hladnom penom sa jedne i polieterskom penom sa druge strane. Lateks efikasno odvodi višak toplote. Periva elastična navlaka sa mekim, gustim prošivom. Visina: 27 cm. 120x200 cm
| Tvrdoća | veoma tvrd |
|---|---|
| Zone udobnosti | Zone udobnosti su dizajnirane tako da pružaju posebnu podršku za različite delove vašeg tela, kao što su glava, ramena, lumbalni deo leđa, kukovi i noge. Zone se razlikuju po tvrdoći da bi obezbedile dodatnu podršku za npr. lumbalni deo leđa ili dublju zonu ramena. Kreiranjem ciljane podrške u određenim oblastima, zone udobnosti pomažu u poboljšanju opšte udobnosti, promovišu zdrav položaj za spavanje i ublažavaju tačke pritiska. |
| Sloj udobnosti 1 (od vrha) | 20 mm lateks 55 kg/m³ |
| Sloj udobnosti 2 | 40 mm hladna pena 30 kg/m³ |
| Sloj opruga (od vrha) | 16 cm džepičaste 1,6/1,8 |
| Broj opruga/m² | 505 |
| Sloj udobnosti 4 | 50 mm polieterska pena 28 kg/m³ |
| Sastav materijala | 100% poliester |
| Prošivanje | 300g poliester |
| Pranje | 60°C, samo navlaka |
| Izbeljivanje | Nije dozvoljeno beljenje |
| Sušenje u mašini | Nemojte da sušite u mašini za sušenje veša |
| Peglanje | Ne pegla se |
| Hemijsko čišćenje i mokro pranje | Nije dozvoljeno hemijsko čišćenje |
| Prati odvojeno | Uvek prati sa sličnim bojama, Zatvorite patent-zatvarač pre pranja |
| Veličina | Širina: 120 cm, Dužina: 200 cm, Visina: 27 cm |
| Veličina | 120x200 |
| Veličina pakovanja | Širina: 36 cm, Dužina: 36 cm, Visina: 133 cm |
| Pakovano | rolo pakovanje u kartonskoj kutiji |
| Težina | 33,5 kg |
| Sertifikati o zaštiti životne sredine i zdravstveni sertifikati | Proizvodi sa CertiPUR™ oznakom sadrže penu koja je u skladu sa CertiPUR™ standardima koji se odnose na zdravlje, sigurnost i životnu sredinu. Ovaj proizvod ima OEKO‑TEX® STANDARD 100 sertifikat, što znači da je svaka komponenta testirana od strane nezavisnih OEKO‑TEX® instituta i ispunjava stroga ograničenja za štetne supstance. |
| Boja | bela |
| Vrsta dušeka | dušek sa oprugama |
| Vrsta opruga | Svaka opruga zaštićena je džepom od tkanine, što dušeku daje fleksibilnost, produžuje trajnost i smanjuje buku. |
| Materijal | Pleteno |
| Kvalitet | GOLD |
| Garancija | 25 godina garancije na dušek |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Tukeva hyvä patja
Pitkään turhaan tuskailtiin selkäkivuista edellisten patjojen kanssa, ei raaskinut vaihtaa, kun olivat niin hiton kalliit ostettaessa. Onneksi kuitenkin päädyttiin näihin tosi jämäköihin patjoihin ja selkäkivut loppuivat siihen. Hyvin on pysyneet muodossa. On kyllä hintansa väärtit.
Ime: Mari
Patja
Hyvä patja. Vähensi selkäkipuja.
Ime: Tuija Taipale
Very comfortable
Super, I am very satisfied
Ime: Krzysztof
odličan TVRDI madrac
odličan tvrdi madrac, kupljen na odličnom popustu i vrijedi svakog eura :)
Ime: Mateo P.
Zelo zelo trda
Vzmetnica je izjemno trda in primerna za težje ljudi oz tiste, ki jim ustreza najtrše možno ležišče. Ni primerna za spanje na boku.
Ime: Neža
Matras Driva
Helaas voor mij veel te hard. Klantenservice gebeld en retour laten ophalen. Kan niet anders zeggen top service ondanks dat het matras voor mij persopnlijk niet goed was.
Ime: Cynthia
Madrasser
Meget godt fornøyd, både med madrassen og servicen
Ime: Britt
Monsieur
Très bon article ,merci
Ime: Meyer
Matras
Zalig matras. Stevig
Ime: Jo
Zadovoljni z nakupom
Kupili na znižanju in jogi je res kvaliteten za to ceno. 2 dni smo počakali, da je pridobil pravo višino, preden smo ga uporabili.
Ime: Sonja
Kad kupujete online, možemo vam dostaviti artikle direktno u Vaš dom ili radno mesto:
Click & Collect – besplatno
Uz pomoć opcije Click & Collect rezervišite proizvode u webshopu, pa ih preuzmite u JYSK prodavnici po Vašem izboru. Kad rezervišete proizvode putem webshopa, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša rezervacija spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i plaćate plaćate tek pri preuzimanju u prodavnici.
Preuzimanje u prodavnici - besplatno
U našem webshopu nalazi se širi asortiman nego u našim prodavnicama. Ako želite da kupite takve artikle, koji su dostupni samo u webshopu, platite ih online, a možete odabrati dostavu u JYSK prodavnicu po izboru.
JYSK će vam se javiti kad vaša porudžbina stigne u prodavnicu.
Važno: pojedini artikli nisu dostupni za preuzimanje u prodavnici zbog težine ili specifičnog pakovanja.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.rs, uvek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mesto ili na bilo koje drugo mesto po Vašem izboru.
Male pakete dostavlja Vam kompanija specijalizovana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su dušeci, kauči i ostali veći nameštaj, većina ih kupaca dobija dostavom na kućnu adresu.
JYSK sarađuje sa ovlašćenim prevozničkim kompanijama širom sveta da bi bili sigurni da je naša usluga dostave precizna.
Artikli samo u prodavnici
JYSK vam sa ponosom nudi svoj širok asortiman i u prodavnicama te u webshopu. Ipak, u pojedinim slučajevima određen je artikl dostupan samo u prodavnicama ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je reč o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vreme.

