MOMMARKGarnitura sa lenjivcem MOMMARK bež tkanina
Ne zaboravite na dodatke
Garnitura od tkanine. Lako se razvlači u krevet. Sedište sa džepićastim oprugama i punjenjem od pene. Naslon od pene. Sa prostorom za odlaganje. Levi ili desni ugaoni deo. Površina za spavanje 137x200 cm. Š222xV83xDub90/152 cm
| Tip | Trosed na razvlačenje sa produžetkom za noge |
|---|---|
| Materijal | pena, Ploče od medijapana sastoje se od izuzetno tanko sečenih ploča od drvenih vlakana, lepljenih pod pritiskom. |
| Materijal | Sedalo: pena, Poliester, Naslon: pena, Ploče od medijapana sastoje se od izuzetno tanko sečenih ploča od drvenih vlakana, lepljenih pod pritiskom. |
| Sedište | Tkanina: Poliester, materijal pene: PU (poliuretan), Gustina pene: 25/20/16 kg/m³ |
| Naslon | Tkanina: Poliester, materijal pene: Poliester, Gustina pene: 40 kg/m³ |
| Naslon za ruke | Tkanina: Poliester, materijal pene: PU (poliuretan), Gustina pene: 25 kg/m³ |
| Lenjivac | Tkanina: Poliester, materijal pene: PU (poliuretan), Gustina pene: 25 kg/m³ |
| Noge | PP (polipropilen) |
| Punjenje | 100% poliester, 100% poliestersko vlakno |
| Spoljašnja tkanina | 100% poliester |
| Boja | bež |
| Karakteristika | Može da se okrene na drugu stranu, Sa prostorom za odlaganje |
| Vrsta opruga | Svaka opruga zaštićena je džepom od tkanine, što dušeku daje fleksibilnost, produžuje trajnost i smanjuje buku. |
| Veličina nakon montaže | Širina: 222 cm, Visina: 83 cm, Dubina: 90/152 cm |
| Visina sedišta | 48 |
| Dubina sedišta | 58 |
| Površina za spavanje | Širina: 137 cm, Dužina: 200 cm |
| Informacije o montaži | potrebno montirati |
| Veličina pre montaže | Širina: 137 cm, Dužina: 165 cm, Visina: 78 cm |
| Težina | 103 kg |
| Maks.opterećenje po sedištu | 110 kg |
| Maks.opterećenje pov.za spavanje | 220 kg |
| Broj paketa | 3 |
| Sertifikati o zaštiti životne sredine i zdravstveni sertifikati | Proizvodi koji nose ovu oznaku izrađeni su od kombinacije materijala iz FSC™-sertifikovanih šuma, recikliranih materijala i/ili FSC kontrolisanog drveta. Iako kontrolisano drvo ne potiče iz FSC™-sertifikovanih šuma, smanjuje se rizik da materijal dolazi iz neprihvatljivih izvora. Pronađite proizvode sa FSC oznakom u prodavnicama i online. |
| Prostor za odlaganje | Ispod sofe |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Extremt praktisk, bra tyg!
Riktigt bra soffa! Tåligt tyg, bra med förvaringsutrymme, enkelt att dra fram extra sängen. Liten men ändå mycket plats att sova på! Kanske aningen hård, men de är en smaksak.
Ime: Andreas
Szeged
Könnyen szerelhető, tökéletes
Ime: Eszter
Elendige puter
Heilt ok å sitte i,men ryggputene var elendige. Blir ikkje handlet flere ganger jysk
Ime: Hans-Inge
Rohovka
Dakujem pekne velmi som spokojna
Ime: Denisa Jobbikova
Elégedett vagyok
Könnyen összeszerelhető, a furatok pontosak. Kéthetente használjuk, kihúzzuk, ezen alszunk. Kényelmes, masszív kanapé. Remélem sokáig használjuk majd.
Ime: Szabóné Papp Mónika
Nach 4 Wochen schon fast Sitzkuhlen
Habe vor ca 4 Wochen dieses Sofa in der Filiale geholt. Aussehen top ,Qualität flop. Ich würde es am liebsten zurück bringen.. Weiß nur nicht wie.
Ime: Sandra
Mommark sarokkanapé
Maximálisan szuper csomagolás,Másfél óra alatt könnyen összeszerelhető sarokkanapé. Ott van a lyuk ahol kell hogy legyen,annyi csavar van,amennyi kell!! A minőség 100%. Mindenkinek szívből ajánlom!
Ime: Andrea
Dioska
La parte del sofá cama no me funciona se sale cuando intento abrirlo y lo hemos armado dos veces
Ime: Dioska
Gostei mas.
Gostei do produto, mas acho que o encosto das costas devia ser maior, para encostar a cabeça
Ime: Vítor Diogo Leite
Super wygląd, gorsza jakość
Jeśli ktoś potrzebuje kanapy salonu, do oglądania tv, czy siedzenia jest ok, ale jeśli chodzi o dłuższe użytkowanie- także spanie- nie polecam. Kanapa przy łączeniu po roku użytkowania już się zapadła. W części ze sprężynami pianka jest ale jakby jej nie było. Sprężyny są bardzo wyczuwalne. Natomiast wyglad na żywo jest jeszcze lepszy niż na zdjeciach
Ime: Asza
Kad kupujete online, možemo vam dostaviti artikle direktno u Vaš dom ili radno mesto:
Click & Collect – besplatno
Uz pomoć opcije Click & Collect rezervišite proizvode u webshopu, pa ih preuzmite u JYSK prodavnici po Vašem izboru. Kad rezervišete proizvode putem webshopa, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša rezervacija spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i plaćate plaćate tek pri preuzimanju u prodavnici.
Preuzimanje u prodavnici - besplatno
U našem webshopu nalazi se širi asortiman nego u našim prodavnicama. Ako želite da kupite takve artikle, koji su dostupni samo u webshopu, platite ih online, a možete odabrati dostavu u JYSK prodavnicu po izboru.
JYSK će vam se javiti kad vaša porudžbina stigne u prodavnicu.
Važno: pojedini artikli nisu dostupni za preuzimanje u prodavnici zbog težine ili specifičnog pakovanja.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.rs, uvek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mesto ili na bilo koje drugo mesto po Vašem izboru.
Male pakete dostavlja Vam kompanija specijalizovana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su dušeci, kauči i ostali veći nameštaj, većina ih kupaca dobija dostavom na kućnu adresu.
JYSK sarađuje sa ovlašćenim prevozničkim kompanijama širom sveta da bi bili sigurni da je naša usluga dostave precizna.
Artikli samo u prodavnici
JYSK vam sa ponosom nudi svoj širok asortiman i u prodavnicama te u webshopu. Ipak, u pojedinim slučajevima određen je artikl dostupan samo u prodavnicama ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je reč o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vreme.

