TAERNABYLounge garnitura TAERNABY 7os. crna
Ne zaboravite na dodatke
Opustite se u udobnosti uz prostranu TAERNABY lounge garnituru. Ova crna garnitura za 7 osoba sastoji se od ugaone sofe i stolice sa udobnim jastucima i odgovarajućeg lounge stola sa pločom od DURAWOOD® kompozitnog drveta.
Karakteristike
- Lounge garnitura za 7 osoba: Ugaona garnitura za 6 osoba, 1 lounge stolica i 1 sto
- Luksuzni jastuci: Sa dugotrajnom, grubo tkanom navlakom
- Ploča stola od DURAWOOD® kompozitnog drveta: Izgled prirodnog drveta, bez potrebe za održavanjem
- Aluminijumski okvir: Otporan na rđu i lagan
- Periva navlaka: Navlaka jastuka se može skinuti i prati na 30°C
- Jednostavno održavanje: Materijali koji zahtevaju malo ili nimalo održavanja
- JUTLANDIA®: Skandinavski stil života na otvorenom
Lounge garnitura za 7 osoba
Set sastoji od ugaone sofe za 6 osoba, 1 lounge stolice i 1 lounge stola. Na odgovarajući lounge nameštaj može udobno da se smesti 7 osoba.
Luksuzni jastuci
Uključeni luksuzni jastuci za sedište i naslon omogućavaju vam da se opustite i uživate u visokom nivou udobnosti. Jastuci imaju dugotrajnu, grubo tkanu navlaku, što ih čini otpornim na habanje. Kada se ne koriste, čuvajte jastuke u zatvorenom prostoru kako biste ih zaštitili od vremenskih uticaja i produžili njihov vek trajanja.
Ploča stola od DURAWOOD® kompozitnog drveta
Lounge sto ima ploču od DURAWOOD® kompozitnog drveta. Ima izgled i teksturu prirodnog drveta, bez potrebe za održavanjem. Napravljena je od mešavine FSC™ tvrdog drveta i plastike, što daje snažan i izdržljiv materijal. DURAWOOD® kompozitno drvo je otporno na vremenske uslove, što znači da može izdržati izloženost suncu, vlazi i promenama temperature.
Aluminijumski okvir
Ova lounge garnitura ima elegantan i lagan aluminijumski okvir. Otporan je na rđu i ne zahteva održavanje. Aluminijum je otporan na vremenske uslove, što znači da može izdržati izloženost suncu, vlazi i promenama temperature.
Periva navlaka
Jastuci imaju navlaku sa rajsferšlusom koja se lako skida i može se prati u mašini na 30°C kako bi ostala sveža i čista. Punjenje jastuka se ne može prati.
Jednostavno održavanje
Ova lounge garnitura je napravljena od izdržljivih, kvalitetnih materijala koji ne zahtevaju održavanje. Jednostavno očistite nameštaj vodom i blagom sapunicom.
JUTLANDIA®
Kvalitetni baštenski proizvodi koji kombinuju savremeni dizajn sa funkcionalnošću po odličnim cenama. Veliki broj baštenskog nameštaja JUTLANDIA® ne zahteva održavanje, a brend takođe nudi i FSC™ sertifikovani drveni baštenski nameštaj.
| baštenska lounge garnitura | 1 ugaona garnitura, 1 sto, 1 stolica |
|---|---|
| Kauč | |
| Veličina montiranog kauča | Širina: 186 cm, Visina: 65 cm, Dubina: 72 cm, Visina sedišta: 47, Dvostrano: ne |
| Materijal | Konstrukcija: Aluminijum je lagan i elegantan materijal koji ne rđa. Nije zahteva održavanje i lako se čisti vlažnom krpom. Aluminijum je lagan i elegantan materijal koji ne rđa. Nije zahteva održavanje i lako se čisti vlažnom krpom. |
| Tip | ugaona garnitura |
| Stolica | |
| Veličina montirane stolice | Širina: 62, Visina: 65 cm, Dubina: 72 cm, Visina sedišta: 47 |
| Materijal | Konstrukcija: Aluminijum je lagan i elegantan materijal koji ne rđa. Nije zahteva održavanje i lako se čisti vlažnom krpom. Aluminijum je lagan i elegantan materijal koji ne rđa. Nije zahteva održavanje i lako se čisti vlažnom krpom. |
| Visina naslona za ruke | 65 cm |
| Sto | |
| Veličina montiranog stola | Visina: 44 cm, Prečnik: 90 cm |
| Materijal | Konstrukcija: Aluminijum je lagan i elegantan materijal koji ne rđa. Nije zahteva održavanje i lako se čisti vlažnom krpom. DURAWOOD® kompozitno drvo je materijal koji ne zahteva održavanje i koji izgleda kao pravo drvo. Napravljen je od kombinacije vlakana FSC tvrdog drveta i plastike koji zajedno čine čvrst, izdržljiv materijal otporan na vremenske uslove. DURAWOOD® ima UV-zaštitu, što obezbeđuje trajnost boje. |
| Visina stola - od poda do donje ivice rama | 41 cm |
| Čep za noge | polipropilen |
| Veličina pre montaže | Širina: 97/72/78/78 cm, Dužina: 102/79/197/194 cm, Visina: 10/42/42/42 cm |
| Težina | 17/12/27/26 kg |
| Boja | crna |
| Osobe | 7 |
| uključuje | Luksuzni jastuci sa dugotrajnom, grubo tkanom navlakom |
| Obrada | Premaz u prahu |
| Nije potrebno održavati | da |
| Ukrasni jastuk | |
| Jastuk za sedenje | Tkanina: 100% polipropilen (tekstil), Punjenje: poliuretanska pena/100% poliester, vlakno, Gustina pene: 25 kg/m³, Unutrašnji jastuk: 100% polipropilen, Pranje: 30°C, Izbeljivanje: Nije dozvoljeno beljenje, Sušenje u mašini: Nemojte da sušite u mašini za sušenje veša, Peglanje: Ne pegla se, Hemijsko čišćenje: Nije dozvoljeno hemijsko čišćenje, Prati odvojeno: Uvek prati sa sličnim bojama, Zatvorite patent-zatvarač pre pranja, Periva navlaka |
| Jastuk za leđa | Tkanina: 100% polipropilen (tekstil), Punjenje: 100% poliestersko vlakno, Unutrašnji jastuk: 100% polipropilen, Pranje: 30°C, Izbeljivanje: Nije dozvoljeno beljenje, Sušenje u mašini: Nemojte da sušite u mašini za sušenje veša, Peglanje: Ne pegla se, Hemijsko čišćenje: Nije dozvoljeno hemijsko čišćenje, Prati odvojeno: Uvek prati sa sličnim bojama, Zatvorite patent-zatvarač pre pranja, Periva navlaka |
| Maksimalno opterećenje | 770 kg |
| Testirano do | 770 kg |
| Informacije o montaži | potrebno montirati |
| naknadno održavanje | Nije potrebno održavati. Čistiti samo isflekana mesta. |
| Odlaganje | Odložiti u unutrašnjem prostoru tokom zime |
| Upotreba | Za spoljašnji prostor |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
JUTLANDIA - Skandinavski život na otvorenom
Učinite svoja leta udobnim sa JUTLANDIA® kvalitetnim baštenskim proizvodima koji kombinuju savremeni dizajn i funkcionalnost po odličnim cenama.
Bilo da opremate najosunčanije mesto u Vašoj bašti, proširujete udobnost dnevne sobe na terasu ili pravite urbanu baštu na balkonu, JUTLANDIA ima pravo rešenje za vas. Asortiman se sastoji od klasičnih dezena kao i sezonskih favorita – uvek sa prepoznatljivim skandinavskim odlikama.
Većina JUTLANDIA baštenskog nameštaja ne zahteva održavanje, a ovaj brend obuhvata i drveni FSC™-sertifikovani baštenski nameštaj. To znači da drvo potiče od odgovornog upravljanja šumama, koje obezbeđuje odgovarajuće uslove za prirodu, životinje i ljude.
Kad kupujete online, možemo vam dostaviti artikle direktno u Vaš dom ili radno mesto:
Click & Collect – besplatno
Uz pomoć opcije Click & Collect rezervišite proizvode u webshopu, pa ih preuzmite u JYSK prodavnici po Vašem izboru. Kad rezervišete proizvode putem webshopa, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša rezervacija spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i plaćate plaćate tek pri preuzimanju u prodavnici.
Preuzimanje u prodavnici - besplatno
U našem webshopu nalazi se širi asortiman nego u našim prodavnicama. Ako želite da kupite takve artikle, koji su dostupni samo u webshopu, platite ih online, a možete odabrati dostavu u JYSK prodavnicu po izboru.
JYSK će vam se javiti kad vaša porudžbina stigne u prodavnicu.
Važno: pojedini artikli nisu dostupni za preuzimanje u prodavnici zbog težine ili specifičnog pakovanja.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.rs, uvek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mesto ili na bilo koje drugo mesto po Vašem izboru.
Male pakete dostavlja Vam kompanija specijalizovana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su dušeci, kauči i ostali veći nameštaj, većina ih kupaca dobija dostavom na kućnu adresu.
JYSK sarađuje sa ovlašćenim prevozničkim kompanijama širom sveta da bi bili sigurni da je naša usluga dostave precizna.
Artikli samo u prodavnici
JYSK vam sa ponosom nudi svoj širok asortiman i u prodavnicama te u webshopu. Ipak, u pojedinim slučajevima određen je artikl dostupan samo u prodavnicama ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je reč o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vreme.


