TYDALBaštenski sto TYDAL Š95xD208/272 crna
Ne zaboravite na dodatke
Produžni baštenski sto sa mehanizmom na izvlačenje. Sa 1 dodatnim krilom koje se može podvući ispod ploče stola. Baštenski sto sa pločom od veštačkog drveta. Crni okvir i noge od aluminijuma sa premazom u prahu. Veštačko drvo ima izgled i teksturu prirodnog drveta, ali ne zahteva održavanje. Aluminijum je lagan i izdržljiv materijal koji ne rđa. Sto se lako može produžiti do 272 cm za veća okupljanja. Š95xD208xV76 cm
Tehnički podaci
| Veličina nakon montaže | Širina: 95 cm, Dužina: 208/272 cm, Visina: 76 cm |
|---|---|
| Visina stola - od poda do donje ivice rama | 68 cm |
| Sto na produživanje | Sa 1 dodatnim krilom, Dodatno krilo može da se podvuče ispod površine stola |
| Veličina pre montaže | Širina: 102,5/67 cm, Dužina: 214/98 cm, Visina: 13,5/4,5 cm |
| Težina | 42/7 kg |
| Materijal | Ram: Aluminijum je lagan i elegantan materijal koji ne rđa. Nije zahteva održavanje i lako se čisti vlažnom krpom. Veštačko drvo je sintetički materijal koji ne zahteva održavanje i ima prirodnu strukturu drveta. Napravljen je od plastike, kao što je polistiren, koja je izdržljiva i otporna na vremenske uslove. Veštačko drvo je UV-zaštićeno, što štiti površinu boje. Veštačko drvo je sintetički materijal koji ne zahteva održavanje i ima prirodnu strukturu drveta. Napravljen je od plastike, kao što je polistiren, koja je izdržljiva i otporna na vremenske uslove. Veštačko drvo je UV-zaštićeno, što štiti površinu boje. Aluminijum je lagan i elegantan materijal koji ne rđa. Nije zahteva održavanje i lako se čisti vlažnom krpom. |
| Čep za noge | polipropilen |
| Oblik | pravougaoni |
| Promenljiva veličina | 208/272 cm |
| Obrada | Premaz u prahu štiti metal od habanja i rđe. Premazivanje prahom je metoda nanošenja zaštitnog sloja obojenog praha na metal |
| Boja | crna |
| Nije potrebno održavati | da |
| Informacije o montaži | potrebno montirati |
| naknadno održavanje | Nije potrebno održavati. Čistite vodom i blagom sapunicom. |
| Odlaganje | Odložiti u unutrašnjem prostoru tokom zime |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Recenzije
Maria Carme
La mesa se ve de calidad y me gusta mucho su diseño. De todos modos voy a cubrirla con una funda para resguardarla tanto como pueda, ya que está siempre a pleno sol y quiero que mantenga su aspecto como nueva por mucho tiempo. Especial mención a los transportistas que la trajeron, ya que fueron muy amables y cuidadosos.
Ime: Maria Carme
O brendu
JUTLANDIA - Skandinavski život na otvorenom
Učinite svoja leta udobnim sa JUTLANDIA® kvalitetnim baštenskim proizvodima koji kombinuju savremeni dizajn i funkcionalnost po odličnim cenama.
Bilo da opremate najosunčanije mesto u Vašoj bašti, proširujete udobnost dnevne sobe na terasu ili pravite urbanu baštu na balkonu, JUTLANDIA ima pravo rešenje za vas. Asortiman se sastoji od klasičnih dezena kao i sezonskih favorita – uvek sa prepoznatljivim skandinavskim odlikama.
Većina JUTLANDIA baštenskog nameštaja ne zahteva održavanje, a ovaj brend obuhvata i drveni FSC™-sertifikovani baštenski nameštaj. To znači da drvo potiče od odgovornog upravljanja šumama, koje obezbeđuje odgovarajuće uslove za prirodu, životinje i ljude.
Dostava
Kad kupujete online, možemo vam dostaviti artikle direktno u Vaš dom ili radno mesto:
Click & Collect – besplatno
Uz pomoć opcije Click & Collect rezervišite proizvode u webshopu, pa ih preuzmite u JYSK prodavnici po Vašem izboru. Kad rezervišete proizvode putem webshopa, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša rezervacija spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i plaćate plaćate tek pri preuzimanju u prodavnici.
Preuzimanje u prodavnici - besplatno
U našem webshopu nalazi se širi asortiman nego u našim prodavnicama. Ako želite da kupite takve artikle, koji su dostupni samo u webshopu, platite ih online, a možete odabrati dostavu u JYSK prodavnicu po izboru.
JYSK će vam se javiti kad vaša porudžbina stigne u prodavnicu.
Važno: pojedini artikli nisu dostupni za preuzimanje u prodavnici zbog težine ili specifičnog pakovanja.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.rs, uvek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mesto ili na bilo koje drugo mesto po Vašem izboru.
Male pakete dostavlja Vam kompanija specijalizovana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su dušeci, kauči i ostali veći nameštaj, većina ih kupaca dobija dostavom na kućnu adresu.
JYSK sarađuje sa ovlašćenim prevozničkim kompanijama širom sveta da bi bili sigurni da je naša usluga dostave precizna.
Artikli samo u prodavnici
JYSK vam sa ponosom nudi svoj širok asortiman i u prodavnicama te u webshopu. Ipak, u pojedinim slučajevima određen je artikl dostupan samo u prodavnicama ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je reč o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vreme.


