SKILLEBEKKDvosed SKILLEBEKK tamno siva
Ne zaboravite na dodatke
| Tip | Dvosed na razvlačenje |
|---|---|
| Osobe | 2 |
| Materijal | filc, pena, LVL, PP (polipropilen), iverica, Poliester |
| Materijal | Sedalo: pena, LVL, iverica, Poliester, Naslon: pena, LVL, iverica, Poliester, Naslon za ruke: filc, LVL, iverica, Poliester, Noga: plastika |
| Sedište | Tkanina: Poliester, materijal pene: poliuretanska pena, Gustina pene: 30 kg/m³ |
| Naslon | Tkanina: Poliester, materijal pene: poliuretanska pena, Gustina pene: 21 kg/m³ |
| Naslon za ruke | Tkanina: Poliester, materijal pene: poliuretanska pena, Gustina pene: 21 kg/m³ |
| Sklopivi deo | Tkanina: Poliester, materijal pene: poliuretanska pena, Gustina pene: 30 kg/m³ |
| Punjenje | poliester, pena |
| Boja | tamno siva |
| Karakteristika | Bez prostora za odlaganje |
| Veličina nakon montaže | Širina: 160 cm, Visina: 78 cm, Dubina: 69 cm |
| Visina sedišta | 36 |
| Dubina sedišta | 64 |
| Površina za spavanje | Širina: 126 cm, Dužina: 195 cm |
| Informacije o montaži | potrebno montirati |
| Veličina pre montaže | Širina: 70 cm, Dužina: 161 cm, Visina: 60 cm |
| Težina | 31 kg |
| Maksimalno opterećenje | 220 kg |
| Maks.opterećenje po sedištu | 110 kg |
| Maks.opterećenje pov.za spavanje | 220 kg |
| Broj paketa | 1 |
| Sertifikati o zaštiti životne sredine i zdravstveni sertifikati | Proizvodi koji nose ovu oznaku izrađeni su od kombinacije materijala iz FSC™-sertifikovanih šuma, recikliranih materijala i/ili FSC kontrolisanog drveta. Iako kontrolisano drvo ne potiče iz FSC™-sertifikovanih šuma, smanjuje se rizik da materijal dolazi iz neprihvatljivih izvora. Pronađite proizvode sa FSC oznakom u prodavnicama i online. |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Odlicna sofa za male dnevne boravke
Dvosed je odlican. Fantastican odnos kvaliteta I cene! Zauzima vrlo malo prostora. Materijal je odlican. Za spavanje naravno nije narocito udobno, Ali moze da posluzi kada neko dodje da prespava. Koliko para, toliko muzike. Meni je vrh.
Ime: Svetlana
Uzas!
Sofa je neudobna, prakticno kada se razvuce spavate na dasci, na dasci!!! Materijal se brzo cepa. Uzas i bacanja para.
Ime: Ivana
Prvi utisak
Danas smo kupili sofu i prvi utisak je vrlo pozitivan. Bili smo zabrinuti zbog losih recenzija ali ispostavilo se da je sve u redu. Sofa je udobna za sedenje, vrlo kompaktna i modernog izgleda.
Ime: Milos
Odlicna
Udobna sofa,fukcionalana za manji stan,fino se uklapa uz enterijer.
Ime: Saki
Tökéletes
Célnak tökéletesen megfelel Méretéből adódóan kompakt kis helyet foglal minden formájában kényelmes Funkcióját tökéletesen ellátja nyugodt szívvel ajánlom
Ime: B.
Super nákup
Za te peníze bomba
Ime: Tomasz Banaszewski
Не можливо користуватися
Привіт! Диван виглядає добре, ідея, дизайн. Але використання дуже слабкого паралону перекреслює усе гарне, що в ньому є! Ні сидіти, ні лежати на дивані неможливо. Тем не менш у конструкції передбачена можливість заміни паралону - усі матраци мають блискавку. Залишається лише підібрати поролон потрібної жорсткості та щільності. Для цього треба заплатити ще третину ціни дивану. Якщо jysk цінує власну репутацію, має бути надана можливість покупцям замінити поролон за рахунок магазину!
Ime: Юрій
Könyöklője törött
Sajnálatos módon, a kanapé-ágy baloldali könyöklője szanaszét van törve, a szövet alatt!
Ime: Soós Zsolt
Rozkladacia pohovka SKILLEBEKK tmavosivý poťah
Pohovku som objednal cez eshop bez toho, aby som ju videl naživo v predajni. Dospelý človek sa pri sedení zabára do mäkkého materiálu. Konštrukcia pohovky je veľmi slabá a prehýba sa, zvlášť boky je možné stlačiť dlaňou. Neodporúčam do obývačky alebo na riadne sedenie a už vôbec nie na spanie. Kupovali sme to do detskej izby na občasné sedenie pre deti, kde je to postačujúce.
Ime: Dávid
Smart volba
Ľahká ale stabilná a pevná. Látka je dobrä, farba aj dizajn je ozaj vhodný ku všetkému. Sedenie aj ležanie po rozklade je pohodlné. Vďaka jej typu/ kostre nič nebúcha, nevŕzga, netlačí a nevytvára záhyby či medzery ako pri iných rozkladacích.
Ime: Denisa
Kad kupujete online, možemo vam dostaviti artikle direktno u Vaš dom ili radno mesto:
Click & Collect – besplatno
Uz pomoć opcije Click & Collect rezervišite proizvode u webshopu, pa ih preuzmite u JYSK prodavnici po Vašem izboru. Kad rezervišete proizvode putem webshopa, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša rezervacija spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i plaćate plaćate tek pri preuzimanju u prodavnici.
Preuzimanje u prodavnici - besplatno
U našem webshopu nalazi se širi asortiman nego u našim prodavnicama. Ako želite da kupite takve artikle, koji su dostupni samo u webshopu, platite ih online, a možete odabrati dostavu u JYSK prodavnicu po izboru.
JYSK će vam se javiti kad vaša porudžbina stigne u prodavnicu.
Važno: pojedini artikli nisu dostupni za preuzimanje u prodavnici zbog težine ili specifičnog pakovanja.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.rs, uvek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mesto ili na bilo koje drugo mesto po Vašem izboru.
Male pakete dostavlja Vam kompanija specijalizovana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su dušeci, kauči i ostali veći nameštaj, većina ih kupaca dobija dostavom na kućnu adresu.
JYSK sarađuje sa ovlašćenim prevozničkim kompanijama širom sveta da bi bili sigurni da je naša usluga dostave precizna.
Artikli samo u prodavnici
JYSK vam sa ponosom nudi svoj širok asortiman i u prodavnicama te u webshopu. Ipak, u pojedinim slučajevima određen je artikl dostupan samo u prodavnicama ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je reč o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vreme.

