SOLBLOMUkrasni jastuk SOLBLOM 45x45 bež
| Navlaka | |
|---|---|
| Materijal | Prednja strana:61% poliester/18% pamuk/13% viskoza/4% akril/4% poliamid,Pozadina:68% pamuk/32% viskoza |
| Pranje | 30°C nežno |
| Izbeljivanje | Nije dozvoljeno beljenje |
| Sušenje u mašini | Nemojte da sušite u mašini za sušenje veša |
| Peglanje | Ne pegla se |
| Hemijsko čišćenje i mokro pranje | Nije dozvoljeno hemijsko čišćenje |
| Prati odvojeno | Uvek prati sa sličnim bojama, Zatvorite patent-zatvarač pre pranja, Labava vlakna ili trunčice vlakna mogu se pojaviti nakon pranja i upotrebe |
| Težina | 480 g/m². |
| Težina, zadnja strana | 180 g/m². |
| Težina navlake | 205 g |
| Veličina | Širina: 45 cm, Dužina: 45 cm |
| Način bojenja | bojeno |
| Karakteristika | sa patent-zatvaračem |
| Boja | bež |
| Dizajn | Sa dezenom |
| Jastuk | |
| Punilo | 100% poliester (100% reciklirani) |
| Težina punila | 400 g |
| Pranje - unutrašnji jastuk | ne |
| Genereralno | |
| Sertifikati o zaštiti životne sredine i zdravstveni sertifikati | Ovaj proizvod ima OEKO‑TEX® STANDARD 100 sertifikat, što znači da je svaka komponenta testirana od strane nezavisnih OEKO‑TEX® instituta i ispunjava stroga ograničenja za štetne supstance. |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
vankúš
štýlový, moderný. Krásny funkčný doplnok za výbornú cenu.
Ime: Jana
Zelo zadovoljna z izdelkom.
Lepe in všečne blazinice, ki mi lepo krasijo mojo sedežno.
Ime: Vlasta
Mooi
Mooie. Kussens
Ime: carin
Sierkussen
Heel mooi sierkussen, samen met het andere kussen wat ik kocht zijn ze eyecatchers in mijn zetel, top !!
Ime: Maris Yvette
A varrásnál szétfoszlik
A varrás 3/2 párnánál kb 2 hét után elkezdett szétfoszlani
Ime: Emília Lakos
Подушка декоративна
Подушки прийшли запаковані в ящик. Ящик був не щільно закріплений скотчем, крім того подушки не були запаковані в пакети політеленові. Враховуючи, що доставка була протягом 12 днів і колір подушок був світло-бежевий, товар мав запорошений вигляд. Незадоволена пакуванням.
Ime: Тетяна
Kudde
Så nöjd finaste kudden
Ime: Laila Abou-Zeid Englund
Doporučuji, skvělý!
Krásný kvalitní dekorační polštář, pevný materiál, úplně rozzářil a zútulnil pohovku
Ime: Michaela
Kad kupujete online, možemo vam dostaviti artikle direktno u Vaš dom ili radno mesto:
Click & Collect – besplatno
Uz pomoć opcije Click & Collect rezervišite proizvode u webshopu, pa ih preuzmite u JYSK prodavnici po Vašem izboru. Kad rezervišete proizvode putem webshopa, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša rezervacija spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i plaćate plaćate tek pri preuzimanju u prodavnici.
Preuzimanje u prodavnici - besplatno
U našem webshopu nalazi se širi asortiman nego u našim prodavnicama. Ako želite da kupite takve artikle, koji su dostupni samo u webshopu, platite ih online, a možete odabrati dostavu u JYSK prodavnicu po izboru.
JYSK će vam se javiti kad vaša porudžbina stigne u prodavnicu.
Važno: pojedini artikli nisu dostupni za preuzimanje u prodavnici zbog težine ili specifičnog pakovanja.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.rs, uvek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mesto ili na bilo koje drugo mesto po Vašem izboru.
Male pakete dostavlja Vam kompanija specijalizovana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su dušeci, kauči i ostali veći nameštaj, većina ih kupaca dobija dostavom na kućnu adresu.
JYSK sarađuje sa ovlašćenim prevozničkim kompanijama širom sveta da bi bili sigurni da je naša usluga dostave precizna.
Artikli samo u prodavnici
JYSK vam sa ponosom nudi svoj širok asortiman i u prodavnicama te u webshopu. Ipak, u pojedinim slučajevima određen je artikl dostupan samo u prodavnicama ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je reč o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vreme.


