HUMMERBaštenski stalak za saksije HUMMER Š25xD50xV60 natur
Ne zaboravite na dodatke
Stalak za biljke od prirodnog petana i čelika, na kojem možete izložiti vaše saksije sa biljkama i cvećem. Idealan je za balkon, jer možete staviti cveće gore, a ispod skladištiti stvari. Š25xD50xV60 cm
Tehnički podaci
| Materijal | Petan (polietilen), čelik |
|---|---|
| Veličina nakon montaže | Širina: 25 cm, Dužina: 50 cm, Visina: 60 cm |
| Veličina iznutra | Širina: 23 cm, Dužina: 48 cm, Visina: 60 cm |
| Boja | Natur |
| Težina | 2 kg |
| Karakteristika | Pogodno za balkon |
| Upotreba | Za unutrašnji/spoljašnji prostor |
| Otporno na smrzavanje | ne |
| Obrada | Premaz u prahu |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Recenzije
Beautiful plant stand
Great plant stand. Strong, sturdy and a good size. Wouldn’t look out of place in any room in your house. Doesn’t have to be used for plants either. A bargain price in the sale. I love it!
Ime: Kathryn Matthews
Hummer Pflanzenständer
Schönes Möbel. Ich habe es für den Balkon gekauft. Jedoch bis meine Pflanzen nach draussen dürfen,steht es im Wohnzimmer. Dort gefällt es mir auch sehr gut. Ich kann es empfehlen.
Ime: Sam
Mooie planterek
Gezien in de winkel meteen verliefd erop geweldig in m’n serre ,er kunnen 6 planten op , precies goed voor mij .
Ime: Alexandra
Plant stand
Very happy with my purchase.
Ime: B . Murphy
Elsker dette
Solid og ett smykke i rommet . Bra kvalitet ♥️Løpog kjøp
Ime: Tone
Pieni kompakti kukkapöytä
On pinnoitettua metallia. Kestävän oloinen. Mahtui 2kpl keskikokoisia kukkaruukkuja hyvin vierekkäin (Korkeus: 21 cm Halkaisija/ulkomitta: 23 cm). Kaunis.
Ime: Hanna
Inte helt korrekt
Det är ett fint bord men jag är inte helt nöjd då det står beskrivet att bredden är 25 cm. Detta stämmer inte! Hur jag än mäter så blir det inte bredare än 22 cm vilket gör att den växten som jag tänkt att ha där inte får plats.
Ime: Anna
Tolles Teil
Ich habe es auf dem Balkon gestellt und es ist perfekt. Ein bisschen Retro und eine tolle Qualität
Ime: Grzanic Alexandra
Bardzo fajny stojak
Wybrałam ze względu na kompaktowe wymiary, używam jako kwietnik oraz półka na książki. Prezentuje się bardzo dobrze:)
Ime: M.
Künstlich und nicht natürlich…
Natürlicher Polyrattan…? Für mich ist das künstlich. Ich war im Geschäft wirklich enttäuscht. Für den Preis hätte ich etwas andres erwartet. Habe den Pflanzenständer deshalb nicht gekauft.
Ime: Mini
Dostava
Kad kupujete online, možemo vam dostaviti artikle direktno u Vaš dom ili radno mesto:
Click & Collect – besplatno
Uz pomoć opcije Click & Collect rezervišite proizvode u webshopu, pa ih preuzmite u JYSK prodavnici po Vašem izboru. Kad rezervišete proizvode putem webshopa, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša rezervacija spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i plaćate plaćate tek pri preuzimanju u prodavnici.
Preuzimanje u prodavnici - besplatno
U našem webshopu nalazi se širi asortiman nego u našim prodavnicama. Ako želite da kupite takve artikle, koji su dostupni samo u webshopu, platite ih online, a možete odabrati dostavu u JYSK prodavnicu po izboru.
JYSK će vam se javiti kad vaša porudžbina stigne u prodavnicu.
Važno: pojedini artikli nisu dostupni za preuzimanje u prodavnici zbog težine ili specifičnog pakovanja.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.rs, uvek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mesto ili na bilo koje drugo mesto po Vašem izboru.
Male pakete dostavlja Vam kompanija specijalizovana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su dušeci, kauči i ostali veći nameštaj, većina ih kupaca dobija dostavom na kućnu adresu.
JYSK sarađuje sa ovlašćenim prevozničkim kompanijama širom sveta da bi bili sigurni da je naša usluga dostave precizna.
Artikli samo u prodavnici
JYSK vam sa ponosom nudi svoj širok asortiman i u prodavnicama te u webshopu. Ipak, u pojedinim slučajevima određen je artikl dostupan samo u prodavnicama ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je reč o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vreme.


