KLINTBaštenska klupa KLINT Š125xD58 siva
Baštenska stolica od čelika i veštačkog drveta. Š125xV81xDub58 cm
Tehnički podaci
| Veličina nakon montaže | Širina: 125 cm, Visina: 81 cm, Dubina: 58 cm |
|---|---|
| Visina sedišta | 45 |
| Veličina pre montaže | Širina: 128,5 cm, Dužina: 63 cm, Visina: 14,5 cm |
| Težina | 13,46 kg |
| Materijal | Konstrukcija: čelik, Naslon: Veštačko drvo je sintetički materijal koji ne zahteva održavanje i ima prirodnu strukturu drveta. Napravljen je od plastike, kao što je polistiren, koja je izdržljiva i otporna na vremenske uslove. Veštačko drvo je UV-zaštićeno, što štiti površinu boje. Veštačko drvo je sintetički materijal koji ne zahteva održavanje i ima prirodnu strukturu drveta. Napravljen je od plastike, kao što je polistiren, koja je izdržljiva i otporna na vremenske uslove. Veštačko drvo je UV-zaštićeno, što štiti površinu boje. |
| Čep za noge | polipropilen |
| Osobe | 2 |
| Karakteristika | Pogodno za balkon |
| Obrada | Premaz u prahu štiti metal od habanja i rđe. Premazivanje prahom je metoda nanošenja zaštitnog sloja obojenog praha na metal |
| Boja | Siva |
| Testirano do | 220 kg |
| Informacije o montaži | potrebno montirati |
| naknadno održavanje | Čistite vodom i blagim sapunom. |
| Odlaganje | Odložiti u unutrašnjem prostoru tokom zime |
| Upotreba | Za spoljašnji prostor |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Recenzije
Solid and well-proportioned bench
Very nice bench—nothing particularly special, but perfectly adequate and well proportioned. I like that it’s grey rather than black, as it suits our colour scheme. I use three Bondholmen cushions for the seat, which work perfectly well. I have since purchased another bench as we use it quite a lot.
Ime: Eva
Prisvärd
Stabil bänk som man sitter bra på
Ime: Ögren
Banco 5 estrelas
Preço justo versus material.
Ime: Licínia
Könnyű, mégis stabil és kényelmes
Kedvenc padunk, könnyű a szerkezete, mégis stabil és kényelmes is, botanikus kertbe vettük, minden évben veszünk belőle, ha van készleten, a célnak megfelelő.
Ime: Eszter
Klint bank
Super stevig. Echte aanrader
Ime: Jolanda
Градинска пейка
Отлично качество,както винаги.
Ime: Светослав
Super. Sehr zu empfehlen.
Ich bin begeistert. Klint ließ sich einfach zusammenbauen und macht einen sehr stabilen Eindruck. Die Bank sieht gut aus und Dank künstlichem Holz wird es hoffentlich auch so bleiben. Habe sie zum Aktionspreis gekauft und sie ist jeden Cent wert.
Ime: Silke Lüdicke
Ławeczka
Kupiłam dwie bo są bardzo ładne i wygodne. Polecam.
Ime: Bea
Zahradní lavice Klint
Zatím spokojenost, jednoduchá montáž
Ime: Vlastimil
Banco
Me encantó y lo encontré muy adecuado para mí espacio
Ime: Carmen
Dostava
Kad kupujete online, možemo vam dostaviti artikle direktno u Vaš dom ili radno mesto:
Click & Collect – besplatno
Uz pomoć opcije Click & Collect rezervišite proizvode u webshopu, pa ih preuzmite u JYSK prodavnici po Vašem izboru. Kad rezervišete proizvode putem webshopa, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša rezervacija spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i plaćate plaćate tek pri preuzimanju u prodavnici.
Preuzimanje u prodavnici - besplatno
U našem webshopu nalazi se širi asortiman nego u našim prodavnicama. Ako želite da kupite takve artikle, koji su dostupni samo u webshopu, platite ih online, a možete odabrati dostavu u JYSK prodavnicu po izboru.
JYSK će vam se javiti kad vaša porudžbina stigne u prodavnicu.
Važno: pojedini artikli nisu dostupni za preuzimanje u prodavnici zbog težine ili specifičnog pakovanja.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.rs, uvek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mesto ili na bilo koje drugo mesto po Vašem izboru.
Male pakete dostavlja Vam kompanija specijalizovana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su dušeci, kauči i ostali veći nameštaj, većina ih kupaca dobija dostavom na kućnu adresu.
JYSK sarađuje sa ovlašćenim prevozničkim kompanijama širom sveta da bi bili sigurni da je naša usluga dostave precizna.
Artikli samo u prodavnici
JYSK vam sa ponosom nudi svoj širok asortiman i u prodavnicama te u webshopu. Ipak, u pojedinim slučajevima određen je artikl dostupan samo u prodavnicama ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je reč o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vreme.


