VARMARKDnevna sofa VARMARK 190x76 sa jastukom bež tkan/boja hrasta
Tkanina. Lako se razvlači u krevet. Sedište od pene. Noge od masivnog drveta. Površina za spavanje: 152x190 cm. Š190xV35xDub76 cm
Tehnički podaci
| Tip | Krevet |
|---|---|
| Materijal | LVL, PE polietilen, PP (polipropilen), šperploča, Poliester, poliuretanska pena, masivna borovina, masivno drvo kaučuka, čelik |
| Materijal | Sedalo: PP (polipropilen), šperploča, Poliester, poliuretanska pena, čelik, Noga: masivno drvo kaučuka |
| Sedište | Tkanina: Poliester, materijal pene: PU (poliuretan), Gustina pene: 25/45 kg/m³ |
| Sklopivi deo | Tkanina: Poliester, materijal pene: PU (poliuretan), Gustina pene: 25/45 kg/m³ |
| Obrada | bezbojni lak |
| Punjenje | 100% poliester |
| Spoljašnja tkanina | 100% poliester |
| Boja | bež |
| Karakteristika | Bez prostora za odlaganje |
| Veličina nakon montaže | Širina: 190 cm, Visina: 35 cm, Dubina: 76 cm |
| Visina sedišta | 35 |
| Dubina sedišta | 76 |
| Površina za spavanje | Širina: 152 cm, Dužina: 190 cm |
| Informacije o montaži | potrebno montirati |
| Veličina pre montaže | Širina: 78 cm, Dužina: 192 cm, Visina: 27 cm |
| Težina | 30 kg |
| Broj paketa | 2 |
| Sertifikati o zaštiti životne sredine i zdravstveni sertifikati | Svi materijali bazirani na šumama koji se koriste u proizvodima sa ovom oznakom potiču iz šuma koje se proveravaju od nezavisne treće strane da bi se potvrdilo da se njima upravlja prema rigoroznim socijalnim i standardima životne sredine koje je postavio FSC™. Pronađite proizvode koji nose FSC oznaku u prodavnicama i online. |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Recenzije
Dagbädd
Perfekt snygg o praktisk dagbädd så nöjd o man sov gott !
Ime: Anita
Mooi daybed
Ziet er mooi uit. Makkelijk om te bouwen tot een 2 persoons bed Mooie stof
Ime: S
Bardzo dobry produkt
Leżanka świetna, nie zajmuje dużo miejsca, po rozłożeniu bardzo wygodne dosyć twarde miejsce do okazjonalnego noclegu. Polecam.
Ime: Ewa
Køb og levering af en daybed
Min daybed blev så fint båret op af trapperne til mit hus her i Kalundborg. Med et smil og ind, hvor jeg kunne pakke den ud. Tilmed fik jeg en fornem pris for varen og leveringen.
Ime: Kirsten Bodekær
Kwaliteit niet zoals verwacht
We hebben het bed nu een week en na een paar dagen begon het al door te zakken. De ene kant is nu lager dan de andere waardoor je dus scheef ligt. Het bed ziet er verder wel mooi uit.
Ime: Davina
Day bed
Precies zoals op het plaatje een stevig daybed/slaapbank. Je kan hem van een 1 persoons open klappen naar 2 persoons. Prima voor een nachtje. Stof is grof geweven beige. Voelt sterk aan.
Ime: Len
Fantastisk
God at ligge på, også når den laves til dobbelt
Ime: Anna Østerskov
Mooie, stevige slaapbank
Ik had het niet verwacht maar ik vind deze slaapbank top. De stof is mooi, hij is stevig en neemt niet heel veel ruimte in beslag. Perfect oplossing voor een kleinere ruimte met de mogelijkheid om een of twee logees te laten overnachten. Prima prijs/kwaliteitsverhouding. Wij zijn zeer tevreden.
Ime: Irene
Ispod očekivanja
Proizvod odgovara dimenzijom i namjenom, medutim, kvaliteta izvedbe je ispod ocekivane. Donji dio kreveta, koji bi takoder trebao biti madrac kada se rasiri je los, osjete se opruge i drvena konstrukcija.
Ime: Katarina
Banquette
Très bel effet,très pratique comme lit d’appoint…..
Ime: Eva
Dostava
Kad kupujete online, možemo vam dostaviti artikle direktno u Vaš dom ili radno mesto:
Click & Collect – besplatno
Uz pomoć opcije Click & Collect rezervišite proizvode u webshopu, pa ih preuzmite u JYSK prodavnici po Vašem izboru. Kad rezervišete proizvode putem webshopa, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša rezervacija spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i plaćate plaćate tek pri preuzimanju u prodavnici.
Preuzimanje u prodavnici - besplatno
U našem webshopu nalazi se širi asortiman nego u našim prodavnicama. Ako želite da kupite takve artikle, koji su dostupni samo u webshopu, platite ih online, a možete odabrati dostavu u JYSK prodavnicu po izboru.
JYSK će vam se javiti kad vaša porudžbina stigne u prodavnicu.
Važno: pojedini artikli nisu dostupni za preuzimanje u prodavnici zbog težine ili specifičnog pakovanja.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.rs, uvek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mesto ili na bilo koje drugo mesto po Vašem izboru.
Male pakete dostavlja Vam kompanija specijalizovana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su dušeci, kauči i ostali veći nameštaj, većina ih kupaca dobija dostavom na kućnu adresu.
JYSK sarađuje sa ovlašćenim prevozničkim kompanijama širom sveta da bi bili sigurni da je naša usluga dostave precizna.
Artikli samo u prodavnici
JYSK vam sa ponosom nudi svoj širok asortiman i u prodavnicama te u webshopu. Ipak, u pojedinim slučajevima određen je artikl dostupan samo u prodavnicama ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je reč o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vreme.

