HAGETrpezarijska stolica HAGE siva tkanina/hrast
| Materijal | pena, iverica, Poliester, masivna hrastovina |
|---|---|
| Materijal | Sedalo: pena, iverica, Poliester, Naslon: masivna hrastovina, Noga: masivna hrastovina |
| Sedište | Tkanina: Poliester, materijal pene: poliuretanska pena, Gustina pene: 30 kg/m³ |
| Obrada | nauljeno |
| Boja | Siva, natur hrast |
| Veličina nakon montaže | Širina: 44 cm, Visina: 95 cm, Dubina: 60 cm |
| Visina sedišta | 49 |
| Dubina sedišta | 49 |
| Sa naslonima za ruke | ne |
| Informacije o montaži | potrebno montirati |
| Veličina pre montaže | Širina: 98 cm, Dužina: 46 cm, Visina: 13 cm |
| Sertifikati o zaštiti životne sredine i zdravstveni sertifikati | FSC™ Mix |
| Težina | 8 kg |
| Testirano do | 110 kg |
| Maksimalno opterećenje | 110 kg |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Трпезаријске столице HAGE
Одличне столице, у потпуности испуниле очекивања!
Ime: Драгана
Ocena proizvoda
Stolice su odlične, masivne, preporuka za njih!
Ime: Karolina Spiridonova
Qualität leider nicht mehr so gut
Wir haben seit 2013 solche Stühle und waren sehr zufrieden damit. Haben jetzt zwei neue Stühle gekauft und sind enttäuscht. Die Verarbeiten ist viel schlechter, die Stühle knarzen und wir ziehen ständig die Schrauben nach. Bei einem Stuhl ist nach 1 Woche die Strebe gerissen, Umtausch ohne Probleme. Aber wir werden die alten Stühle nicht austauschen, da die Neuen ganz sicher nicht so alt werden. Schade, aber für den Preis finden wir sicher qualitativ besseres.
Ime: Fath
Stühle
Die Stühle sind sehr sehr gut. Aber ich verstehe eines nicht, das nach ein paar Tagen, die Stühle um 50,00€ teurer sind. Ich hätte noch 4 Stühle bestellt, je um 70,00. Tut mir Leid. Lg
Ime: Josefa Grottenthaller
Hage Stuhl
Wir haben uns für 4 Hage Stühle entschieden. Die Optik ist sehr schön. Der Aufbau durch abgepackte Tütchen mit Schrauben und Muttern sehr einfach durch Nummerierung. Die Schrauben machen einen sehr stabilen Eindruck, genauso wie der gesamte Stuhl. Wir sind sehr zufrieden mit unserer Entscheidung und würden die Stühle wieder kaufen!
Ime: Fuhrmann
Bytelná židle
Židle je sice dražší ale opravdu bytelná. Má prodloužený sedák a je příjemně vysoká.
Ime: Tereza
Židle
Krásné, pevné a kvalitní
Ime: Hana
Der Schein trügt!
Die Optik verspricht, was die Benutzung in keinster Weise halten kann! Bei 2 der 4 gekauften Stühle, waren die Pakete nicht vollständig gepackt. Die Sitzflächen sind unangenehm tief und vor allem sorgen die dilletantischen Schraubverbindungen für ein knarrzendes und quietschendes Sitzerlebnis ohnegleichen. Selbst für die (offenbar dauerreduzierten) 60 €/St. ein krasser Fehlkauf. Den einen Stern gibt´s für die Optik.
Ime: Andreas
Seit vielen Jahren im Gebrauch
Seit vielen Jahren haben wir jetzt diese Stühle. Hin und wieder muss man die Schrauben wieder festziehen, aber sonst Top. Auch unser Kleinkind kann da rum ruckeln wie se will. Alles gut verarbeitet.
Ime: Melanie
Stuhl
Ich habe seit 6 Jahren schon 4 von diesen Stühlen und bin sehr zufrieden damit. Nun bin ich glücklich, dass ich nach so vielen Jahren nochmals zwei fast identische dazukaufen konnte.
Ime: Brun
ROYAL OAK – hrastovina za svakoga
ROYAL OAK je serija nameštaja za unutrašnji prostor izrađena od visokokvalitetnih hrastovih komponenti koja je istovremeno lepa i povoljna.
Od svog osnivanja 2004. godine, brend ROYAL OAK predstavlja simbol visokog kvaliteta i garanciju da je proizvod koji kupujete izrađen od pravog hrasta u obliku masivnog hrasta ili hrastovog furnira.
Kombinacija masivnog drveta i furnira omogućava proizvodima iz serije ROYAL OAK da pokriju sve cenovne kategorije i ponude ponešto za svakoga.
Ime brenda, koje deli sa golf terenom u Jelsu u Danskoj, ukazuje na njegovu povezanost sa prirodom, što se vidi i po izboru prirodnih materijala. ROYAL OAK nudi dugotrajne proizvode, bezvremenski dizajn i vrednost za novac.
Kad kupujete online, možemo vam dostaviti artikle direktno u Vaš dom ili radno mesto:
Click & Collect – besplatno
Uz pomoć opcije Click & Collect rezervišite proizvode u webshopu, pa ih preuzmite u JYSK prodavnici po Vašem izboru. Kad rezervišete proizvode putem webshopa, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša rezervacija spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i plaćate plaćate tek pri preuzimanju u prodavnici.
Preuzimanje u prodavnici - besplatno
U našem webshopu nalazi se širi asortiman nego u našim prodavnicama. Ako želite da kupite takve artikle, koji su dostupni samo u webshopu, platite ih online, a možete odabrati dostavu u JYSK prodavnicu po izboru.
JYSK će vam se javiti kad vaša porudžbina stigne u prodavnicu.
Važno: pojedini artikli nisu dostupni za preuzimanje u prodavnici zbog težine ili specifičnog pakovanja.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.rs, uvek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mesto ili na bilo koje drugo mesto po Vašem izboru.
Male pakete dostavlja Vam kompanija specijalizovana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su dušeci, kauči i ostali veći nameštaj, većina ih kupaca dobija dostavom na kućnu adresu.
JYSK sarađuje sa ovlašćenim prevozničkim kompanijama širom sveta da bi bili sigurni da je naša usluga dostave precizna.
Artikli samo u prodavnici
JYSK vam sa ponosom nudi svoj širok asortiman i u prodavnicama te u webshopu. Ipak, u pojedinim slučajevima određen je artikl dostupan samo u prodavnicama ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je reč o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vreme.


