ARNUMBarska stolica ARNUM bež/crna
| Materijal | PP (polipropilen), šperploča, Poliester, poliuretanska pena, čelik |
|---|---|
| Materijal | Sedalo: šperploča, Poliester, polieterska pena, Naslon: Poliester, poliuretanska pena, čelik, Noga: PP (polipropilen), čelik |
| Ram | čelik |
| Sedište | Tkanina: Poliester, materijal pene: poliuretanska pena, Gustina pene: 28 kg/m³ |
| Naslon | Tkanina: Poliester, materijal pene: poliuretanska pena, Gustina pene: 28 kg/m³ |
| Boja | bež, crna |
| Veličina nakon montaže | Širina: 43 cm, Visina: 100 cm, Dubina: 49 cm |
| Visina sedišta | 78 |
| Dubina sedišta | 38 |
| Informacije o montaži | potrebno montirati |
| Veličina pre montaže | Širina: 50,5 cm, Dužina: 88 cm, Visina: 18 cm |
| Sertifikati o zaštiti životne sredine i zdravstveni sertifikati | FSC™ Mix |
| Težina | 6,3 kg |
| Maksimalno opterećenje | 110 kg |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Recenzija
Веома сам задовољна и испоруком и столицама и уопште сарадњом. Срдачно,Бранислава Станковић
Ime: Бранислава Станковић
Нас все сподобалось
В новій квартирі були старі жахливі стільці барного формату, ми підібрали найоптимальніший варіант, зрозумілий та стильний. Не прогадали!
Ime: Владсилав
Moderne strak ontworpen barkruk
Deze barkruk ziet er niet alleen fantastisch uit, hij zit ook nog eens goed en de prijs is werkelijk fantastisch! Minimalistisch ontwerp en kan overal bij. We zijn erg tevreden met onze aankoop.
Ime: Carin
Wertiger Barstuhl, einfacher Aufbau
Lässt sich einfach aufbauen einfach den Nummerierungen folgen, das Sitzkissen ist was tricky aber mit etwas drücken lassen sich die Löcher auch passend in Position bringen Stuhl ist nach dem Zusammenbau Formstabil
Ime: Martin Kaminski
Wertiger Barstuhl, einfacher Aufbau
Lässt sich einfach aufbauen einfach den Nummerierungen folgen, das Sitzkissen ist was tricky aber mit etwas drücken lassen sich die Löcher auch passend in Position bringen Stuhl ist nach dem Zusammenbau Formstabil
Ime: Martin Kaminski
Comodo
Seduta molto comoda e ben imbottita. Qualche problemino nell'assemblaggio/montaggio ma esteticamente sono molto belli, lineari e, appunto, comodi.
Ime: Michela
Barhocker
Die Barhocker machen einen sehr hochwertigen Eindruck und sind überraschend bequem. Insgesamt bin ich absolut zufrieden – hier passt das Preis-Leistungs-Verhältnis wirklich perfekt.
Ime: Nina
Fina stolar men de är inte beige!
besviken över att de inte är beige som beskrivningen visar
Ime: Ardenne
Top Barhocker
Die Hocker waren schnell zusammengebaut, sind sehr gut verarbeitet und sehen sehr schick aus. Zeitloses Design
Ime: Hoffmann,Yvonne
great chair
easy to mount and great design
Ime: pier
Kad kupujete online, možemo vam dostaviti artikle direktno u Vaš dom ili radno mesto:
Click & Collect – besplatno
Uz pomoć opcije Click & Collect rezervišite proizvode u webshopu, pa ih preuzmite u JYSK prodavnici po Vašem izboru. Kad rezervišete proizvode putem webshopa, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša rezervacija spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i plaćate plaćate tek pri preuzimanju u prodavnici.
Preuzimanje u prodavnici - besplatno
U našem webshopu nalazi se širi asortiman nego u našim prodavnicama. Ako želite da kupite takve artikle, koji su dostupni samo u webshopu, platite ih online, a možete odabrati dostavu u JYSK prodavnicu po izboru.
JYSK će vam se javiti kad vaša porudžbina stigne u prodavnicu.
Važno: pojedini artikli nisu dostupni za preuzimanje u prodavnici zbog težine ili specifičnog pakovanja.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.rs, uvek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mesto ili na bilo koje drugo mesto po Vašem izboru.
Male pakete dostavlja Vam kompanija specijalizovana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su dušeci, kauči i ostali veći nameštaj, većina ih kupaca dobija dostavom na kućnu adresu.
JYSK sarađuje sa ovlašćenim prevozničkim kompanijama širom sveta da bi bili sigurni da je naša usluga dostave precizna.
Artikli samo u prodavnici
JYSK vam sa ponosom nudi svoj širok asortiman i u prodavnicama te u webshopu. Ipak, u pojedinim slučajevima određen je artikl dostupan samo u prodavnicama ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je reč o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vreme.


