HYGUMTrp. stolica HYGUM okr. baza siva/crna
| Materijal | pena, Ploče od medijapana sastoje se od izuzetno tanko sečenih ploča od drvenih vlakana, lepljenih pod pritiskom. |
|---|---|
| Materijal | Sedalo: pena, Ploče od medijapana sastoje se od izuzetno tanko sečenih ploča od drvenih vlakana, lepljenih pod pritiskom. |
| Sedište | Tkanina: Poliester, materijal pene: PU (poliuretan), Gustina pene: 21 kg/m³ |
| Naslon | Tkanina: Poliester, materijal pene: PU (poliuretan), Gustina pene: 21 kg/m³ |
| Postava/punjenje | Sedište i naslon |
| Boja | Siva, crna |
| Funkcija | Rotirajuća baza |
| Veličina nakon montaže | Širina: 54 cm, Visina: 90 cm, Dubina: 59 cm |
| Visina sedišta | 49 |
| Dubina sedišta | 43 |
| Sa naslonima za ruke | ne |
| Informacije o montaži | potrebno montirati |
| Veličina pre montaže | Širina: 57 cm, Dužina: 60 cm, Visina: 65 cm |
| Sertifikati o zaštiti životne sredine i zdravstveni sertifikati | FSC™ 100% |
| Težina | 15 kg |
| Testirano do | 110 kg |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Trpezarijske stolice
Udobne, kvalitetne i lepe stolice.
Ime: Ivana
Hygum matstol
Fina och sköna stolar som var lätt att montera. Att sitsen snurrar är perfekt vid bordet.
Ime: KL
Flot stol.
Stolene var nemme at samle og alt passede fint sammen på samtlige10 stole. Jeg har endnu ikke brugt stolene specielt meget, men de virker robuste og i god kvalitet. Umiddelbart virker de meget stabile og med god støtte og siddekomfort. Flot og tidløs design og stof, der giver et let og lyst undtryk til rummet Jeg bestilte stolene til levering og det fungerede perfekt - god information og leveringstidspunkt blev overholdt.
Ime: Troldeviv
Ugodna
Ugodna, stabilna, moderna stolica..
Ime: Adriana
Chaaises pivotantes
Tres confortables en tissus chiné gris. Gàin de place grâce au système pivotant.
Ime: Carine
Dość wygodne
Łatwy montaż, dosyć wygodne
Ime: Telbud
Mooi, stevig en fijne rug
Stevig en mooi zoutvlakte, plaats genoeg voor en extra kussen als dit zou nodig zijn.
Ime: Suzanne
Polecam
Super krzesło. Funkcja obrotowa jest świetna. Polecam
Ime: Barbara
Solidne i wygodne krzesła -udany zakup.
Krzesła bardzo wygodne chociaż mogły by być parę cm niższe należę do osób niższych, ogólnie polecam . Kontakt ze sprzedającym rewelacja,polecam .
Ime: Renata
Sedie Hygum
Le sedie hanno soddisfatto in pieno le mie aspettative sia nel design, sia nella resistenza.
Ime: Giuseppe
Kad kupujete online, možemo vam dostaviti artikle direktno u Vaš dom ili radno mesto:
Click & Collect – besplatno
Uz pomoć opcije Click & Collect rezervišite proizvode u webshopu, pa ih preuzmite u JYSK prodavnici po Vašem izboru. Kad rezervišete proizvode putem webshopa, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša rezervacija spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i plaćate plaćate tek pri preuzimanju u prodavnici.
Preuzimanje u prodavnici - besplatno
U našem webshopu nalazi se širi asortiman nego u našim prodavnicama. Ako želite da kupite takve artikle, koji su dostupni samo u webshopu, platite ih online, a možete odabrati dostavu u JYSK prodavnicu po izboru.
JYSK će vam se javiti kad vaša porudžbina stigne u prodavnicu.
Važno: pojedini artikli nisu dostupni za preuzimanje u prodavnici zbog težine ili specifičnog pakovanja.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.rs, uvek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mesto ili na bilo koje drugo mesto po Vašem izboru.
Male pakete dostavlja Vam kompanija specijalizovana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su dušeci, kauči i ostali veći nameštaj, većina ih kupaca dobija dostavom na kućnu adresu.
JYSK sarađuje sa ovlašćenim prevozničkim kompanijama širom sveta da bi bili sigurni da je naša usluga dostave precizna.
Artikli samo u prodavnici
JYSK vam sa ponosom nudi svoj širok asortiman i u prodavnicama te u webshopu. Ipak, u pojedinim slučajevima određen je artikl dostupan samo u prodavnicama ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je reč o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vreme.


