NAPPEDAMSuncobran NAPPEDAM Ø250 bež
Ne zaboravite na dodatke
Opustite se u prijatnoj hladovini sa NAPPEDAM baštenskim suncobranom. Sa vodootpornim platnom sa UV-zaštitom, ručicom sa mehanizmom za otvaranje i čvrstom čeličnom šipkom, ovaj bež suncobran poziva na uživanje na otvorenom. Ø250xV238 cm
Karakteristike
- Ručica sa mehanizmom za otvaranje: lako otvaranje i zatvaranje suncobrana
- UV-zaštita: štiti platno od bledenja
- Vodootporno: platno je otporno na laganu kišu i rosu
- Ventilacija: otvor za vazduh na platnu smanjuje pritisak vetra
- Čelična šipka: čvrsta i izdržljiva
- Postolje i navlaka za suncobran: kupuju se zasebno
Ručica sa mehanizmom za otvaranje
NAPPEDAM baštenski suncobran ima ručicu sa mehanizmom za otvaranje koja omogućava lako i jednostavno otvaranje i zatvaranje suncobrana. Ovo je posebno praktično kod većih suncobrana.
UV-zaštita
Baštenski suncobran ima poliestersko platno sa UV-zaštitom. To znači da platno može izdržati izlaganje suncu bez promene boje.
Vodootporno
Platno je vodootporno, što vam omogućava da uživate u spoljašnjem prostoru bez brige zbog lagane kiše ili rose.
Ventilacija
Ventilacioni otvor na vrhu platna smanjuje pritisak vetra i omogućava cirkulaciju vazduha. Zbog toga je manja verovatnoća da će se suncobran prevrnuti pri vetrovitom vremenu.
Čelična šipka
Suncobran ima čeličnu šipku sa premazom u prahu koja je čvrsta i izdržljiva. Težina čelične šipke doprinosi dobroj stabilnosti.
Postolje i navlaka za suncobran
Postolje za suncobran se kupuje zasebno. Preporučuje se da izaberete odgovarajuće postolje od najmanje 35 kg kako bi suncobran bio stabilan pri vetrovitom vremenu. Takođe možete razmotriti kupovinu navlake za zaštitu suncobrana kada nije u upotrebi.
Tehnički podaci
| Veličina nakon montaže | Prečnik: 250 cm, Visina: 238 cm |
|---|---|
| Veličina pre montaže | Širina: 43 cm, Dužina: 14 cm, Visina: 128 cm |
| Težina | 4,3 kg |
| Oblik | okrugao |
| Platno | 100% poliester |
| Kanap | 100% poliester |
| Ručica za otvaranje | aluminijum, polipropilen |
| Rebra | čelik |
| Broj rebara | 6 |
| Šipka | čelik |
| Visina šipke | 235 cm |
| Prečnik šipke | 3,8 cm |
| Boja šipke | crna |
| Kapica | polipropilen |
| Štiti od UV-zračenja do | 98 % |
| Boja | bež |
| Karakteristike | ručica za otvaranje, UV-zaštita, ventilacija, vodoodbojan |
| Obrada | Premaz u prahu |
| naknadno održavanje | Čistite vodom i blagim sapunom. |
| Odlaganje | Odložiti u unutrašnjem prostoru tokom zime |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Recenzije
Продукт
Супер продукт за цена качество!
Ime: Михаела
Jó minőség
Ár-érték aranyban szerintem jó választas.
Ime: Berzeviczi Erika
Ótimo
Um guarda-sol com ótima qualidade/preço.
Ime: Francisca
Zufrieden
Erfüllt voll und ganz seine Aufgabe und sieht wirklich noch ziemlich gut aus
Ime: MH
Wunderbar
Der Schirm ist wirklich super und sehr robust, gut verarbeitet
Ime: Karina
Nuria
Buena calidad mejor precio
Ime: Nuria
Slunečník
Cena×výrobek=top
Ime: Ivana
Дуже гарна парасоля
Якісна тканина та сам корпус, зручно розкладається та складається, єдине що не помітила одразу, що немає можливості робити нахил парасолі, але це я не догледіла, а так все супер )
Ime: Наталія
Dostava
Kad kupujete online, možemo vam dostaviti artikle direktno u Vaš dom ili radno mesto:
Click & Collect – besplatno
Uz pomoć opcije Click & Collect rezervišite proizvode u webshopu, pa ih preuzmite u JYSK prodavnici po Vašem izboru. Kad rezervišete proizvode putem webshopa, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša rezervacija spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i plaćate plaćate tek pri preuzimanju u prodavnici.
Preuzimanje u prodavnici - besplatno
U našem webshopu nalazi se širi asortiman nego u našim prodavnicama. Ako želite da kupite takve artikle, koji su dostupni samo u webshopu, platite ih online, a možete odabrati dostavu u JYSK prodavnicu po izboru.
JYSK će vam se javiti kad vaša porudžbina stigne u prodavnicu.
Važno: pojedini artikli nisu dostupni za preuzimanje u prodavnici zbog težine ili specifičnog pakovanja.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.rs, uvek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mesto ili na bilo koje drugo mesto po Vašem izboru.
Male pakete dostavlja Vam kompanija specijalizovana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su dušeci, kauči i ostali veći nameštaj, većina ih kupaca dobija dostavom na kućnu adresu.
JYSK sarađuje sa ovlašćenim prevozničkim kompanijama širom sveta da bi bili sigurni da je naša usluga dostave precizna.
Artikli samo u prodavnici
JYSK vam sa ponosom nudi svoj širok asortiman i u prodavnicama te u webshopu. Ipak, u pojedinim slučajevima određen je artikl dostupan samo u prodavnicama ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je reč o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vreme.


