ADSLEVBarska stolica ADSLEV bež tkanina/boja hrasta
Tkanina i masivno drvo.
| Materijal | šperploča, Poliester, poliuretanska pena, masivno drvo kaučuka, čelik |
|---|---|
| Materijal | Sedalo: šperploča, Poliester, poliuretanska pena, Naslon: Poliester, poliuretanska pena, čelik, Naslon za ruke: Poliester, poliuretanska pena, čelik, Noga: masivno drvo kaučuka, čelik |
| Sedište | Tkanina: Poliester, materijal pene: poliuretanska pena, Gustina pene: 28 kg/m³ |
| Naslon | Tkanina: Poliester, materijal pene: poliuretanska pena, Gustina pene: 22 kg/m³ |
| Postava/punjenje | Sedište i naslon |
| Boja | bež, natur hrast |
| Veličina nakon montaže | Širina: 56 cm, Visina: 105 cm, Dubina: 60 cm |
| Visina sedišta | 76 |
| Dubina sedišta | 44 |
| Visina naslona za ruke | 90 |
| Informacije o montaži | potrebno montirati |
| Veličina pre montaže | Širina: 58 cm, Dužina: 59 cm, Visina: 44 cm |
| Sertifikati o zaštiti životne sredine i zdravstveni sertifikati | FSC™ Mix |
| Težina | 9 kg |
| Maksimalno opterećenje | 110 kg |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Parfait et customisable
J'ai &cheté 4 chaises et j'ai pu facilement recpouper de 10 cm les pieds pour adapter la gauteur fianle à mon plan de travail. Facile à monter et bien emballé.
Ime: Dominique
Magnifique chaise haute
Foncer les yeux fermés . Confortable et très très belle . Facile de montage ! Vraiment au top
Ime: Zineb
Super fotel
Bardzo polecam, dokładnie mój styl do mojego wnętrza
Ime: Klaudia
Super achat
J’ai acheté mes chaises de bar en ligne, mais j’en suis très satisfaite, le rendu est comme les photos présentées, elles sont super confortables avec les accoudoirs et le dossier, montage facile, j’adore !
Ime: Justine
Piękne hokery
Bardzo dobrze wykonane, piękne drewnian nogi i przyjemny materiał, solidne. Drugi raz na pewno bym je kupiła
Ime: Natalia
Confort.
Deci unul dintre putine produse care se gasesc pe piata,in general. E peste asteptari CALITATIV.
Ime: Mazilu lician
Kiváló minőség
Nagyon minőségi, strapabíró, kényelmes, könnyen összeszerelhető.
Ime: Enikő
Barová židle
super, perfektní jednání v Géčku
Ime: David
Elképesztően kényelmes.
A legjobb ár-érték arányban vásárolt bútordarabom. Nagyon kényelmes, strapabíró. Abszolút felülmúlta az elvásárainkat.
Ime: Vágó Anett
σκαμπο
εξαιρετική κατασκευή σε σχεση με το κόστος. στιβαρη και ανετο καθισμα
Ime: vasiladiotis
Kad kupujete online, možemo vam dostaviti artikle direktno u Vaš dom ili radno mesto:
Click & Collect – besplatno
Uz pomoć opcije Click & Collect rezervišite proizvode u webshopu, pa ih preuzmite u JYSK prodavnici po Vašem izboru. Kad rezervišete proizvode putem webshopa, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša rezervacija spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i plaćate plaćate tek pri preuzimanju u prodavnici.
Preuzimanje u prodavnici - besplatno
U našem webshopu nalazi se širi asortiman nego u našim prodavnicama. Ako želite da kupite takve artikle, koji su dostupni samo u webshopu, platite ih online, a možete odabrati dostavu u JYSK prodavnicu po izboru.
JYSK će vam se javiti kad vaša porudžbina stigne u prodavnicu.
Važno: pojedini artikli nisu dostupni za preuzimanje u prodavnici zbog težine ili specifičnog pakovanja.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.rs, uvek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mesto ili na bilo koje drugo mesto po Vašem izboru.
Male pakete dostavlja Vam kompanija specijalizovana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su dušeci, kauči i ostali veći nameštaj, većina ih kupaca dobija dostavom na kućnu adresu.
JYSK sarađuje sa ovlašćenim prevozničkim kompanijama širom sveta da bi bili sigurni da je naša usluga dostave precizna.
Artikli samo u prodavnici
JYSK vam sa ponosom nudi svoj širok asortiman i u prodavnicama te u webshopu. Ipak, u pojedinim slučajevima određen je artikl dostupan samo u prodavnicama ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je reč o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vreme.


