BRANDETrpezarijska stolica BRANDE bež tkanina
Trpezarijska stolica sa tapaciranim sedištem i naslonom od bež tkanine. Odgovarajuće noge od čelika.
| Materijal | pena, šperploča, Poliester, čelik |
|---|---|
| Materijal | Sedalo: pena, šperploča, Poliester, Naslon: pena, šperploča, Poliester, Noga: čelik |
| Ram | čelik |
| Sedište | Tkanina: Poliester, materijal pene: polieterska pena, Gustina pene: 20 kg/m³ |
| Naslon | Tkanina: Poliester, materijal pene: polieterska pena, Gustina pene: 20 kg/m³ |
| Postava/punjenje | Sedište i naslon |
| Boja | bež |
| Veličina nakon montaže | Širina: 45 cm, Visina: 84 cm, Dubina: 52 cm |
| Sa naslonima za ruke | ne |
| Informacije o montaži | potrebno montirati |
| Veličina pre montaže | Širina: 58 cm, Dužina: 50 cm, Visina: 44 cm |
| Sertifikati o zaštiti životne sredine i zdravstveni sertifikati | FSC™ Mix |
| Težina | 5 kg |
| Testirano do | 110 kg |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Trpezarijska stolica BRANDE
Stolice su odlične. Kupio sam u Merkatoru 4 komada dolaze u paketu. Veoma se lako sastavljaju,za moju malu trpezariju se odlično uklapaju. Veoma su stabilne štof je lepo i kvalitetno ušiven. Ko ima mali prostor idealno se uklapa i lake su za održavanje, a ujedno veoma stabilne.
Ime: Aleksandar
Stolice
Pristupačna cena, kvalitetnoni moderno.
Ime: Iv
Megfelelő ár minőség arányban van a termék
a 4 db székből 2-nél kisebb billegés tapasztalható, ez azonban a használatát nem zavarja nagyon, elviselhető
Ime: Végh Éva
Ottime
Veramente un ottimo rapporto qualità prezzo, appena acquistate e subito usate, imbottitura che si sfila e lavabile, una parola OTTIME
Ime: Francesco
Kiváló
Imádom
Ime: Bàn
Polecam
Za takie pieniądze ( kupione na promocji) polecam z czystym sumieniem, sama je złożyłam, wygodne, nie zajmują dużo miejsca. Pokrowce można ściągać do prania.
Ime: Wiola
Sedie
Prezzo conveniente e sedie resistenti e belle. Arrivate in tempo
Ime: Ibra
Відгук про стілець обідній
Якщо одним словом, то нормальний. Але є але. Рекомендувала би цей стілець для людей з низьким зростом до 156см. Стілець прям для них. Для високих та середнього зросту спинка низькувата. Попередня версія з високою спинкою (нажаль відсутня в продажу) була більш зручною для спини. Ця версія нагрузку з спини не знімає. Але є і плюс, за рахунок меншої висоти спинки на кухні більший простір. Не потрібно відсовувати стілець від столу щоб щось зробити. При зборці чомусь виходить нерівномірна щилина між спинкою та сидінням. Регулюваняя не допомагає її прибрати.
Ime: Юлія
Vanskelig montering
Delene til stolene var veldig vanskelig å få satt sammen da hullene og gjengene ikke passet. Måtte være 2 stk og bruke litt rå makt for å få de sammen. Den ene stolen var det umulig å få inn alle skruene. Pen stol. Ok å sitte på.
Ime: Marianne Haglund
Excelente compra
Sillas muy cómodas y bonitas. El asiento es confortable, la tela es de buena calidad y el precio es muy adecuado. Además, las personas que vinieron a montarlas fueron muy amables y profesionales. Estoy muy satisfecho con la compra y las recomiendo totalmente.
Ime: Hafida
Kad kupujete online, možemo vam dostaviti artikle direktno u Vaš dom ili radno mesto:
Click & Collect – besplatno
Uz pomoć opcije Click & Collect rezervišite proizvode u webshopu, pa ih preuzmite u JYSK prodavnici po Vašem izboru. Kad rezervišete proizvode putem webshopa, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša rezervacija spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i plaćate plaćate tek pri preuzimanju u prodavnici.
Preuzimanje u prodavnici - besplatno
U našem webshopu nalazi se širi asortiman nego u našim prodavnicama. Ako želite da kupite takve artikle, koji su dostupni samo u webshopu, platite ih online, a možete odabrati dostavu u JYSK prodavnicu po izboru.
JYSK će vam se javiti kad vaša porudžbina stigne u prodavnicu.
Važno: pojedini artikli nisu dostupni za preuzimanje u prodavnici zbog težine ili specifičnog pakovanja.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.rs, uvek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mesto ili na bilo koje drugo mesto po Vašem izboru.
Male pakete dostavlja Vam kompanija specijalizovana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su dušeci, kauči i ostali veći nameštaj, većina ih kupaca dobija dostavom na kućnu adresu.
JYSK sarađuje sa ovlašćenim prevozničkim kompanijama širom sveta da bi bili sigurni da je naša usluga dostave precizna.
Artikli samo u prodavnici
JYSK vam sa ponosom nudi svoj širok asortiman i u prodavnicama te u webshopu. Ipak, u pojedinim slučajevima određen je artikl dostupan samo u prodavnicama ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je reč o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vreme.


