EDDERUPLounge stolica EDDERUP natur
Ne zaboravite na dodatke
Lounge stolica od aluminijuma i petana. Š63xV77xDub75 cm
Tehnički podaci
| Veličina nakon montaže | Širina: 63 cm, Visina: 77 cm, Dubina: 75 cm |
|---|---|
| Visina sedišta | 39 |
| Visina naslona za ruke | 58 cm |
| Veličina pre montaže | Širina: 63 cm, Dužina: 75 cm, Visina: 77 cm |
| Težina | 4 kg |
| Materijal | Konstrukcija: Aluminijum je lagan i elegantan materijal koji ne rđa. Nije zahteva održavanje i lako se čisti vlažnom krpom. Petan je vrsta laganog sintetičkog pletenog materijala. Izdržljiv je, ima UV zaštitu i otporan na sve vremenske uslove. Petan je vrsta laganog sintetičkog pletenog materijala. Izdržljiv je, ima UV zaštitu i otporan na sve vremenske uslove. Aluminijum je lagan i elegantan materijal koji ne rđa. Nije zahteva održavanje i lako se čisti vlažnom krpom. Aluminijum je lagan i elegantan materijal koji ne rđa. Nije zahteva održavanje i lako se čisti vlažnom krpom. |
| Čep za noge | polipropilen |
| Obrada | Premaz u prahu štiti metal od habanja i rđe. Premazivanje prahom je metoda nanošenja zaštitnog sloja obojenog praha na metal |
| Boja | Natur |
| Testirano do | 110 kg |
| Nije potrebno održavati | da |
| Informacije o montaži | potrebno montirati |
| naknadno održavanje | Nije potrebno održavati. Čistite vodom i blagom sapunicom. |
| Odlaganje | Odložiti u unutrašnjem prostoru tokom zime |
| Upotreba | Za spoljašnji prostor |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Recenzije
Scaun terasa
Foarte frumos si comod
Ime: Cristina
Skuffende kvalitet
Jeg købte 2 af disse stole fordi jeg synes de så pæne ud. Blev ret skuffet da de skulle samles. Skruer der medfølger er af virkelig dårlig kvalitet og på den ene stol var næsten umulig af få skruer til at passe med de med de huller som boret. Den anden stol var ikke så pæn i flettet. Havde bestemt forventet af når man køber den lidt dyrere model, at så fulgte kvaliteten med. Det synes jeg ikke var tilfældet her, og var skuffet over mit køb. Vil ikke anbefale.
Ime: Mette Therese Olsen
Top stoel
Deze stoel is echt mijn favoriet. Zit heerlijk en ziet er goed uit. Bovendien is de stoel licht in gewicht, je pakt hem met een hand op en in de andere houdt je je koffie ;-) Je kunt ze ook stapelen … en hij zit zo in elkaar!
Ime: Kirsten
Fauteuil extérieur Edderup
A l'état neuf, très bonne qualité, assise très agréable et solidité apparente. A voir d'ici 1-2 années en les laissant à l'extérieur (sauf hiver)
Ime: Eric
Erg blij mee, mooi design!
Zitten heerlijk ook voor lange mensen. Ideaal dat ze gewoon buiten kunnen blijven staan! Lichtgewicht. Mooi design.
Ime: Sanne
Flotte stoler
Veldig fornøyd Enkle å sette sammen
Ime: Jane
Great Outdoor chair
Really stylish chair, lightweight, sturdy for outdoors, great price.
Ime: Rionagh
Dejlig stol
Vi har haft vores stole et par år, og de er stadig som nye - farven holder, komforten er i top. Elsker dem!
Ime: Lene
Stoelen
Mooie stoelen, zitten prima . Luxe uitstraling . Blij met aankoop.
Ime: J
Loungestoel Edderup
Mooie stoeltjes, comfortabel en makkelijk in elkaar gezet .. blij mee
Ime: Martje
O brendu
JUTLANDIA - Skandinavski život na otvorenom
Učinite svoja leta udobnim sa JUTLANDIA® kvalitetnim baštenskim proizvodima koji kombinuju savremeni dizajn i funkcionalnost po odličnim cenama.
Bilo da opremate najosunčanije mesto u Vašoj bašti, proširujete udobnost dnevne sobe na terasu ili pravite urbanu baštu na balkonu, JUTLANDIA ima pravo rešenje za vas. Asortiman se sastoji od klasičnih dezena kao i sezonskih favorita – uvek sa prepoznatljivim skandinavskim odlikama.
Većina JUTLANDIA baštenskog nameštaja ne zahteva održavanje, a ovaj brend obuhvata i drveni FSC™-sertifikovani baštenski nameštaj. To znači da drvo potiče od odgovornog upravljanja šumama, koje obezbeđuje odgovarajuće uslove za prirodu, životinje i ljude.
Dostava
Kad kupujete online, možemo vam dostaviti artikle direktno u Vaš dom ili radno mesto:
Click & Collect – besplatno
Uz pomoć opcije Click & Collect rezervišite proizvode u webshopu, pa ih preuzmite u JYSK prodavnici po Vašem izboru. Kad rezervišete proizvode putem webshopa, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša rezervacija spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i plaćate plaćate tek pri preuzimanju u prodavnici.
Preuzimanje u prodavnici - besplatno
U našem webshopu nalazi se širi asortiman nego u našim prodavnicama. Ako želite da kupite takve artikle, koji su dostupni samo u webshopu, platite ih online, a možete odabrati dostavu u JYSK prodavnicu po izboru.
JYSK će vam se javiti kad vaša porudžbina stigne u prodavnicu.
Važno: pojedini artikli nisu dostupni za preuzimanje u prodavnici zbog težine ili specifičnog pakovanja.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.rs, uvek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mesto ili na bilo koje drugo mesto po Vašem izboru.
Male pakete dostavlja Vam kompanija specijalizovana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su dušeci, kauči i ostali veći nameštaj, većina ih kupaca dobija dostavom na kućnu adresu.
JYSK sarađuje sa ovlašćenim prevozničkim kompanijama širom sveta da bi bili sigurni da je naša usluga dostave precizna.
Artikli samo u prodavnici
JYSK vam sa ponosom nudi svoj širok asortiman i u prodavnicama te u webshopu. Ipak, u pojedinim slučajevima određen je artikl dostupan samo u prodavnicama ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je reč o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vreme.


