RANDRUPGejmerska stolica RANDRUP crna vešt. koža
Ne zaboravite na dodatke
RANDRUP gejmerska stolica od LEGENDa pruža vam dobru potporu tako da se možete fokusirati na igru ili posao. Karakteristike poput kliznog nagibnog mehanizma pomažu vam da duže udobno sedite. Sedište je presvučeno prozračnom crnom mrežastom tkaninom sa detaljima od sive veštačke kože. Š57xV97-107xDub63 cm
Karakteristike
- Klizni nagibni mehanizam: Prati pokrete vašeg tela
- Zaključavanje naslona u uspravnom položaju: Fiksirajte stolicu za stabilan položaj
- Podesiva visina: Podesite tako da odgovara vašoj visini i držanju
- Sigurnosni točkići: Automatski se zaključavaju kada se stolica ne koristi
- Veštačka koža: Otporna na mrlje i laka za čišćenje
- Mreža: Bolji protok vazduha i prozračnost
Klizni nagibni mehanizam
Klizni nagibni mehanizam omogućava da se sedište i naslon blago nagnu unazad kako bi se pomerali sa vama kada se naslonite. Ovo podržava vaše prirodno kretanje tako da možete udobno sedeti duže vreme. Takođe možete povećati ili smanjiti otpor kliznog mehanizma da biste promenili napor koji vam je potreban da se naslonite.
Zaključavanje naslona u uspravnom pložaju
Možete zaključati klizni nagibni mehanizam da biste sedeli u stabilnom uspravnom položaju. Ovo je dobro kada vam je potrebno da se fokusirate tokom intenzivnih sesija igranja ili rada.
Podesiva visina
Podesite visinu stolice tako da odgovara vašoj visini i načinu na koji volite da sedite. Sedite udobno duže vreme tako što ćete pustiti stopala da vam odmaraju ravno na podu i poravnati ruke sa stolom.
Sigurnosni točkići
Točkići imaju mehanizam kočenja osetljiv na pritisak. Iz bezbednosnih razloga, točkovi se automatski zaključavaju kada se stolica ne koristi. Čim sednete ili pritisnete sedište, točkovi se otključavaju.
Veštačka koža
Sedište je presvučeno veštačkom kožom, koja je otporna na mrlje i lako se čisti. Veštačka koža je obično napravljena od poliuretana koji ima izgled kože.
Mreža
Mrežasta tkanina na sedištu omogućava bolji protok vazduha i prozračnost. Ovo pomaže da vam bude hladnije i udobno tokom dugih sesija igranja.
| Materijal | veštačka koža (PU/poliuretan), PU (poliuretan), šperploča, Poliamid, poliesterska mrežica, poliuretanska pena, čelik |
|---|---|
| Materijal | Sedalo: veštačka koža (PU/poliuretan), poliesterska mrežica, poliuretanska pena, Naslon: veštačka koža (PU/poliuretan), poliesterska mrežica, poliuretanska pena, Naslon za ruke: Poliamid, Noga: Poliamid |
| Ram | šperploča, čelik |
| Sedište | Tkanina: poliesterska mrežica, materijal pene: poliuretanska pena, Gustina pene: 30 kg/m³ |
| Zvezdasta baza | Poliamid |
| Točkići | PU (poliuretan) |
| Naslon | Tkanina: poliesterska mrežica, materijal pene: poliuretanska pena, Gustina pene: 20 kg/m³ |
| Naslon za glavu | Tkanina: veštačka koža (PU/poliuretan), materijal pene: poliuretanska pena |
| Jastučić za naslon za ruke | Poliamid |
| Ram sedišta | šperploča |
| Tkanina | poliesterska mrežica |
| Tekstili | poliesterska mrežica |
| Postava/punjenje | Sedište i naslon |
| Boja | crna, Siva |
| Funkcija | Podesiv otpor nagibnog mehanizma, Gasni mehanizam, Točkići imaju mehanizam kočenja osetljiv na pritisak. Iz sigurnosnih razloga točkići se automatski zaključavaju kada se stolica ne koristi. Čim sednete ili sedište opteretite težinom, točkići se otključavaju. |
| Karakteristika | Podesiva visina |
| Veličina nakon montaže | Širina: 57 cm, Visina: 97-107 cm, Dubina: 63 cm |
| Visina sedišta | 42-52 |
| Dubina sedišta | 47 |
| Visina naslona za ruke | 60 |
| Informacije o montaži | potrebno montirati |
| Veličina pre montaže | Širina: 59 cm, Dužina: 61 cm, Visina: 25 cm |
| Sertifikati o zaštiti životne sredine i zdravstveni sertifikati | FSC™ 100% |
| Težina | 10 kg |
| Testirano do | 110 kg |
| Maksimalno opterećenje | 110 kg |
| Pranje | ne |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Stol
Skön och bra stol
Ime: Camilla
Könnyen összeszerelhető, kényelmes gamer szék
SOS kellett valami, és nagyon megelégeltem, hogy az adás vételi oldalakon a legtöbb eladó vagy nem válaszol, vagy lekoppint, hogy majd ír, ha elvitték. Igy végső elkeserédesemben rákerestem az elérhető árban lévő game székekre, igy akadtam rá a Randrup Legend székre, amely épp le volt akciózva. Rögtön megvettem, és itthon röpke 40-45 perc alatt könnyen összeszereltem a leírás alapján, és már a kényelmét élvezem.
Ime: Gáspár Krisztián
Wygodny fotel
Prosty fotel i wygodny. Dobrze wyprofilowany, dość lekki.
Ime: Janek
Não vale os 60€
Não vale de todo o preço, e não sei porque é descrita como cadeira gaming. - Demasiado pequena - Costas da cadeira são muito curtas - Assento da cadeira é muito curto e estreito - Não tem mecanismo para reclinar a cadeira Se fosse para comercializar este produto como "cadeira gaming" - deveriam descrever o produto como "cadeira gaming para criança". Não estou minimamente satisfeito
Ime: Rodrigo
Gamer szék
Eddig elégedett vagyok a termékkel. Kényelmes, mutatós, és nyugdíjas nő létemre könnyen össze tudtam szerelni. Köszönöm!
Ime: Cserna Mária
Dobar proizvod
Super stolica za tu cijenu. Jednostavno slaganje i transport.
Ime: ANA
Herni židle
Je menší. Naprosto Skvělá pro děti. 14 a 15 let
Ime: NOVYLUS
Obyčajná, základná, lacná ,...
Najlacnejšia verzia kresla / stoličky, žiaden komfort, žiadna ergonómia. Na krátke sedenie OK, ale na 2,3,4 hodiny sedenia za PC, to absolútne nie. Oproti hernému kreslu LAMBJERG, čo som mal predtým, je to neporovnateľný skok dole v komforte a správnom posede. Po mesiaci vŕzga, má krátky sedák a nepodopiera dobre stehná, 1/3 stehien je mimo stoličky a to mám 179cm. Herné kreslo je herné kreslo, a to spomínané látkové bolo veľmi slušné. Mal som ho kúpiť zase, vydržalo myslím 4-5 rokov.
Ime: Marek
Azt kaptam amit régóta kerestem
Itt megtaláltam azt az irodaszéket amit kerestem, kényelmes, könnyű volt összeszerelni.
Ime: Balázsi Miklós
Krzeslo
Krzesło dobrze wykonane,wygodne,stabilne
Ime: ala
Kad kupujete online, možemo vam dostaviti artikle direktno u Vaš dom ili radno mesto:
Click & Collect – besplatno
Uz pomoć opcije Click & Collect rezervišite proizvode u webshopu, pa ih preuzmite u JYSK prodavnici po Vašem izboru. Kad rezervišete proizvode putem webshopa, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša rezervacija spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i plaćate plaćate tek pri preuzimanju u prodavnici.
Preuzimanje u prodavnici - besplatno
U našem webshopu nalazi se širi asortiman nego u našim prodavnicama. Ako želite da kupite takve artikle, koji su dostupni samo u webshopu, platite ih online, a možete odabrati dostavu u JYSK prodavnicu po izboru.
JYSK će vam se javiti kad vaša porudžbina stigne u prodavnicu.
Važno: pojedini artikli nisu dostupni za preuzimanje u prodavnici zbog težine ili specifičnog pakovanja.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.rs, uvek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mesto ili na bilo koje drugo mesto po Vašem izboru.
Male pakete dostavlja Vam kompanija specijalizovana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su dušeci, kauči i ostali veći nameštaj, većina ih kupaca dobija dostavom na kućnu adresu.
JYSK sarađuje sa ovlašćenim prevozničkim kompanijama širom sveta da bi bili sigurni da je naša usluga dostave precizna.
Artikli samo u prodavnici
JYSK vam sa ponosom nudi svoj širok asortiman i u prodavnicama te u webshopu. Ipak, u pojedinim slučajevima određen je artikl dostupan samo u prodavnicama ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je reč o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vreme.


