BILLUMKancelarijska stolica BILLUM crna mreža
Ne zaboravite na dodatke
| Materijal | PP (polipropilen), PU (poliuretan), šperploča, Poliamid, Poliester, poliesterska mrežica, poliuretanska pena, čelik |
|---|---|
| Materijal | Sedalo: šperploča, poliesterska mrežica, poliuretanska pena, Naslon: PU (poliuretan), poliesterska mrežica, poliuretanska pena, čelik, Naslon za ruke: PP (polipropilen), čelik, Noga: hrom, čelik |
| Sedište | Tkanina: Poliester, poliesterska mrežica, materijal pene: poliuretanska pena, Gustina pene: 18 kg/m³ |
| Zvezdasta baza | hrom, čelik |
| Točkići | PU (poliuretan), Poliamid |
| Naslon | Tkanina: PU (poliuretan), poliesterska mrežica, materijal pene: poliuretanska pena, Gustina pene: 20 kg/m³ |
| Jastučić za naslon za ruke | PP (polipropilen) |
| Naslon za ruke | Tkanina: PP (polipropilen), čelik |
| Postava/punjenje | Sedište |
| Boja | crna |
| Funkcija | Podesiv otpor nagibnog mehanizma, Gasni mehanizam, Točkići imaju mehanizam kočenja osetljiv na pritisak. Iz sigurnosnih razloga točkići se automatski zaključavaju kada se stolica ne koristi. Čim sednete ili sedište opteretite težinom, točkići se otključavaju. |
| Karakteristika | Podesiva visina |
| Veličina nakon montaže | Širina: 61 cm, Visina: 109-119 cm, Dubina: 62 cm |
| Visina sedišta | 47-57 |
| Dubina sedišta | 47 |
| Visina naslona za ruke | 64 |
| Informacije o montaži | potrebno montirati |
| Veličina pre montaže | Širina: 60 cm, Dužina: 77 cm, Visina: 23 cm |
| Sertifikati o zaštiti životne sredine i zdravstveni sertifikati | FSC™ 100% |
| Težina | 13 kg |
| Testirano do | 110 kg |
| Maksimalno opterećenje | 110 kg |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Ne preporučujem
Iako se na prvi pogled ne čini tako, stolica je posle godinu dana neupotrebljiva. Posle mesec dana korišćenja je počela da škripi. Naslon je potpuno neergonomski dizajniran. Potpora za leđa je traka koja vrlo brzo počne da se pomera gore-dole a sedalni deo postane kao panj. Mislim da je bolje potrošiti nešto više novca za proverenu stolicu koja bi vam koliko-toliko sačuvala leđa, kupovinom ove ćete samo baciti novac.
Ime: Ilija
Kancelarijska stolica BILLUM crna mreža
Preporučujem....
Ime: Dušanka
Raspad od stolice
Nekvalitetna stolica, posle par meseci naslon propadne, da ne kazem o sundjeru koji je na sedistu. Za ovu cenu, kvalitet nula. Ne kupujte ako ne zelite da vam kicma propadne. Kriticnije je sto firme kupuju ovaj model stolica masovno
Ime: M``
Odlična!
Stolica je odlična. Sklopila sam je sama. Uz nju stiže sav alat koji je potreban da je sklopite odmah, ali to je standardna praksa Jysk kompanije.
Ime: Brankica
Horrible wheels
The wheels go bad pretty quickly, so the whole (quite heavy) chair can barely move. Not the issue of dirty wheels, just very cheap and badly done ones. The chair does more damage than good to my back now because moving it in to sit properly is hard, so I end up perching on the edge every time. Regret spending money on it.
Ime: Elena
Iskustvo sa novom kancelarijskom stolicom
Kancelarijska stolica BILLUM ostavila je izuzetno pozitivan utisak od samog trenutka kada sam je prvi put isprobao. Naslon za leđa i sedište pružaju odličnu podršku i prilagodljivost, omogućavajući mi da održim pravilan položaj tela tokom celog dana. Njena kombinacija funkcionalnosti, udobnosti i estetike čini je izuzetno pozitivnim dodatkom mom radnom prostoru.
Ime: Dragan T.
Kancelarijska stolica
Dobra, udobna stolica. Kvalitet ok. Cena odgovarajuca. Preporucujem
Ime: Nesa
Не препоручујем
Годину дана након куповине, седиште је било изгурано, било је веома непријатно седети. Пена веома лошег квалитета у седишту. Сада морам да купим нову столицу. Ова је трајала само годину дана!
Ime: Anton
Uzasno osmisljen dizajn naslona, ne bih preporucio najgorem neprijatelju
Naslon stolice je uzasno lose napravljen, naslon je spojen od dole putem 4 zavrtnja, nije povezano sa oslonima za ruke (da bi lepse izgledalo). To je veoma lose proslo za ovu stolicu, jer joj je bas to skratilo radni vek. Moja stolica je posle samih 6 meseci upotrebe pukla nakon najblazeg oslanjanja na naslon. Ne preporucujem nikome
Ime: Pavle
Лако за склапање
Делови и материјали делују квалитетно. Врло брзо се склапа, око 10 минута. За склапање довољан шестоугаони кључ који долази уз столицу.
Ime: Дејан
Kad kupujete online, možemo vam dostaviti artikle direktno u Vaš dom ili radno mesto:
Click & Collect – besplatno
Uz pomoć opcije Click & Collect rezervišite proizvode u webshopu, pa ih preuzmite u JYSK prodavnici po Vašem izboru. Kad rezervišete proizvode putem webshopa, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša rezervacija spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i plaćate plaćate tek pri preuzimanju u prodavnici.
Preuzimanje u prodavnici - besplatno
U našem webshopu nalazi se širi asortiman nego u našim prodavnicama. Ako želite da kupite takve artikle, koji su dostupni samo u webshopu, platite ih online, a možete odabrati dostavu u JYSK prodavnicu po izboru.
JYSK će vam se javiti kad vaša porudžbina stigne u prodavnicu.
Važno: pojedini artikli nisu dostupni za preuzimanje u prodavnici zbog težine ili specifičnog pakovanja.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.rs, uvek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mesto ili na bilo koje drugo mesto po Vašem izboru.
Male pakete dostavlja Vam kompanija specijalizovana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su dušeci, kauči i ostali veći nameštaj, većina ih kupaca dobija dostavom na kućnu adresu.
JYSK sarađuje sa ovlašćenim prevozničkim kompanijama širom sveta da bi bili sigurni da je naša usluga dostave precizna.
Artikli samo u prodavnici
JYSK vam sa ponosom nudi svoj širok asortiman i u prodavnicama te u webshopu. Ipak, u pojedinim slučajevima određen je artikl dostupan samo u prodavnicama ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je reč o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vreme.

