GLOMFJORDBaštenska stolica GLOMFJORD crna
Ne zaboravite na dodatke
Crna baštenska stolica sa sedištem i naslonom od tkanog polipropilena i ramom od aluminijuma sa premazom u prahu. Aluminijum je lagan i izdržljiv materijal koji ne rđa. Može da se slaže jedna na drugu radi kompaktnog skladištenja.
Tehnički podaci
| Veličina nakon montaže | Širina: 58 cm, Visina: 88 cm, Dubina: 67 cm |
|---|---|
| Visina sedišta | 45 |
| Visina naslona za ruke | 64 cm |
| Težina | 3 kg |
| Materijal | Konstrukcija: Aluminijum je lagan i elegantan materijal koji ne rđa. Nije zahteva održavanje i lako se čisti vlažnom krpom. Aluminijum je lagan i elegantan materijal koji ne rđa. Nije zahteva održavanje i lako se čisti vlažnom krpom. Aluminijum je lagan i elegantan materijal koji ne rđa. Nije zahteva održavanje i lako se čisti vlažnom krpom. Aluminijum je lagan i elegantan materijal koji ne rđa. Nije zahteva održavanje i lako se čisti vlažnom krpom. Aluminijum je lagan i elegantan materijal koji ne rđa. Nije zahteva održavanje i lako se čisti vlažnom krpom. |
| Čep za noge | polipropilen |
| Funkcija | složivo jedno na drugo |
| Obrada | Premaz u prahu štiti metal od habanja i rđe. Premazivanje prahom je metoda nanošenja zaštitnog sloja obojenog praha na metal |
| Boja | crna |
| Testirano do | 110 kg |
| Nije potrebno održavati | da |
| Informacije o montaži | Montiran |
| naknadno održavanje | Nije potrebno održavati. Čistite vodom i blagom sapunicom. |
| Odlaganje | Odložiti u unutrašnjem prostoru tokom zime |
| Upotreba | Za spoljašnji prostor |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Recenzije
Fletværket “smuldrer”
Efter 4 år er fletværket begyndt at “smuldre”. Tøj og hud bliver misfarvet af det nedbrudte sorte materiale. Ellers en virkelig dejlig, let stol med god siddekomfort, så det er ærgerligt, at de må kasseres allerede.
Ime: Anne
Toppenstolar
Vi har haft dessa i fem år och de är fortfarande lika fina och sköna. De har stått inne vissa vintrar ute vissa. En liten nackdel är att de kan vara svårt att få riktigt rena pga att sitsen och ryggen är så tät men man får kämpa lite så brukar det ordna till sig. Ett stort plus är att de är väldigt lätta, både unga och gamla kan utan problem flytta runt dem.
Ime: Louice
Polypropylen SVERTER
Etter 3 år og lite bruk så prøver vi å kvitter oss med våre stoler da de sverter. Det var penger ut aav vindu ☹️ Tåler dårlig å stå ute i sol og regn. Utrolig dårlig produkt pga sverting og rart de fortsatt selger disse.
Ime: Arild Knutsen
Dårlig kvalitet
Vi købte to stole for 3 år siden . Sidste år begyndte de at flosse i båndene i ryglænet. I år har jeg oplevet at båndene på ryglænet har smittet sort farve af på min bluse. Blusen måtte vaskes for at få farven væk. De bliver kaseret nu.
Ime: Kirsten
Glomfjord stol
Har lige købt 4 af ovennævnte stole. Vi er glade for købet. Stolene er lette i rustfri aluminium, dejlige at sidde i og i vores optik også meget flotte - en fryd for øjet. Vi glæder os til at bruge dem de næste mange år.
Ime: Karen
O brendu
JUTLANDIA - Skandinavski život na otvorenom
Učinite svoja leta udobnim sa JUTLANDIA® kvalitetnim baštenskim proizvodima koji kombinuju savremeni dizajn i funkcionalnost po odličnim cenama.
Bilo da opremate najosunčanije mesto u Vašoj bašti, proširujete udobnost dnevne sobe na terasu ili pravite urbanu baštu na balkonu, JUTLANDIA ima pravo rešenje za vas. Asortiman se sastoji od klasičnih dezena kao i sezonskih favorita – uvek sa prepoznatljivim skandinavskim odlikama.
Većina JUTLANDIA baštenskog nameštaja ne zahteva održavanje, a ovaj brend obuhvata i drveni FSC™-sertifikovani baštenski nameštaj. To znači da drvo potiče od odgovornog upravljanja šumama, koje obezbeđuje odgovarajuće uslove za prirodu, životinje i ljude.
Dostava
Kad kupujete online, možemo vam dostaviti artikle direktno u Vaš dom ili radno mesto:
Click & Collect – besplatno
Uz pomoć opcije Click & Collect rezervišite proizvode u webshopu, pa ih preuzmite u JYSK prodavnici po Vašem izboru. Kad rezervišete proizvode putem webshopa, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša rezervacija spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i plaćate plaćate tek pri preuzimanju u prodavnici.
Preuzimanje u prodavnici - besplatno
U našem webshopu nalazi se širi asortiman nego u našim prodavnicama. Ako želite da kupite takve artikle, koji su dostupni samo u webshopu, platite ih online, a možete odabrati dostavu u JYSK prodavnicu po izboru.
JYSK će vam se javiti kad vaša porudžbina stigne u prodavnicu.
Važno: pojedini artikli nisu dostupni za preuzimanje u prodavnici zbog težine ili specifičnog pakovanja.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.rs, uvek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mesto ili na bilo koje drugo mesto po Vašem izboru.
Male pakete dostavlja Vam kompanija specijalizovana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su dušeci, kauči i ostali veći nameštaj, većina ih kupaca dobija dostavom na kućnu adresu.
JYSK sarađuje sa ovlašćenim prevozničkim kompanijama širom sveta da bi bili sigurni da je naša usluga dostave precizna.
Artikli samo u prodavnici
JYSK vam sa ponosom nudi svoj širok asortiman i u prodavnicama te u webshopu. Ipak, u pojedinim slučajevima određen je artikl dostupan samo u prodavnicama ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je reč o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vreme.


