VIRUMKonzolni stočić VIRUM 26x80 sa policom crna
Čelik. Š80xV81xDub26 cm
| Vrsta | Konzolni stočić |
|---|---|
| Materijal | čelik |
| Materijal | Gornji deo: čelik, Dno: čelik, Strana: čelik, Ram: čelik, Polica: čelik |
| Obrada | Premaz u prahu štiti metal od habanja i rđe. Premazivanje prahom je metoda nanošenja zaštitnog sloja obojenog praha na metal |
| Boja | crna |
| Veličina nakon montaže | Širina: 80 cm, Visina: 81 cm, Dubina: 26 cm |
| Informacije o montaži | potrebno montirati |
| Veličina pre montaže | Širina: 28 cm, Dužina: 86 cm, Visina: 13 cm |
| Težina | 7 kg |
| Maksimalno opterećenje | 10 kg |
| Broj paketa | 1 |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Konzolni stočić
Stočić je lep, lagan i moderan
Ime: Ivana
KONZOLNI STOČIĆ VIRUM
Odličan komad koji je ispunio sva moja očekivanja. Jednostavan za montažu. Odličan odnos cene i kvaliteta.
Ime: Jelena
Odlicno
Vrlo lako se sastavlja, u paketu se nalazi sve sto je potrebno. Stabilan je i elegantan. Moze posluziti i kao TV stocic. Prezadovoljna sam.
Ime: Ivana
Konsolbord
Passer perfekt til urtepotter med planter på vores lille lukkede altan
Ime: Joan
Meuble arrivé endommagé et service client inexistant
J’ai reçu ce meuble endommagé à la livraison, ce qui est déjà très décevant. Cela fait maintenant plus d’un mois que le meuble est chez moi, inutilisable, en attente d’une réponse. Malgré plusieurs relances, aucune réponse ni solution ne m’a été apportée. Je suis extrêmement déçue par le manque de suivi et de considération du client. Un problème peut arriver, mais l’absence totale de communication n’est pas acceptable.
Ime: Anonyme
Fantastisk
Avlastningsbordet brev så bra då måtten på väggen överenstämde med måtten på bordet. Enkelt att göra snyggt med inredningsdetaljer så hela avlastningsbordet blev magiskt.
Ime: Linn
Fajny ptodukt
Konsola u mnie się bardzo dobrze sprawdziła. Łatwa w montażu. Mimo wykonania jak z metalu nie jest ciężka. Blaty odporne.
Ime: Marzena
Rigtig fine reoler
Rigtig fine reoler til prisen. De er ikke skæve, men står rigtig flot. Vi er meget tilfredse.
Ime: Anette Vesterager
Kjempefin
Bra produkt
Ime: Annkristin
virum avlastningsbord
jag har inte packat upp ännu, kan därför inte ge ngn recension ännu
Ime: Rosella
Kad kupujete online, možemo vam dostaviti artikle direktno u Vaš dom ili radno mesto:
Click & Collect – besplatno
Uz pomoć opcije Click & Collect rezervišite proizvode u webshopu, pa ih preuzmite u JYSK prodavnici po Vašem izboru. Kad rezervišete proizvode putem webshopa, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša rezervacija spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i plaćate plaćate tek pri preuzimanju u prodavnici.
Preuzimanje u prodavnici - besplatno
U našem webshopu nalazi se širi asortiman nego u našim prodavnicama. Ako želite da kupite takve artikle, koji su dostupni samo u webshopu, platite ih online, a možete odabrati dostavu u JYSK prodavnicu po izboru.
JYSK će vam se javiti kad vaša porudžbina stigne u prodavnicu.
Važno: pojedini artikli nisu dostupni za preuzimanje u prodavnici zbog težine ili specifičnog pakovanja.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.rs, uvek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mesto ili na bilo koje drugo mesto po Vašem izboru.
Male pakete dostavlja Vam kompanija specijalizovana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su dušeci, kauči i ostali veći nameštaj, većina ih kupaca dobija dostavom na kućnu adresu.
JYSK sarađuje sa ovlašćenim prevozničkim kompanijama širom sveta da bi bili sigurni da je naša usluga dostave precizna.
Artikli samo u prodavnici
JYSK vam sa ponosom nudi svoj širok asortiman i u prodavnicama te u webshopu. Ipak, u pojedinim slučajevima određen je artikl dostupan samo u prodavnicama ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je reč o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vreme.


