EJDRUPTV-komoda EJDRUP 1 polica bež
Čelik. Odgovara TV od 32-65 inča. Uključuje točkiće na zaključavanje i podesive noge. Š100xV116xDub55 cm
| Vrsta | TV komoda |
|---|---|
| Materijal | čelik |
| Materijal | Prednja strana: čelik, Gornji deo: čelik, Noge: čelik, Ram: čelik, Polica: čelik |
| Boja | bež |
| Karakteristika | Odgovara televizorima od 32-65 inča, Damostojeće |
| Uključuje | 1 polica, 4 podesive noge, 4 točka |
| Veličina nakon montaže | Širina: 100 cm, Visina: 116 cm, Dubina: 55 cm |
| Informacije o montaži | potrebno montirati |
| Veličina pre montaže | Širina: 46 cm, Dužina: 108 cm, Visina: 8 cm |
| Težina | 11 kg |
| Maksimalno opterećenje | 50 kg |
| Broj paketa | 1 |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Tv komod
Odlična, opravdala očekivanja. Jako praktična
Ime: Teodora
Mobiel tv-meubel
Ontzettend praktisch meubel. Het is heel stevig en wat heel fijn is is dat je het ontzettend makkelijk kunt verplaatsen. In ons geval staat het aan het voeteneind van het bed, dus met het bed verschonen ideaal. Verder geen tierelantijnen, gewoon super handig.
Ime: Leontine
Robust
Pænt og robust tvbord
Ime: Lisbeth
super, nadočekávání
stojan je bitelný, pořádný a funguje skvěle i moc dobře vypadá, jsem fakt moc spokojená, i cena je velmi příjemná
Ime: Tereza
Prisvärd och snygg
Ser lika fin ut som en dyrare variant. Känns hållbar. Den beige färgen smälter in bra. Lite komplicerad att bygga ihop så bra om man är två personer.
Ime: Jonna
Utmärkt
Alldeles utmärkt. Tydliga anvisningar. Stabil, rullar mjukt på parkett. Rimligt pris!
Ime: Mikael
Τέλεια!
Πολύ σωστή ενημέρωση για την εξέλιξη της αποστολής. Το προϊόν όπως είχε περιγραφεί και πολύ καλή ποιότητα.
Ime: Lambros
PERFECTO
Lo recomiendo al 100% Me costó un poco montarlo yo sola, pero basta seguir el manual y tener paciencia. Lo compré para mi bravia de 50 pulgadas y la soporta perfectamente. Las ruedas son un plus!!
Ime: Maria
Mycket nöjd
Detta tv stativ på hjul var mycket snyggare och stabilare än jag trodde. Jämfört med andra (dyrare) är detta ett riktigt bra alternativ. Jag är nöjd.
Ime: Jenny
Ideal
Nice price and quality product. It was better than I expected. Good wheels, easy to assemble, and pretty. Aaaand way cheaper than the other fancy design brand! Go for it
Ime: Carolina
Kad kupujete online, možemo vam dostaviti artikle direktno u Vaš dom ili radno mesto:
Click & Collect – besplatno
Uz pomoć opcije Click & Collect rezervišite proizvode u webshopu, pa ih preuzmite u JYSK prodavnici po Vašem izboru. Kad rezervišete proizvode putem webshopa, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša rezervacija spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i plaćate plaćate tek pri preuzimanju u prodavnici.
Preuzimanje u prodavnici - besplatno
U našem webshopu nalazi se širi asortiman nego u našim prodavnicama. Ako želite da kupite takve artikle, koji su dostupni samo u webshopu, platite ih online, a možete odabrati dostavu u JYSK prodavnicu po izboru.
JYSK će vam se javiti kad vaša porudžbina stigne u prodavnicu.
Važno: pojedini artikli nisu dostupni za preuzimanje u prodavnici zbog težine ili specifičnog pakovanja.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.rs, uvek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mesto ili na bilo koje drugo mesto po Vašem izboru.
Male pakete dostavlja Vam kompanija specijalizovana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su dušeci, kauči i ostali veći nameštaj, većina ih kupaca dobija dostavom na kućnu adresu.
JYSK sarađuje sa ovlašćenim prevozničkim kompanijama širom sveta da bi bili sigurni da je naša usluga dostave precizna.
Artikli samo u prodavnici
JYSK vam sa ponosom nudi svoj širok asortiman i u prodavnicama te u webshopu. Ipak, u pojedinim slučajevima određen je artikl dostupan samo u prodavnicama ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je reč o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vreme.


