NIMTOFTEKancelarijska stolica NIMTOFTE siva tkanina/crna
Ne zaboravite na dodatke
NIMTOFTE kancelarijska stolica vam pruža dobru potporu kako biste mogli bolje da se fokusirate. Kancelarijska stolica je podesiva, potporna stolica koja vam pomaže da se osećate udobno tokom dugog radnog dana. Sa naslonima za ruke, ova stolica podržava dobro držanje tako da možete udobno sedeti satima. Stolica je presvučena mekom, sivom tkaninom. Š58xV92-102xDub64 cm
Karakteristike
- Klizni nagibni mehanizam: Prati pokrete vašeg tela
- Zaključavanje naslona u uspravnom položaju: Fiksirajte stolicu za stabilan položaj
- Podesiva visina: Podesite tako da odgovara vašoj visini i držanju
- Sigurnosni točkići: Automatski se zaključavaju kada se stolica ne koristi
- Tkanina: Meki, izdržljivi poliester
Klizni nagibni mehanizam
Klizni nagibni mehanizam omogućava da se sedište i naslon blago nagnu unazad kako bi se pomerali sa vama kada se naslonite. Ovo podržava vaše prirodno kretanje tako da možete udobno sedeti duže vreme. Takođe možete povećati ili smanjiti otpor kliznog mehanizma da biste promenili napor koji vam je potreban da se naslonite.
Zaključavanje naslona u uspravnom pložaju
Možete zaključati klizni nagibni mehanizam da biste sedeli u stabilnom uspravnom položaju. Ovo je dobro kada vam je potrebno da se fokusirate tokom intenzivnih sesija igranja ili rada.
Podesiva visina
Podesite visinu stolice tako da odgovara vašoj visini i načinu na koji volite da sedite. Sedite udobno duže vreme tako što ćete pustiti stopala da vam odmaraju ravno na podu i poravnati ruke sa stolom.
Sigurnosni točkići
Točkići imaju mehanizam kočenja osetljiv na pritisak. Iz bezbednosnih razloga, točkovi se automatski zaključavaju kada se stolica ne koristi. Čim sednete ili pritisnete sedište, točkovi se otključavaju.
Tkanina
Stolica je presvučena poliesterskom tkaninom, koja je mekana i udobna za sedenje. Poliester je izdržljiva tkanina koja je dugotrajna, čak i uz čestu upotrebu.
| Materijal | pena, PP (polipropilen), šperploča, Poliamid, Poliester, čelik |
|---|---|
| Materijal | Sedalo: pena, šperploča, Poliester, Naslon: pena, šperploča, Poliester, Naslon za ruke: PP (polipropilen), Noga: Poliamid |
| Ram | čelik |
| Sedište | Tkanina: Poliester, materijal pene: pena, Gustina pene: 18 kg/m³ |
| Zvezdasta baza | Poliamid |
| Točkići | PU (poliuretan) |
| Naslon | Tkanina: Poliester, materijal pene: pena, Gustina pene: 18 kg/m³ |
| Naslon za ruke | Tkanina: PP (polipropilen) |
| Ram sedišta | PP (polipropilen) |
| Postava/punjenje | Sedište i naslon |
| Boja | Siva, crna |
| Funkcija | Podesiv otpor nagibnog mehanizma, Gasni mehanizam, Točkići imaju mehanizam kočenja osetljiv na pritisak. Iz sigurnosnih razloga točkići se automatski zaključavaju kada se stolica ne koristi. Čim sednete ili sedište opteretite težinom, točkići se otključavaju. |
| Karakteristika | Podesiva visina |
| Veličina nakon montaže | Širina: 58 cm, Visina: 92-102 cm, Dubina: 64 cm |
| Visina sedišta | 43-53 |
| Dubina sedišta | 45 |
| Visina naslona za ruke | 61 |
| Informacije o montaži | potrebno montirati |
| Veličina pre montaže | Širina: 59 cm, Dužina: 62 cm, Visina: 28 cm |
| Sertifikati o zaštiti životne sredine i zdravstveni sertifikati | FSC™ Mix |
| Težina | 11 kg |
| Testirano do | 110 kg |
| Maksimalno opterećenje | 110 kg |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Výborná kancelárska stolička
Super kreslo, pohodlné, príjemný poťah, som s nim veľmi spokojná.
Ime: Marcela
Ár-érték arány kitűnő
kényelmes irodai szék
Ime: G.T.
Scaun birou NIMTOFTE gri
Sunt foarte multumita de produsul achizitionat. Livrarea s-a efectuat in timp util. JYSK este magazinul meu preferat pentru produse de casa si gradina.
Ime: Zeca MIRELA
Bekväm och lättrullad
Ja, jag är mycket nöjd med den nya kontorsstolen, som var hyfsat lätt att montera när jag väl hittat instruktionerna. Min katt gillar den också, att sova i alltså.
Ime: Marie
Kancelářská židle
Syn je velmi spokojen. Do malém prostoru ideální.
Ime: Iva
Kancelářská židle
Za mě cena i židle super .
Ime: Markéta
Forgószék értékelése
Jó minőségű, kényelmes irodai szék. A színe, formája minősége fedi a leírtakat róla.
Ime: Droppa Mónika
Witam
Produkt jest dobry
Ime: Piotr Stramel
Szuper
Előszőr féltem megrendelni, hogy vajon mit kapok 20000 ft-ért, meglepődtem összerakás után, nagyon kényelmes, ami ritka nálam hiszen gerincsérvem van, nagyon masszív, anyaga szuper, imádom ♥ Köszönöm Jysk
Ime: Palatinus Sándorné
Židle
Pohodlná na práci doma výborná
Ime: Pavlína
Kad kupujete online, možemo vam dostaviti artikle direktno u Vaš dom ili radno mesto:
Click & Collect – besplatno
Uz pomoć opcije Click & Collect rezervišite proizvode u webshopu, pa ih preuzmite u JYSK prodavnici po Vašem izboru. Kad rezervišete proizvode putem webshopa, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša rezervacija spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i plaćate plaćate tek pri preuzimanju u prodavnici.
Preuzimanje u prodavnici - besplatno
U našem webshopu nalazi se širi asortiman nego u našim prodavnicama. Ako želite da kupite takve artikle, koji su dostupni samo u webshopu, platite ih online, a možete odabrati dostavu u JYSK prodavnicu po izboru.
JYSK će vam se javiti kad vaša porudžbina stigne u prodavnicu.
Važno: pojedini artikli nisu dostupni za preuzimanje u prodavnici zbog težine ili specifičnog pakovanja.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.rs, uvek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mesto ili na bilo koje drugo mesto po Vašem izboru.
Male pakete dostavlja Vam kompanija specijalizovana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su dušeci, kauči i ostali veći nameštaj, većina ih kupaca dobija dostavom na kućnu adresu.
JYSK sarađuje sa ovlašćenim prevozničkim kompanijama širom sveta da bi bili sigurni da je naša usluga dostave precizna.
Artikli samo u prodavnici
JYSK vam sa ponosom nudi svoj širok asortiman i u prodavnicama te u webshopu. Ipak, u pojedinim slučajevima određen je artikl dostupan samo u prodavnicama ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je reč o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vreme.

