HYLLAbasicSloživi dušek 60x190x7cm HYLLA
| Vrsta dušeka | dušek od pene |
|---|---|
| Jezgro | polieterska pena |
| Sloj udobnosti 1 (od vrha) | 70mm polieterska pena 25kg/m³ |
| Sastav materijala | 52% poliester/48% pamuk |
| Pranje | ne |
| Sušenje u mašini | Nemojte da sušite u mašini za sušenje veša |
| Izbeljivanje | Nije dozvoljeno beljenje |
| Peglanje | Ne pegla se |
| Hemijsko čišćenje i mokro pranje | Nije dozvoljeno hemijsko čišćenje |
| Prati odvojeno | Brisati vlažnom krpom |
| Veličina | Širina: 60 cm, Dužina: 190 cm, Visina: 7 cm |
| Veličina | 60x190 |
| Veličina pakovanja | Širina: 28 cm, Dužina: 65 cm, Visina: 28 cm |
| Pakovano | rolo pakovanje u plastici |
| Težina | 2,275 kg |
| Sertifikati o zaštiti životne sredine i zdravstveni sertifikati | Ovaj proizvod ima OEKO‑TEX® STANDARD 100 sertifikat, što znači da je svaka komponenta testirana od strane nezavisnih OEKO‑TEX® instituta i ispunjava stroga ograničenja za štetne supstance. |
| Kvalitet | BASIC |
| Boja | siva |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Zadovoljan sam
Za sada, odlican, zadovoljan sam
Ime: Nenad
O saltea foarte buna
Un produs excelent. Salteaua este confortabilă și ușoară.
Ime: Maximilian
Foarte comoda si utila
Mi se pare super practica si desi pare subtire e foarte confortabila. Ar fi fost perfecta daca era o idee mai lata.
Ime: Mihaela
Materac turystyczny
Bardzo dobry materac turystyczny. Dobra jakość pianki i zewnętrznego materiału. Estetycznie i solidnie wykonany-dobra jakość do ceny.
Ime: Natalia
Kiváló termék
Csak jó a véleményem
Ime: Hortobágyi Gyula
Sammenleggbar madrass
Grei å fin til å ha opp på en oppblåsbar madrass. Kunne vært bredere bare
Ime: Tone Kristoffersen
Нормальні
Спати в коридорі на підлозі під час обстрілів досить зручно
Ime: Тетяна
Suchý zips na oboch stranách madraca
Tenco vymyslel, že je suchý zips na oboch stranach madraca bol idiot. Veľké minus tejto skladacej madračky
Ime: Pavol
Nicht das Geld wert
Also, dieses Matratze ist keine 30,00 Euro (ca. 60 DM ~ 120 Mark) wert. Nach dem Auspacken, völlig zerknitterter Stoff und alles krum und schief. Kann keine Kaufempfehlung geben.
Ime: Christian Mertens
Στρώμα δαπέδου συνιστώ 100%
Value for money.. άνετο και σαν στρώμα αλλά και σαν πουφ..ο μικρός το έχει λατρέψει
Ime: Κωνσταντίνα
Kad kupujete online, možemo vam dostaviti artikle direktno u Vaš dom ili radno mesto:
Click & Collect – besplatno
Uz pomoć opcije Click & Collect rezervišite proizvode u webshopu, pa ih preuzmite u JYSK prodavnici po Vašem izboru. Kad rezervišete proizvode putem webshopa, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša rezervacija spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i plaćate plaćate tek pri preuzimanju u prodavnici.
Preuzimanje u prodavnici - besplatno
U našem webshopu nalazi se širi asortiman nego u našim prodavnicama. Ako želite da kupite takve artikle, koji su dostupni samo u webshopu, platite ih online, a možete odabrati dostavu u JYSK prodavnicu po izboru.
JYSK će vam se javiti kad vaša porudžbina stigne u prodavnicu.
Važno: pojedini artikli nisu dostupni za preuzimanje u prodavnici zbog težine ili specifičnog pakovanja.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.rs, uvek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mesto ili na bilo koje drugo mesto po Vašem izboru.
Male pakete dostavlja Vam kompanija specijalizovana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su dušeci, kauči i ostali veći nameštaj, većina ih kupaca dobija dostavom na kućnu adresu.
JYSK sarađuje sa ovlašćenim prevozničkim kompanijama širom sveta da bi bili sigurni da je naša usluga dostave precizna.
Artikli samo u prodavnici
JYSK vam sa ponosom nudi svoj širok asortiman i u prodavnicama te u webshopu. Ipak, u pojedinim slučajevima određen je artikl dostupan samo u prodavnicama ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je reč o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vreme.

