INDHOLTBalkonski sto INDHOLT Š43xD57 tvrdo drvo
Ne zaboravite na dodatke
Galvanizovani čelik i nauljeno FSC™ tvrdo drvo. Sa šrafovima za podešavanje visine i rastojanja od balkonske ograde. Sklopiv. Š43xD57xV61 cm
| Veličina nakon montaže | Širina: 43 cm, Dužina: 57 cm, Visina: 61 cm |
|---|---|
| Veličina pre montaže | Širina: 59 cm, Dužina: 62 cm, Visina: 5 cm |
| Težina | 3,7 kg |
| Materijal | Ram: Galvanizacija štiti čelik od habanja i rđe. Galvanizacija je proces nanošenja izdržljivog i zaštitnog sloja cinka na čelik. |
| Čep za noge | polipropilen |
| Oblik | pravougaoni |
| Funkcija | sklopivo |
| Obrada | nauljeno, Premaz u prahu štiti metal od habanja i rđe. Premazivanje prahom je metoda nanošenja zaštitnog sloja obojenog praha na metal |
| Boja | crna, Natur |
| Karakteristika | Pogodno za balkon |
| Informacije o montaži | potrebno montirati |
| Sertifikati o zaštiti životne sredine i zdravstveni sertifikati | Svi materijali bazirani na šumama koji se koriste u proizvodima sa ovom oznakom potiču iz šuma koje se proveravaju od nezavisne treće strane da bi se potvrdilo da se njima upravlja prema rigoroznim socijalnim i standardima životne sredine koje je postavio FSC™. Pronađite proizvode koji nose FSC oznaku u prodavnicama i online. |
| naknadno održavanje | Tretirajte uljem za drvo prema priloženom uputstvu. |
| Odlaganje | Odložiti u unutrašnjem prostoru tokom zime |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Stočić za terasu na rasklapanje
Odličan stočić po povoljnoj ceni. Da bi trajao duže, potrebno je premazati ga bezbrojnim lakom za drvo
Ime: Predrag
Све препоруке
:)
Ime: Nebojsa
Balkonski sto
Izvanredan. Cena izuzetno povoljna. Prezadovoljan.
Ime: Milorad Motok
Balkonski sto
Sto se lako sklapa i bez alata. Idealan za male terase. Dizajn je lep.
Ime: Nada
Za terasu
Vrlo praktičan
Ime: mp
Balkonski sto
Kvalitetan praktican Odlican proizvod
Ime: Mina
Balkonski sto
Dovoljno dobar za malu terasu i da se ne opterecuje mnogo... kafa, pivo, to je OK ali nista teze od toga... :)
Ime: VladTheWise
stolik balkonowy Indholt
Fajne rozwiązanie, wygląda solidnie, jest ładny
Ime: Kaz
Fint og praktisk
Lett å sette opp, fint og sitter bra på kanten.
Ime: Lisa
Altan bord
Meget spinkelt og kan ikke komme ned i almindelig brugs højde på min altan. Har returneret bordet.
Ime: Jeanette
Kad kupujete online, možemo vam dostaviti artikle direktno u Vaš dom ili radno mesto:
Click & Collect – besplatno
Uz pomoć opcije Click & Collect rezervišite proizvode u webshopu, pa ih preuzmite u JYSK prodavnici po Vašem izboru. Kad rezervišete proizvode putem webshopa, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša rezervacija spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i plaćate plaćate tek pri preuzimanju u prodavnici.
Preuzimanje u prodavnici - besplatno
U našem webshopu nalazi se širi asortiman nego u našim prodavnicama. Ako želite da kupite takve artikle, koji su dostupni samo u webshopu, platite ih online, a možete odabrati dostavu u JYSK prodavnicu po izboru.
JYSK će vam se javiti kad vaša porudžbina stigne u prodavnicu.
Važno: pojedini artikli nisu dostupni za preuzimanje u prodavnici zbog težine ili specifičnog pakovanja.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.rs, uvek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mesto ili na bilo koje drugo mesto po Vašem izboru.
Male pakete dostavlja Vam kompanija specijalizovana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su dušeci, kauči i ostali veći nameštaj, većina ih kupaca dobija dostavom na kućnu adresu.
JYSK sarađuje sa ovlašćenim prevozničkim kompanijama širom sveta da bi bili sigurni da je naša usluga dostave precizna.
Artikli samo u prodavnici
JYSK vam sa ponosom nudi svoj širok asortiman i u prodavnicama te u webshopu. Ipak, u pojedinim slučajevima određen je artikl dostupan samo u prodavnicama ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je reč o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vreme.


