KOEPINGLounge garnitura KOEPING 4,5os. natur
Ne zaboravite na dodatke
Stvorite ugodan ambijent za opuštanje u svom spoljašnjem prostoru uz KOEPING lounge garnituru. Ova garnitura za 4,5 osobe sastoji se od sofe i 2 stolice sa udobnim jastucima i 2 odgovarajuća slounge stola. Jedan sto sa pločom od sinterovanog kamena, a drugi sa pločom od veštačkog drveta.
Karakteristike
- Lounge garnitura za 4,5 osobe: produženi lounge dvosed, 2 lounge stolice i 2 stola
- Luksuzni jastuci: Sa dugotrajnom, grubo tkanom navlakom
- Ploča stola od sinterovanog kamena: Otporna na ogrebotine, mrlje i toplotu
- Ploča stola od veštačkog drveta: Izgled prirodnog drveta, bez potrebe za održavanjem
- Petan: Sintetički pleteni materijal otporan na vremenske uslove
- Čelični okvir: Stabilan i izdržljiv
- Periva navlaka: Navlaka jastuka se može skinuti i prati na 30°C
Lounge garnitura za 4,5 osobe
Ovaj lounge set se sastoji od produženog dvoseda, 2 stolice i 2 lounge stola. Na odgovarajući lounge nameštaj mogu udobno da se smeste 4,5 osobe.
Luksuzni jastuci
Uključeni luksuzni jastuci za sedište i naslon omogućavaju vam da se opustite i uživate u visokom nivou udobnosti. Jastuci imaju dugotrajnu, grubo tkanu navlaku, što ih čini otpornim na habanje. Kada se ne koriste, čuvajte jastuke u zatvorenom prostoru kako biste ih zaštitili od vremenskih uticaja i produžili njihov vek trajanja.
Ploča stola od sinterovanog kamena
Ovaj lounge sto ima ploču od sinterovanog kamena. Površina kamena je veoma otporna na ogrebotine, mrlje i toplotu. Na primer, možete staviti vruće lonce i tiganje direktno na površinu. Sinterovani kamen je otporan na vremenske uslove, što znači da može da izdrži izlaganje suncu, vlazi i promenama temperature.
Ploča stola od veštačkog drveta
Lounge sto ima ploču od veštačkog drveta. Ima izgled i teksturu prirodnog drveta, bez potrebe za održavanjem. Napravljeno je od plastike, kao što je polistiren, koja formira izdržljiv materijal. Veštačko drvo je otporno na vremenske uslove, što znači da može izdržati izloženost suncu, vlazi i promenama temperature. Izbegavajte stavljanje staklenih predmeta direktno na sunce na ploči od veštačkog drveta, jer to može izazvati tragove sagorevanja i promenu boje.
Petan
Petan je lagani sintetički pleteni materijal koji pruža prirodni izgled, a pritom ne zahteva održavanje. Petan je otporan na vremenske uslove, što znači da može izdržati izloženost suncu, vlazi i promenama temperature.
Čelični okvir
Čelični okvir sa premazom u prahu je stabilan i izdržljiv. Težina čeličnog okvira obezbeđuje dobru stabilnost.
Periva navlaka
Jastuci imaju navlaku sa rajsferšlusom koja se lako skida i može se prati u mašini na 30°C kako bi ostala sveža i čista. Punjenje jastuka se ne može prati.
Tehnički podaci
| baštenska lounge garnitura | produženi dvosed, 2 stolice, 2 stola |
|---|---|
| Kauč | |
| Veličina montiranog kauča | Širina: 176 cm, Visina: 73 cm, Dubina: 79 cm, Visina sedišta: 41 |
| Materijal | Konstrukcija: folija, čelik, Naslon: Petan je vrsta laganog sintetičkog pletenog materijala. Izdržljiv je, ima UV zaštitu i otporan na sve vremenske uslove. Petan je vrsta laganog sintetičkog pletenog materijala. Izdržljiv je, ima UV zaštitu i otporan na sve vremenske uslove. |
| Tip | duži dvosed |
| Stolica | |
| Veličina montirane stolice | Širina: 84, Visina: 73 cm, Dubina: 79 cm, Visina sedišta: 41 |
| Materijal | Konstrukcija: folija, čelik, Naslon: Petan je vrsta laganog sintetičkog pletenog materijala. Izdržljiv je, ima UV zaštitu i otporan na sve vremenske uslove. Petan je vrsta laganog sintetičkog pletenog materijala. Izdržljiv je, ima UV zaštitu i otporan na sve vremenske uslove. |
| Visina naslona za ruke | 65 cm |
| Sto | |
| Veličina montiranog stola | Širina: 110, Dužina: 60 cm, Visina: 38 cm, Prečnik: 60 cm |
| Materijal | Konstrukcija: čelik, Površina stola: Veštačko drvo je sintetički materijal koji ne zahteva održavanje i ima prirodnu strukturu drveta. Napravljen je od plastike, kao što je polistiren, koja je izdržljiva i otporna na vremenske uslove. Veštačko drvo je UV-zaštićeno, što štiti površinu boje. |
| Visina stola - od poda do donje ivice rama | 36 cm |
| Čep za noge | polipropilen |
| Veličina pre montaže | Širina: 87/68 cm, Dužina: 178/118 cm, Visina: 67/19 cm |
| Težina | 43,4/33,44 kg |
| Boja | Natur |
| Osobe | 4.5 |
| uključuje | Luksuzni jastuci sa dugotrajnom, grubo tkanom navlakom |
| Obrada | Premaz u prahu |
| Karakteristika | sa lounge stolom Ø60xV44 |
| Ukrasni jastuk | |
| Jastuk za sedenje | Tkanina: 100% poliester, Punjenje: poliuretanska pena/100% poliester, vlakno, Gustina pene: 25 kg/m³, Unutrašnji jastuk: 100% polipropilen, Pranje: 30°C, Izbeljivanje: Nije dozvoljeno beljenje, Sušenje u mašini: Nemojte da sušite u mašini za sušenje veša, Peglanje: Ne pegla se, Hemijsko čišćenje: Nije dozvoljeno hemijsko čišćenje, Prati odvojeno: Uvek prati sa sličnim bojama, Zatvorite patent-zatvarač pre pranja, Periva navlaka |
| Jastuk za leđa | Tkanina: 100% poliester, Punjenje: 100% poliestersko vlakno, Unutrašnji jastuk: 100% polipropilen, Pranje: 30°C, Izbeljivanje: Nije dozvoljeno beljenje, Sušenje u mašini: Nemojte da sušite u mašini za sušenje veša, Peglanje: Ne pegla se, Hemijsko čišćenje: Nije dozvoljeno hemijsko čišćenje, Prati odvojeno: Uvek prati sa sličnim bojama, Zatvorite patent-zatvarač pre pranja, Periva navlaka |
| Maksimalno opterećenje | 440 kg |
| Testirano do | 440 kg |
| Informacije o montaži | potrebno montirati |
| naknadno održavanje | Čistite vodom i blagim sapunom. |
| Odlaganje | Odložiti u unutrašnjem prostoru tokom zime |
| Upotreba | Za spoljašnji prostor |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Recenzije
Design et confort
J’écris ce commentaire confortablement allongée sur ma banquette lounge ! Je suis ravie de mon achat, reçu dans les délais, facile à monter et ultra confortable. Je n’aurais pas fait un meilleur choix au même prix !
Ime: Ombéline
Super fedt sæt
Virkeligt pænt sæt til haven .glæder mig til at nyde sommeren i disse lækre møbler
Ime: Kim
Dostava
Kad kupujete online, možemo vam dostaviti artikle direktno u Vaš dom ili radno mesto:
Click & Collect – besplatno
Uz pomoć opcije Click & Collect rezervišite proizvode u webshopu, pa ih preuzmite u JYSK prodavnici po Vašem izboru. Kad rezervišete proizvode putem webshopa, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša rezervacija spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i plaćate plaćate tek pri preuzimanju u prodavnici.
Preuzimanje u prodavnici - besplatno
U našem webshopu nalazi se širi asortiman nego u našim prodavnicama. Ako želite da kupite takve artikle, koji su dostupni samo u webshopu, platite ih online, a možete odabrati dostavu u JYSK prodavnicu po izboru.
JYSK će vam se javiti kad vaša porudžbina stigne u prodavnicu.
Važno: pojedini artikli nisu dostupni za preuzimanje u prodavnici zbog težine ili specifičnog pakovanja.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.rs, uvek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mesto ili na bilo koje drugo mesto po Vašem izboru.
Male pakete dostavlja Vam kompanija specijalizovana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su dušeci, kauči i ostali veći nameštaj, većina ih kupaca dobija dostavom na kućnu adresu.
JYSK sarađuje sa ovlašćenim prevozničkim kompanijama širom sveta da bi bili sigurni da je naša usluga dostave precizna.
Artikli samo u prodavnici
JYSK vam sa ponosom nudi svoj širok asortiman i u prodavnicama te u webshopu. Ipak, u pojedinim slučajevima određen je artikl dostupan samo u prodavnicama ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je reč o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vreme.


