VONSILDPodesivi trosed VONSILD elektr. svetlo siva
Ne zaboravite na dodatke
Tehnički podaci
| Tip | Trosed |
|---|---|
| Osobe | 3 |
| Materijal | pena, šperploča, Poliester, čelik |
| Materijal | Sedalo: pena, Poliester, Naslon: pena, Poliester, Naslon za ruke: pena, šperploča, Poliester, Noga: čelik |
| Sedište | Tkanina: Poliester, materijal pene: PU (poliuretan), Gustina pene: 28 kg/m³ |
| Naslon | Tkanina: Poliester, materijal pene: PU (poliuretan), Gustina pene: 28 kg/m³ |
| Naslon za ruke | Tkanina: Poliester, materijal pene: Poliester, Gustina pene: 180g kg/m³ |
| Punjenje | 100% poliester, 100% poliestersko vlakno |
| Boja | svetlo siva |
| Funkcija | Ugrađen naslon za noge, Nagibni mehanizam |
| Vrsta opruga | Svaka opruga zaštićena je džepom od tkanine, što dušeku daje fleksibilnost, produžuje trajnost i smanjuje buku. |
| Broj opruga/m² | 147 |
| Veličina nakon montaže | Širina: 195 cm, Visina: 87-110 cm, Dubina: 97-164 cm |
| Visina sedišta | 50 |
| Dubina sedišta | 55 |
| Veličina pre montaže | Širina: 80 cm, Dužina: 71 cm, Visina: 195 cm |
| Težina | 85 kg |
| Maks.opterećenje po sedištu | 110 kg |
| Sertifikati o zaštiti životne sredine i zdravstveni sertifikati | Svi materijali bazirani na šumama koji se koriste u proizvodima sa ovom oznakom potiču iz šuma koje se proveravaju od nezavisne treće strane da bi se potvrdilo da se njima upravlja prema rigoroznim socijalnim i standardima životne sredine koje je postavio FSC™. Pronađite proizvode koji nose FSC oznaku u prodavnicama i online. |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Recenzije
Kanapa
Kanapa sprawdza się doskonale. Jestem zadowolona z zakupu.
Ime: Bożena
Avkopplande och skön soffa
Soffan är riktigt skön och det bästa är givetvis alla olika lägen som man kan ställa in beroende på stunden du själv önskar njuta i.
Ime: Taina
Elektrischer Sofa - sehr bequem!
Ein hochwertiges elektrisches Sofa bietet einen hohen Sitz- und Liegekomfort, ruhige und langlebige Motoren und angenehme Polsterhärte. Das Sofa lässt sich einfach aufbauen (auch alleine, ohne Hilfe möglich), aber auch das auseinanderbauen ganz easy. Sind umgezogen und als Einzelteile war sogar der Transport kein Problem. Jedesmal drauf zu liegen, versetzt einen sofort in Schlafmodus ^_^ Kann ich absolut Weiterempfehlen! Liebes JYSK Team... bitte dieses Modell / Sofa dauerhaft im Sortiment behalten :)
Ime: S. G.
Carol Daysh
Me encanta el sofá. Es tan cómodo y muy facil de extender y cerrar. El vendedor en la tienda me ayudó mucho.
Ime: Carol
Kjempe god sofa
Behagelig i stoffet, digg at den er elektrisk. Kan legge setene ganske så langt bakover. Lett å montere.
Ime: Marianne
Tolles Sofa
Ich kann diese Relaxsofa nur jedem ans Herz der wert legt aus schlichte Eleganz. Mit dem gewissen extra. Wir haben im Angebot gleich zwei drei Sitzer und ein Sessel genommen.
Ime: Peter
Sofá
Encomenda cancelada.
Ime: Jorge
Josune
Sofa 3 plazas. Viene sin montar pero el montaje es muy facil. Es mjybcomodo y los 2 asientos laterales se mueven. Buena compra.
Ime: Josune
Tolles Sofa
Wir haben zwei davon gekauft. Wir waren überrascht wie einfach man das zusammen bauen konnte. Echt klasse
Ime: Ellen Schülke
Velmi pohodlná pohovka
Velmi pohodlná pohovka. Příjemný materiál. Měkká. K odpočinku skvělá. V akční ceně super kup! Doufáme, že elektro součástky vydrží.
Ime: MartinaV
Dostava
Kad kupujete online, možemo vam dostaviti artikle direktno u Vaš dom ili radno mesto:
Click & Collect – besplatno
Uz pomoć opcije Click & Collect rezervišite proizvode u webshopu, pa ih preuzmite u JYSK prodavnici po Vašem izboru. Kad rezervišete proizvode putem webshopa, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša rezervacija spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i plaćate plaćate tek pri preuzimanju u prodavnici.
Preuzimanje u prodavnici - besplatno
U našem webshopu nalazi se širi asortiman nego u našim prodavnicama. Ako želite da kupite takve artikle, koji su dostupni samo u webshopu, platite ih online, a možete odabrati dostavu u JYSK prodavnicu po izboru.
JYSK će vam se javiti kad vaša porudžbina stigne u prodavnicu.
Važno: pojedini artikli nisu dostupni za preuzimanje u prodavnici zbog težine ili specifičnog pakovanja.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.rs, uvek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mesto ili na bilo koje drugo mesto po Vašem izboru.
Male pakete dostavlja Vam kompanija specijalizovana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su dušeci, kauči i ostali veći nameštaj, većina ih kupaca dobija dostavom na kućnu adresu.
JYSK sarađuje sa ovlašćenim prevozničkim kompanijama širom sveta da bi bili sigurni da je naša usluga dostave precizna.
Artikli samo u prodavnici
JYSK vam sa ponosom nudi svoj širok asortiman i u prodavnicama te u webshopu. Ipak, u pojedinim slučajevima određen je artikl dostupan samo u prodavnicama ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je reč o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vreme.

