FOULUMVreća za sedenje FOULUM 109x80x109 bež somot
Somot tkanina. Š109xV80xDub109 cm
| Materijal | pena, PU (poliuretan), Poliester |
|---|---|
| Materijal | Sedalo: pena, PU (poliuretan), Poliester |
| Boja | bež |
| Karakteristika | Somot |
| Veličina nakon montaže | Širina: 109 cm, Visina: 80 cm, Dubina: 109 cm |
| Informacije o montaži | Montiran |
| Veličina pre montaže | Širina: 109 cm, Dužina: 109 cm, Visina: 80 cm |
| Težina | 14 kg |
| Maksimalno opterećenje | 110 kg |
| Pranje | ne |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Helt perfekt
God å sitte i. Større enn forventet.
Ime: Hilde
Heerlijke poef
2 stuks voor mijn dochters kamer gekocht. Wat zitten ze heerlijk. Twijfel je om te kopen? Niet doen, gelijk kopen.
Ime: Cindy
Nemrossz annyira
Ismerősömnek van ugyan ilyen babzsákfotele,így megtetszett és rendeltem én is. 3napot vártunk vele hogy a vákum kiengedje de nem történt semmi. Végül kézzel kellett az összes szivacsot szétszedni. Utána már kinézetre ugyan olyan volt mint a fotón, de beleülve szinte a padlón voltam. (Ismerősömé közel sem ilyen) így hát egy nagy zsák töltőszivacsot raktunk bele és most olyan mint amilyennek kellett volna lennie. Visszaküldéssel nem akartunk kínlódni mert ígyis rendelni kellett mert nem volt seholsem áruházban.
Ime: Máté
Juuri niinkuin pitikin
Ihanan iso ja juuri sellainen mitä pitikin. Hoitaa hyvin asiansa, poika tykkää :)
Ime: Laura
Zitzak
Topkwaliteit, gevuld met koudschuimvlokken. Zit zalig!
Ime: Stephanie
Sækkestole
Købte 2 Sækkestol, som bade er fluffy og behagelige at sidde på.
Ime: Susan
Kemikaalin haju
Vasta ostettu tuote, kemikaan haju vahva ja kahdella perheenjäsenellä tuli huono olo siitä. Toivotaan että ulkona tuulettaminen auttaa. Vie aikaa, että muotoutuu pakkauksesta poiston jälkeen. Muuten vaikuttaa ok tuotteelta tässä vaiheessa.
Ime: EDW
Fouum poef
Leuk, groot, zacht.
Ime: Kim
Joli pouf
Les enfants adorent . Par contre il n’est pas du tout déhoussable et donc lavable en machine . Dommage
Ime: Aurélie
Lasten toiveesta ihana muhku olkkariin
Olipas pieni paketti :). Nyt odotellaan sisusten avautumista. On jo hyvässä vauhdissa. Oli ihana tuoli kun kokeilin kaupassa. Kuin pieni pesä.
Ime: Anne
Kad kupujete online, možemo vam dostaviti artikle direktno u Vaš dom ili radno mesto:
Click & Collect – besplatno
Uz pomoć opcije Click & Collect rezervišite proizvode u webshopu, pa ih preuzmite u JYSK prodavnici po Vašem izboru. Kad rezervišete proizvode putem webshopa, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša rezervacija spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i plaćate plaćate tek pri preuzimanju u prodavnici.
Preuzimanje u prodavnici - besplatno
U našem webshopu nalazi se širi asortiman nego u našim prodavnicama. Ako želite da kupite takve artikle, koji su dostupni samo u webshopu, platite ih online, a možete odabrati dostavu u JYSK prodavnicu po izboru.
JYSK će vam se javiti kad vaša porudžbina stigne u prodavnicu.
Važno: pojedini artikli nisu dostupni za preuzimanje u prodavnici zbog težine ili specifičnog pakovanja.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.rs, uvek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mesto ili na bilo koje drugo mesto po Vašem izboru.
Male pakete dostavlja Vam kompanija specijalizovana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su dušeci, kauči i ostali veći nameštaj, većina ih kupaca dobija dostavom na kućnu adresu.
JYSK sarađuje sa ovlašćenim prevozničkim kompanijama širom sveta da bi bili sigurni da je naša usluga dostave precizna.
Artikli samo u prodavnici
JYSK vam sa ponosom nudi svoj širok asortiman i u prodavnicama te u webshopu. Ipak, u pojedinim slučajevima određen je artikl dostupan samo u prodavnicama ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je reč o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vreme.


