VRAADALBistro stočić VRAADAL Š62xD62 tvrdo drvo
Ne zaboravite na dodatke
Bistro stočić od nauljenog FSC™ tvrdog drveta. Sto se može potpuno sklopiti i lako odložiti. Izdržljivo drvo je tretirano uljem kako bi se zaštitilo i naglasila njegova prirodna boja. Preporučuje se redovno premazivanje drveta uljem kako bi se održala boja i zaštita od vlage. Š62xD62xV74 cm
Tehnički podaci
| Veličina nakon montaže | Širina: 62 cm, Dužina: 62 cm, Visina: 74 cm |
|---|---|
| Visina stola - od poda do donje ivice rama | 72 cm |
| Veličina pre montaže | Širina: 67 cm, Dužina: 99 cm, Visina: 9 cm |
| Težina | 5 kg |
| Materijal | Ram: masivno drvo eukaliptusa, Površina stola: masivno drvo eukaliptusa, Noge: masivno drvo eukaliptusa |
| Čep za noge | polipropilen |
| Oblik | kvadratni |
| Funkcija | sklopivo |
| Obrada | nauljeno |
| Boja | Natur |
| Karakteristika | Pogodno za balkon |
| Informacije o montaži | Montiran |
| Sertifikati o zaštiti životne sredine i zdravstveni sertifikati | Svi materijali bazirani na šumama koji se koriste u proizvodima sa ovom oznakom potiču iz šuma koje se proveravaju od nezavisne treće strane da bi se potvrdilo da se njima upravlja prema rigoroznim socijalnim i standardima životne sredine koje je postavio FSC™. Pronađite proizvode koji nose FSC oznaku u prodavnicama i online. |
| naknadno održavanje | Tretirajte uljem za drvo prema priloženom uputstvu. |
| Odlaganje | Odložiti u unutrašnjem prostoru tokom zime |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Recenzije
Mesa terraza/Balcon
Está genial la calidad de la madera me gusta mucho,buenos acabados y color precioso,perfecta para cenar dos!!
Ime: CELIA
Cafémöbler Vraadal
Möblerna är jättefina. Samtidigt märkte jag när jag oljade dem att de är ömtåliga och flisor går lätt av. Men för priset kan man inte räkna med något annat. På det hela taget är jag mycket nöjd!
Ime: Anna
Piękny stolik
Bardzo ładny drewniany stolik. Dobrze wykonany, łatwo się składa i świetnie się prezentuje. Jestem bardzo zadowolona z zakupu.
Ime: Martha
Supernöjd
Smidigt klappbord, perfekt storlek och går enkelt att fälla ihop och ställa in i ett förråd under vintern.
Ime: Amanda wiklund
Meble ogrodowe
Super wykonane, proste w obsłudze
Ime: Iwona
O brendu
JUTLANDIA - Skandinavski život na otvorenom
Učinite svoja leta udobnim sa JUTLANDIA® kvalitetnim baštenskim proizvodima koji kombinuju savremeni dizajn i funkcionalnost po odličnim cenama.
Bilo da opremate najosunčanije mesto u Vašoj bašti, proširujete udobnost dnevne sobe na terasu ili pravite urbanu baštu na balkonu, JUTLANDIA ima pravo rešenje za vas. Asortiman se sastoji od klasičnih dezena kao i sezonskih favorita – uvek sa prepoznatljivim skandinavskim odlikama.
Većina JUTLANDIA baštenskog nameštaja ne zahteva održavanje, a ovaj brend obuhvata i drveni FSC™-sertifikovani baštenski nameštaj. To znači da drvo potiče od odgovornog upravljanja šumama, koje obezbeđuje odgovarajuće uslove za prirodu, životinje i ljude.
Dostava
Kad kupujete online, možemo vam dostaviti artikle direktno u Vaš dom ili radno mesto:
Click & Collect – besplatno
Uz pomoć opcije Click & Collect rezervišite proizvode u webshopu, pa ih preuzmite u JYSK prodavnici po Vašem izboru. Kad rezervišete proizvode putem webshopa, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša rezervacija spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i plaćate plaćate tek pri preuzimanju u prodavnici.
Preuzimanje u prodavnici - besplatno
U našem webshopu nalazi se širi asortiman nego u našim prodavnicama. Ako želite da kupite takve artikle, koji su dostupni samo u webshopu, platite ih online, a možete odabrati dostavu u JYSK prodavnicu po izboru.
JYSK će vam se javiti kad vaša porudžbina stigne u prodavnicu.
Važno: pojedini artikli nisu dostupni za preuzimanje u prodavnici zbog težine ili specifičnog pakovanja.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.rs, uvek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mesto ili na bilo koje drugo mesto po Vašem izboru.
Male pakete dostavlja Vam kompanija specijalizovana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su dušeci, kauči i ostali veći nameštaj, većina ih kupaca dobija dostavom na kućnu adresu.
JYSK sarađuje sa ovlašćenim prevozničkim kompanijama širom sveta da bi bili sigurni da je naša usluga dostave precizna.
Artikli samo u prodavnici
JYSK vam sa ponosom nudi svoj širok asortiman i u prodavnicama te u webshopu. Ipak, u pojedinim slučajevima određen je artikl dostupan samo u prodavnicama ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je reč o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vreme.


