BISLEVKlupa BISLEV tamni pesak tkanina
Tkanina. Š80xV42xDub40 cm
| Materijal | pena, medijapan, šperploča, Poliester |
|---|---|
| Sedište | Tkanina: Poliester, materijal pene: PU (poliuretan), Gustina pene: 25/18 kg/m³ |
| Ram | medijapan, šperploča topole |
| Boja | tamni pesak |
| Veličina nakon montaže | Širina: 80 cm, Visina: 42 cm, Dubina: 40 cm |
| Informacije o montaži | Montiran |
| Težina | 9 kg |
| Maksimalno opterećenje | 110 kg |
| Sertifikati o zaštiti životne sredine i zdravstveni sertifikati | FSC™ 100% |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Tabure
Prelep tabure
Ime: Anita
Braon tabure
Divan tabure, koji je dao toplinu prostoriji. Jako sam zadovoljna
Ime: Jelena
Προϊόν design
Στιβαρή κατασκευή που εμπνέει σιγουριά και οτι θα αντέξει πολλά χρόνια χρήσης. Πήρα δυο από αυτά και όταν τα εννοείς μοιάζουν σαν ένας ενιαίος πάγκος. Το συστήνω.
Ime: STEFANOS
Puff bänk
Stilren. Stabil, bra material
Ime: Aurora
Bislev
Savrsen i prekvalitetan!
Ime: Jelena
Banc
Très contente du banc le prix et la qualité son top rien à dire .
Ime: Severine
Remek
Nagyon könnyű, jó teherbírású, gyönyörűen kidolgozott szép ülő alkalmasság... kiváló anyag összetétel... ajánlom
Ime: Norbi
Wygląda świetnie!
Pufa wygląda bardzo ładnie i dodaje wnętrzu charakteru. Byłam bardo sceptycznie nastawiona do jej koloru, ale zyskuje w domowych wnętrzach. Polecam
Ime: Anna
Fint
Fint
Ime: Yordanos
Bankje echt top
Mooi stevig en prachtige warme kleur. Gaat in onze kleding kamer perfect staan.
Ime: Gevi
Kad kupujete online, možemo vam dostaviti artikle direktno u Vaš dom ili radno mesto:
Click & Collect – besplatno
Uz pomoć opcije Click & Collect rezervišite proizvode u webshopu, pa ih preuzmite u JYSK prodavnici po Vašem izboru. Kad rezervišete proizvode putem webshopa, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša rezervacija spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i plaćate plaćate tek pri preuzimanju u prodavnici.
Preuzimanje u prodavnici - besplatno
U našem webshopu nalazi se širi asortiman nego u našim prodavnicama. Ako želite da kupite takve artikle, koji su dostupni samo u webshopu, platite ih online, a možete odabrati dostavu u JYSK prodavnicu po izboru.
JYSK će vam se javiti kad vaša porudžbina stigne u prodavnicu.
Važno: pojedini artikli nisu dostupni za preuzimanje u prodavnici zbog težine ili specifičnog pakovanja.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.rs, uvek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mesto ili na bilo koje drugo mesto po Vašem izboru.
Male pakete dostavlja Vam kompanija specijalizovana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su dušeci, kauči i ostali veći nameštaj, većina ih kupaca dobija dostavom na kućnu adresu.
JYSK sarađuje sa ovlašćenim prevozničkim kompanijama širom sveta da bi bili sigurni da je naša usluga dostave precizna.
Artikli samo u prodavnici
JYSK vam sa ponosom nudi svoj širok asortiman i u prodavnicama te u webshopu. Ipak, u pojedinim slučajevima određen je artikl dostupan samo u prodavnicama ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je reč o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vreme.

